Jump to content

bluegrass

Önerilen İletiler

Amygirl, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Polaris

Black Bird

Ref:rain

Brave Heart benim sıralamam böyle :thank_you__onion_by_elcerbero:

Re: Pray de güzel ama Polaris'i keşfettiğimde bir takım şeyler yaşıyordum üzerine iyi gitmişti. Depresyon şarkım diyebilirim

Hmm Aimerin şarkıalrının depresyona uygun olduğunu kesinlikle kabul ederim. Balladları çok iyi söylüyor :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Bir de Japonca bilsen de bilmesen de duyguları hissediyorsun şarkılarından o yüzden çok seviyorum.

Daha önce ilk üçüm ne olur diye hiç düşünmedim çoğu şarkısını ayrı sevdiğimden hep bir kararsızım ama sanırım şu şekilde listelerim:

Re:Pray

Akane Sasu

İnsane Dream ya da Brave Shine.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
bluegrass, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Hmm Aimerin şarkıalrının depresyona uygun olduğunu kesinlikle kabul ederim. Balladları çok iyi söylüyor :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Bir de Japonca bilsen de bilmesen de duyguları hissediyorsun şarkılarından o yüzden çok seviyorum.

Daha önce ilk üçüm ne olur diye hiç düşünmedim çoğu şarkısını ayrı sevdiğimden hep bir kararsızım ama sanırım şu şekilde listelerim:

Re:Pray

Akane Sasu

İnsane Dream ya da Brave Shine.  

O şarkının adı Brave Shine idi di mi uyku sersemi çılgın şeyler yazmışım :cute2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.