Jump to content

Sergimden bir kaç parça

Kallista

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 68
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

meyveler hariç hepsi geçen yılki sergimden. -meyve kompozisyonunu bu 15 tatilde başladım ve diğer tüm resimlerim gibi bitmedi. Sanırım 3.yağlıboya denemelerimden biri ...arkadaki koyu narı bir şekild

Ben şaşırdım zaten sanat okulunun pilot olmasına ama millieğitimin aklına ulaşamayız ;D ;D fazla kafa yormaya gerek o yüzden

abartmıyorum ama güzel yani emeğe saygı

• 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

sağolasın da ders mi? :blink:

çok yakın zamanda gördüğüm için kusura bakmaders derken tavsiye yani yok çizgin böyle düzleşir yok şöyle yapsan iyi olur gibisinden yüzeysel bilgiler o kadar yüzeysel olmasında resme karşı ilgiliyim çizmeye çalışıyorum yetenekli olduğumu söyleyemiyeceğim ama uğraşıyorum bi süredir ve biraz bilgim olmasına rağmen daha ilerleyemiyorum yazın kursa gitmeyi düşünüyorum zaten ama en azında bi iki bilgi paylaşımı yaparsın diye umuyorum yazı uzun oldu kusura bakmayın heyecanlandım biraz :D

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/v/702670_507964532560130_853644168_n.jpg?oh=41b798bbda679d72f3f53f2f3851d95a&oe=510868CD&__gda__=1359542486_566ea9698cd6336ee06e5173d5f48ba7

aklımdan çizdiğim sağ gözü orantısız olan basit bi resmim çizimim hakkında fikir versin diye koyuyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.