Jump to content

akame ga kill

Dark4455

Önerilen İletiler

adamas, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Bence söylediklerin çok doğru değil. Çünkü mesela Fullmetal Alchemist Brotherhood'un 64, Akame Ga Kill'in 24 bölümü var. Eğer Akame'nin de o kadar bölümü olsaydı bence puanı daha yüksek olurdu. Bir de zaten Fullmetal Alchemist Brotherhood, My Anime List'te ki en yüksek puana sahip anime. Yani Fmab bence puanı ile kıyaslanamaz çünkü eğer puana bakarsak zaten Fullmetal hepsini geçer. Ayrıca Fullmetal'in de bir fanboy/girl kitlesi de var, bu Akame'ye özgü bir şey değil. Amacım Fullmetal Alchemist Brotherhood'u kötülemek değil açıkçası ben de seviyorum sadece sana bu konuda katılmadığım için yazmak istedim. 

Aslında.. uzun serilerden daha çabuk sıkılma ihtimalim var .-. Hatta sırf bu yüzden Monster'i yarım bıraktım. (24/74)

Ayrıca MyAnimeList'deki sıralama benim için pek bir anlam ifade etmiyor denebilir ^-^

Örnek vermek gerekirse;

MyAnimeList'de 383. sırada olan Gosick, benim için 9,4/10 'lük bir animeyken,

27. sıradaki Cowboy Bebop veya 100. sıradaki One Piece'i izlemeyi bile düşünmüyorum.

Dediğin gibi.. Puana bakarsak biraz anlamsız olur.  :cool-onion-head-emoticon:

Bir animede beni kendine çeken şeyler;

Hikayesi, müzikleri, karakterlerin kişilikleri, animenin çizimleri, konusu ve bunların nasıl işlendiği olur.

(Bi' aralar openingleri de beni kendine çekiyordu ^-^ Mirai Nikki'yi izledikten sonra bu algım kırıldı.. o kadar da ilgi çekiciydi halbuki.)

Akame ga Kill ve FMAB animelerine başlayacaktım zaten.

( Gerçi seri uzun olunca başlamaya da üşenmiyor değilim (. )

Başta yazdığım şeyin amacı, daha çok "Hangisine önce başlamalıyım?" sorusuna cevap aramamdan kaynaklanıyordu. :whistling-onion-head-emoticon:

Neden bu kadar uzattım bilmiyorum .) Saat geç olunca konuşasım geliyor demek ki.

Bu konudaki yorumun için teşekkür ederim bu arada.  @adamas 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Fullmetal Alchemist ama Brotherhood olanını öneririm. Akame ga kill animesi bana göre kalitesiz. Türkiye de garip bir fanboy kitlesi var. Ama emin ol, animesi hiç keyifli değil. Yukarıda Akame sp

Zevkler ve renkler farklıdır, herkesin ilgisini çeken şeyler farklı olabilir. Ben kendi adıma Fullmetal Alchemist'i 2-3 bölümden fazla izleyemedim hiç sarmadı beni ama Akame Ga Kill'i 3 kez falan biti

Bence Fullmetal Alchemist Brotherhood(Fullmetal Alchemist 2003'ü bende izlemedim) her konuda Akame ga Kill'den daha üstün, önceliğini ona vermeni tavsiye ederim.

Cevabı biraz geç yazıyorum öncelikle onun için özür dilerim.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Yorumu yapma sebebim senin de anladığın sürece puan ve bölüm sayısı gibi özelliklerdi. Dediğim gibi ben de uzun şeylerde sıkılıyorum. Örneğin bir keresinde gaza gelip Naruto'ya başlamıştım ama 29. bölümde bıraktım. Ben de cevabın için teşekkür ederim. @908

:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.