Jump to content

seraph of the end devamı

Emure

Önerilen İletiler

hisokasbungeegum, 7 saat önce tarihinde yazdı:

benim de bu animeyle ilgili bi sorum var :p animeyi arattığımda 24 bölümden oluştuğu ve devam ettiği yazıyor ama burada sadece 16 böümlük 2. sezonu(?) görebiliyorum nedenini biliyorsanız açıklarsanız çok sevinirim :)

neyden bahsettiğinizi tam anlamadım kusura bakmayın jbjfsdfk ama sitede yanlışlık yok sanırım tüm bölümler tam ve evet anime devam ediyor ama şu an 3. sezonu yok, yakın zamanda yapılır diye düşünüyorum çünkü manganın fan kitlesi artıyor, geçen ay veya ondan önceki ay manga kopyası japonya da en çok satılan 10 manga arasından 9. oldu. Ama devam ediyor. Site de sıkıntı varsa Netflixten de izleyebilirsiniz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

keikotomori, Bir saat önce tarihinde yazdı:

neyden bahsettiğinizi tam anlamadım kusura bakmayın jbjfsdfk ama sitede yanlışlık yok sanırım tüm bölümler tam ve evet anime devam ediyor ama şu an 3. sezonu yok, yakın zamanda yapılır diye düşünüyorum çünkü manganın fan kitlesi artıyor, geçen ay veya ondan önceki ay manga kopyası japonya da en çok satılan 10 manga arasından 9. oldu. Ama devam ediyor. Site de sıkıntı varsa Netflixten de izleyebilirsiniz

seraph of the end yazınca sadece 16 bölümlük olan 2. sezon gözüküyordu anlamadım niye ama sonra owari no seraph diye aratınca tüm sezonlar çıktı :kicked1-onion-head-emoticon:  çok teşekkürler bilgilendirmeler için (ㆁωㆁ*)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.