Jump to content

merhabalar hepinize

Gorkito

Önerilen İletiler

deneyimli anime izleyicisi kardeşiniz geldi. (otaku değil) Hangi animeleri izlediğimi şu profilime bakarak görebilirsiniz https://myanimelist.net/profile/34792584530

tecrübesizim ama işsizlikten foruma geldim kardeşlerim. anime önersi falan istereniz bende o iş.

Şahsen kendim hakkında neyi tanıtabilirim bilmiyorum ancak aksiyon animelerini severim, Ana karakterin yenilmez olduğu animelere bayılırım opm veya saiki k gibi. MAL dan oluşturduğum profile göre 4,5k bölüm anime izlemişim 75 güne denk geliyor  ama arada eklenti unuttuğum animelerde vardır onlarla birlikte rahat 5k olur. yani size yardımcı olabilecek sen ne mutlu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Burası adı üstünde tanışma alanı, tanışmanın bir adabı vardır. Bilmiyorsanız araştırıp öğreniniz. Tanışma konusunun içeriği ve atılan iletiler ile ilgili kurallarımızı okuyunuz. Konunuzu uygun bir şekilde düzeltmeniz rica olunur. Belli bir süre düzeltilmediği takdirde uyarınız yapılacak ve konunuz silinecektir. Konu altına konu dışı ileti atan üyerlerde aynı şekilde uyarılacaktır. 

Alakasız iletiler tarafımca silinmiştir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.