Jump to content

Recommended Posts

SayinBezmenler, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Uzun süredir yoktum sitede hesabımın şifresini de hatırlamıyorum. 

67750873_326588914962127_3581971874113912832_n.jpg

Tekrar hoş geldin. Eski hesabının adı neydi bu arada?

Ufak da olsa tanıyor olma ihtimalim..  :cool-onion-head-emoticon: 

Sosyopat, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende uzun zamandır yok idim Forum da.

Sen de hoş geldin.  :bye2-onion-head-emoticon:

Sosyopat, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Napmak lazım acaba?

Forum Kuralları, senin eskiden bulunduğun zamana göre değişmiş olabilir.

Onlara göz atmanın bi' zararı olmaz sanırım.

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By ErenY
      Arkadaşlar merhaba, ben Eren Yaşım 16, Kasım 2020den beri anime izliyorum. Genelde karşıma çıkan animeleri değerlendirip ona göre izlemekteyim. Manga vb. okumak için daha erken olduğunu düşündüğümden dolayı aram pek yok,  umarım sizinle anlaşabiliriz tanıştığıma memnun oldum :D
    • By XycZ
      Merhabalar ben Can yaşım 27 vakitlerimi daha çok eski nesil animeleri izleyerek geçirdim ama yeni nesil anime önerilerinizi de merakla bekliyorum.
    • By Dontachi
      Herkese merhabalar :D İsmim Taha 15 yaşında sınavlara hazırlanan lise öğrencisiyim. 1 senedir anime izliyorum ve yeri geliyor hayat felsefem bile diyebiliyorum bazen güldürüyor bazen eğitiyor bazende ders veriyor bu yüzden işleyişlerini çok seviyorum. Favori animelerim var ama içlerinden birtanesini seç derseniz kesinlikle #1 Naruto koyarım zaten kendisinide yeni bitirdim sayılır kesinlikle çok güzeldir sizlerle tanışıp çeşitli konular hakkında fikir alışverişi,sohbet ve muhabbet etmeyide isterim. İyi Akşamlar 

• By Asphodeus
      Merhabalar yaklaşık 3 yıldır anime izlemekteyim bu senede manga okumaya başladım,yıllardır turkanimetv de anime izliyorum ve keyif alıyorum artık forumunada katılalım demi

• By EchoHatesU
      Selamlar,adım Yılmaz bazılarıda Çağan der neyse ne:)Orta son öğrencisiyim,yaşımdan dolayı önyargıları olanları şimdiden gitmeleri için rica ediyorum.Düzgün şekilde muhabbet etmek isteyenler için devam,+200 anime izledim o yüzden herhangi bir fav animem yok.4 yıla yakın zamandır anime izliyorum,3 yıl öncesine kadar facebooktaki anime gruplarında aktif olarak takılıyordum,ardından bütün gruplar dağıldı bende birdaha bu olaylara girmedim.Konuştuğum iki anime izleyen arkadaşım tarafından kazık yedikten sonra 8-9 ay hiç kimseyle anime muhabbetim olmadı.Herhangi bir konuda konuşmak isteyenler için instagram profilim:echo_hates.u           

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.