Jump to content

EchoHatesU

Önerilen İletiler

Selamlar,adım Yılmaz bazılarıda Çağan der neyse ne:)Orta son öğrencisiyim,yaşımdan dolayı önyargıları olanları şimdiden gitmeleri için rica ediyorum.Düzgün şekilde muhabbet etmek isteyenler için devam,+200 anime izledim o yüzden herhangi bir fav animem yok.4 yıla yakın zamandır anime izliyorum,3 yıl öncesine kadar facebooktaki anime gruplarında aktif olarak takılıyordum,ardından bütün gruplar dağıldı bende birdaha bu olaylara girmedim.Konuştuğum iki anime izleyen arkadaşım tarafından kazık yedikten sonra 8-9 ay hiç kimseyle anime muhabbetim olmadı.Herhangi bir konuda konuşmak isteyenler için instagram profilim:echo_hates.u           

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EchoHatesU, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar,adım Yılmaz bazılarıda Çağan der neyse ne:)Orta son öğrencisiyim,yaşımdan dolayı önyargıları olanları şimdiden gitmeleri için rica ediyorum.Düzgün şekilde muhabbet etmek isteyenler için devam,+200 anime izledim o yüzden herhangi bir fav animem yok.4 yıla yakın zamandır anime izliyorum,3 yıl öncesine kadar facebooktaki anime gruplarında aktif olarak takılıyordum,ardından bütün gruplar dağıldı bende birdaha bu olaylara girmedim.Konuştuğum iki anime izleyen arkadaşım tarafından kazık yedikten sonra 8-9 ay hiç kimseyle anime muhabbetim olmadı.Herhangi bir konuda konuşmak isteyenler için instagram profilim:echo_hates.u           

Hoş geldin Yılmaz.

İyi forumlar.  :bye2-onion-head-emoticon:

@EchoHatesU

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Yılmaz, aramıza hoşgeldin.

Merak etme burada yaşıtın çok iyi anlaştığımız insanlar da bulunuyor, kimse yaşınla alakalı önyargı oluşturmaz. Yeni anime muhabbetleri ve sosyalleşmek için muhabbet mekanımıza da bekleriz. :thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.