Jump to content
×
×
  • Create New...

En İyi Anime İzleme Siteleri


Recommended Posts

Evet, oldukça genel bir soru, biliyorum. Artık KissAnime bazı boklardan geçtiğine göre, nihayet başka bir siteye geçme zamanının geldiğini düşündüm (izlediğim ilk anime KissAnime'deydi: (kaçırılacak). Hangi sitelerin iyi olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Sadece alt anime izliyorum ve mümkün olan en yüksek kalitede olsaydı çok sevinirim. Reklamları umursamıyorum, ama kesinlikle olmamasını veya en azından AdBlock'un kullanılmasına izin vermemeyi tercih ederim. Yer imleri listemde henüz izlemediğim bir ton anime var. Şimdiye kadar sadece aniwatch ve 9anime hakkında bir şeyler duydum. Başka önerileriniz varsa lütfen bize bildirin :).

DÜZENLEME: Tüm yanıtlar ve öneriler için teşekkürler, son derece yardımcı oldun, sadece bana değil, tellgamestop muhtemelen KissAnime'ı izleyen hepimize, haha. İlgilenen olursa twist.moe ile gitmeye karar verdim. Gönülden tavsiye ederim. Animixplay'i de tavsiye ederim, ancak şahsen kullanmayacağım çünkü MAL Sync desteği yok (en azından gördüğüm kadarıyla ...) Listenizi içe aktarabilirsiniz, ancak anime you otomatik olarak izlenmez diğer sitelerde olduğu gibi izleyin. Her şeye rağmen, harika bir site, KissAnime'a ne olduğunu gördükten sonra kesinlikle tavsiye edeceğim anime'nizi takip etmek için MyAnimeList'i kullanmazsanız muhtemelen benim gideceğim.

Link to post
Share on other sites

Türkçe için tek kullandığım site Turkanime sitesidir. Ancak konu İngilizce olunca belli bir siteye bağlı değilim maalesef. Çoğunlukla Torrent yöntemiyle horriblesubs.info veyahut nyaa.si gibi sitelerden indirerek izliyorum. Bir video kaynağından izlemek söz konusu olduğunda da çakma gogoanime sitelerini kullanıyorum. Malumunuz gogoanime isminde türlüsüyle site var.

Link to post
Share on other sites

9anime en geniş arşive sahip sitedir ve izlediğin bölümleri işaretlemesi gibi özellikleri sayesinde de oldukça kullanışlıdır. Kullanırken adguard şart ama. Animepahe sitesi de iyi fakat arşivi dar.

Link to post
Share on other sites

2 yıldır sadece türk animede izliyorum başka hiçbir sitede anime izlemedim bana göre en iyi ve rahat anime izleme yeri türk animetv neredeyse bütün animeler var ztn bide üstüne rahat bi şekilde hiçbir kasma olmadan sanki youtubeden izliyormuş gibide izliyorsun

Link to post
Share on other sites

Buraya yazılanların bir çoğunu bilmiyorum.

 

Ben genelde Turkanime'de takılırım ama zaman zaman başka bilindik sitelere gittiğim oluyor

(reklam sayılabileceğinden yazamıyorum xd)

 

Mesela izlemek istediğim bölüm için, tercihim olan video motorlarından birisi yoksa, berbat bir kalitede izlemek yerine (internet hızım sağ olsun ^-^) açıp başka sitelerden izliyorum.

 

Veya 2 kere filan başıma gelen bir olay var.

 

İzlemek istediğim bölümde; ses ayrı, alt yazı ayrı, görüntü ayrı zamanda çalışmıştı filan.

Bu tür durumlarda da site değiştirdiğim oluyor :lonely-onion-head-emoticon: Ama bunun dışında iyi idare ediyorum (.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.