Jump to content

Enen No Shouboutai (Fire Force) Hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Yacchan

Önerilen İletiler

1. Sezonu yeni bitirmeme rağmen ne çok ne de az derecede sevdiğim bir anime olmuştur kendisi . Daha sıcak sıcak yeni bitirmişken bu Anime hakkında fikirlerinizi almak isterim :D

Spoiler

Herald-Journalism-1.thumb.jpg.d734c64178ce4ddd49f83f54353d75f3.jpg

Birde  Shinra'nın karakter tasarımı çok hoşuma gitti . Özellikle gergin olduğu zaman gülmesi gerçekten kargaşa yaratabiliyor fakat hep o anlarda kendimi nedense gülmekten Alamıyorum ! 

Düzenlenme: Vega tarafından
Resimler Spoiler içine alınmalıdır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok hojdir ama son yaptığı olay ile ara vermeme sebep oldu :

Spoiler

SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! SPOİLER !!! 

Şu pembe saçlı kızın uğruna savaşın olduğu bölümlerde sonraki bölümün fregmanında kızın villian diyebileceğimiz kısıma katılması üzerine bıraktım ama bitince izlerim büyük ihtimalle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya son günceller arasında farkını hissettiren bi anime bence . 1.sezonu oldukça beğenerek izlemiştim. Karakter tasarımlarının ve kurgunun özgünlüğü  oldukça hoş. Sadece animenin havasına 9/10 oranında girebiliyorsunuz o kadar . 

Ayrıca 2.sezonun henüz 1.sezon kadar sarmadığı doğrudur tabi ama bence bunun sebebi olayların gelişme sürecinde olması yani 2.sezonun ilerleyen kısımlarının ses getireceğini düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.