Jump to content

Sergimden bir kaç parça

Kallista

Önerilen İletiler

Kırdırırsın ama kırılınca tablet okuldaki nete bağlanamıyor bağlanmaz ise 15 gün içinde kendini kilitliyor ve mecburen okul yönetimine gidiyorsun sonra her şey eski haline dönüyor :D

evet o 15 gün olayını bende duydum. tahtada wifi gibi bişi varmış tablet 15 gün gibi bir süre uzak kalınca kapanıyormuş diyorlar ama bu pek gerçekçi gelmedi sanırım dedikodulardan biri.ayrıca evede gö-türebiliyormuşuz (sönsürlüyo :S)) :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 68
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

meyveler hariç hepsi geçen yılki sergimden. -meyve kompozisyonunu bu 15 tatilde başladım ve diğer tüm resimlerim gibi bitmedi. Sanırım 3.yağlıboya denemelerimden biri ...arkadaki koyu narı bir şekild

Ben şaşırdım zaten sanat okulunun pilot olmasına ama millieğitimin aklına ulaşamayız ;D ;D fazla kafa yormaya gerek o yüzden

abartmıyorum ama güzel yani emeğe saygı

evet o 15 gün olayını bende duydum. tahtada wifi gibi bişi varmış tablet 15 gün gibi bir süre uzak kalınca kapanıyormuş diyorlar ama bu pek gerçekçi gelmedi sanırım dedikodulardan biri.ayrıca evede ür-e-tilebiliyormuş (nedense kelimenin başını sansürlüyor :S) :D

Bence fazlasıyla inandırıcı :D Eve gö--tür--mek serbest evet. Bu arada senin konuda mahvoldu :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Vaay bence çok başarılı Ayışığı :D Bitseymiş bunlar keşke. Atlı olan gerçekten çok güzel :D D&R'da falan satılan atlılar var ya onlara benzettim :D

OMG, daha iyileri mi var. Olsun kızım iyisin sen. :o

Sen bana ne demek istiyon? 8) Çok ezik hissettim şuan. ;D :D

Ben de ezik hissettim ama ben zaten güzel çizemiyorum sorun yok. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vaay bence çok başarılı Ayışığı :D Bitseymiş bunlar keşke. Atlı olan gerçekten çok güzel :D D&R'da falan satılan atlılar var ya onlara benzettim :D

Ben de ezik hissettim ama ben zaten güzel çizemiyorum sorun yok. :D

Ya kendinizi kötü görürseniz geliştiremezsiniz.demeyin öyle.... :o :o :o

ayrıca teşekkürler  ::) ::) 8)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.