Jump to content

Sergimden bir kaç parça

Kallista

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 68
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

meyveler hariç hepsi geçen yılki sergimden. -meyve kompozisyonunu bu 15 tatilde başladım ve diğer tüm resimlerim gibi bitmedi. Sanırım 3.yağlıboya denemelerimden biri ...arkadaki koyu narı bir şekild

Ben şaşırdım zaten sanat okulunun pilot olmasına ama millieğitimin aklına ulaşamayız ;D ;D fazla kafa yormaya gerek o yüzden

abartmıyorum ama güzel yani emeğe saygı

• 4 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Oh be Kallista var ya sen yokken seni ne kadar andım :D Ayışığı falan diye. :D

alla alla hayırdır çok kıllandım :D

Çok güzel çizmişsin ama sadece atlıyı görebildim :D diğer resimler açılmıyor ama atlıdan anladığım kadarıyla acayip prosun onu söyliyim. Senin resmini görünce içimde eski çizme isteğim uyandı resmen :D tekrardan sayende çizmeye başlıycam galiba :)

Valla kendimi o kadar iyi görmesem de çizme isteği uyandırıyorsam insanlarda ne mutlu bana :)

resimleri güncellemem gerekiyor galiba. İlgilenicem sağol :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aşk olsun :( Gören de pisliğin tekiyim de arkandan konuştum sanacak. :D Eskiler uğramıyor muhabbeti döndüğünde demiştim Kallista falan da uğramıyor diye. Bir de ismin çok güzel olduğu için orada burada çok güzel dimi diye söylüyorum millet şaşıp kalıyor "Ayışığı mı :o "diye :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aşk olsun :( Gören de pisliğin tekiyim de arkandan konuştum sanacak. :D Eskiler uğramıyor muhabbeti döndüğünde demiştim Kallista falan da uğramıyor diye. Bir de ismin çok güzel olduğu için orada burada çok güzel dimi diye söylüyorum millet şaşıp kalıyor "Ayışığı mı :o "diye :D

ne pisliği be :D

ayrıca ben meşgul bir insanım. üniverste sınavları var şimdide daha çok ararsınız dermişim xD belki inanmıyorlardır adıma da :D

ve sağ olasın o senin güzelliğin :D:D:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.