Jump to content

One Piece

vityaros

Önerilen İletiler

8 hours ago, MiracA said:

One Piece gerçekten evren dizaynı olarak villian dizaynı olarak karakter dizaynı olarak mükemmel bir animedir. Pişman olurum diyosun naruto bleach izlemişsin. Bunlardan sonra imkanı yok pişman olmanın çünkü aynı düzeyde bir durum üçü de. Kesinlikle başla derim. Uzun diye uzatıyorlar diye laf edenler var. Eğer uzunsa sağ yön tuşuyla geçebilirsin dimi arkadaşım?!?!?!! Adamlar yorum yapmak için yapmışlar gibi geliyor. Sanki 1. bölümden beri güncelsin de uzatmaları zoruna gidiyor. O kadar bölüm var atla geç sağ yön tuşuyla. Sakın uzun uzun atlamalar yapma bölümü izle ama atlayarak izle. 10 dan 11 e atlama 10 u hızlı izle yani. İzleyince pişman olmayacaksın derim. Pişman olacağın tek şey animede güncele gelmiş olman olacaktır :)

12 hours ago, Real-Men-Frrranky said:

gerçekten çok uzun yazmak isterdim ama özet geçmem gerekirse, anime uzun ve bazı yerlerde 1 chapter 1 bölüm yapılmış ilk olarak bu gibi şeylere takılmaman lazım. Animenin bitmesine daha seneler var o yüzden güncele gelince bölüm de bekleyeceğinin bilincinde olman lazım. Son olarak yapılan en büyük hata güncele geleyim diye kendini zorlamaman ve keyif almaya bakman lazım. Eğer bunları başarabilirsen en sağlam kötü karakterlerin olduğu, en geniş, en detaylı ve iyi işlenmiş evren olan one piece den gayet güzel keyif alırsın. Fantastik ve çok güzel bir evreni var, mangaka karakter tasarlarken her milletten birşeyler katıyor, birsürü mitolojiye değiniyor hatta one piece de teori oluştururken antik mısır tanrılarının dıdısının dıdısına kadar iniyorlar ipucu bulabilmek için. Yani kurgusu,işlenişi,karakterleri mükemmel bir anime. Ana karakter çocuksu eğer o tarz sevmiyorsan direkt başlama derim kendisi fightlarda çok ciddileşiyor ama öyle çok havalı vs bir karakter değil en basitinden yeteneği lastik yani. Olurda kafana koyup izliycem dersen en büyük ve net tavsiyem yorumlara bakmaman olur hem spoiler hem boş beleş dünya kadar hakaret içerikli veya 3 iq yorum herşeyden var yani kim başlasa yorumlardan spoiler almadan gidemiyor o yüzden hiç bakmamanı tavsiye ederim. Şimdiden iyi eğlenceler!

12 hours ago, Kofteor said:

başlarda yapmanı önermem tabii ama belirli bir yerden sonra boş bulduğun sahneler seni sıkmaya başlarsa atlayarak izleyebilrisin bu sayede pek uzun bir anime gibi olmuyor :D

13 hours ago, Wazu said:

Ben de kararsızdım başlarken, benim başlama zamanımda 890'lardaydı. Diyordum ohoo bu kadar bölümü kim izleyecek diye, sonra anlamadan bitti, çok eğlendiğim bazen kanser olduğum bazen çok üzüldüğüm zamanlar oldu, ben başla derim, büyük 3lü izlediysen seversin.

13 hours ago, alucard42 said:

Animelerin çocu benziyor desem yeridir çünkü baya bir eski anime ana karakterini çok severim tayfadakilerde aynı tek sıkıntısı bazı yerlerini çok uzatmışlar ki zaten izleyeceğin 900 bölüm var uzatılan yerlerinide geçebilirsin. Bence çok iyi animedir tavsıye ederim bende başta senin gibi korkmuştum hatta ilk açtığımda çizimler tuhaf durmuştu ama sonra işler değişti benim için.

14 hours ago, Zorojuro said:

Hiç bir animemeye tam olarak benzemiyor. Eğer çok vaktin varsa ve sabırlı bir insansan başlamanı öneririm. Ama mangaya göre çok uzatıyorlar, ona göre karar ver.

Çok teşekkür ederim herkese, sayenizde önyargılarımın hepsi gitti ^^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

one piece çok güzeldir fakat animesi mangasının yanında bayaği kötüdür. Mangadaki orta parmak hareketleri veya vücudun kan içinde olması gibi pek çok detay animeye konulmamıştır.  Kalite olarak da manga animeden çok daha güzeldir. Benim tavsiyem renkli mangasını okuman. Animesini izlersen benim gibi keşke mangasını okusaydım diye pişman olabilirsin.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

izlemesi sarıyoda ama bir zaman sonra insan bıkıyo, ara vermek istiyo çünkü yapımcılar konuyu uzattıkça uzatıyo. Şahsen ben anime 600-700. bölüm civarındayken izlemeye başladım 2 hafta izledim sıkıldım 2 hafta daha izledim 2-3 ay sonra bi baktım son bölümdeyim. Sana tavsiyem sıkıcı bulduğun zaman dakikaları ileri sararak izle ama bölüm atlama sonra noldu anlamadım dersin.:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet diğerlerine pek benzemiyor ama gerek duygusallığı gerek maceralarıyla ve arkadaşlığı(yoldaşlığı) da konu alan eğlenceli bir anime bitirmedim ama hakim olacak kadar izledim kesinlikle tavsiye ederim en azından bir 5 10 bölüm izlemeden karar verme derim.:good-job-onion-head-emoticon:
(bu yazıyı tam one piece izlerken görmem de ayrı ^^)

.aaaa.jpg
(tam da bu sahnedeydim TvT)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayrush, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet diğerlerine pek benzemiyor ama gerek duygusallığı gerek maceralarıyla ve arkadaşlığı(yoldaşlığı) da konu alan eğlenceli bir anime bitirmedim ama hakim olacak kadar izledim kesinlikle tavsiye ederim en azından bir 5 10 bölüm izlemeden karar verme derim.:good-job-onion-head-emoticon:
(bu yazıyı tam one piece izlerken görmem de ayrı ^^)

.aaaa.jpg
(tam da bu sahnedeydim TvT)

old but gold days <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Pieceye kesin başla çok ayrıntılı ve güzel br anime karakter olsun vilian olsun hepsinin hikayesi ve dizaynı bence çok güzel evet biraz uzun ama gayat güzel izlerken her türlü duyguyu yaşıyorsun bide ben şimdiye kadar 3 büyüğü   ONE PİECE, FAİRY TAİL, NARUTO sanıyodum sayende öğrendm fairy tail değil bleach varmış :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üzerinde tartışabileceğin, aklının alamayacağı kadar teori üretebileceğin, karakter gelişimine bire bir şahit olacağın bir anime. Lisede Naruto izlerken bir arkadaşımdan görmüştüm. Tam da büyük bir savaşa balıklama daldıkları bir bölümdü :)) ohaaa ne güzel anime kaç bölüm demiştim o sıralar 600'lerdeydi. Narutoyu bitirip One Piece'e başladım direkt ve şu anki favori animem diyebiliriz. Btw karakterlerle birlikte büyüdüğümü hissettiğim için favorim de olabilir, bilemiyorum. Kesinlikle başlamalısın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.