Jump to content

gençler bu disgus modlarının derdi nedir tam olarak gene niye ban yedim lan ben biri açıklasın hemen kaç yaşındasınız siz her haltı argomu anlıyorsunuz anlamıyorum ki derdiniz ne sizin .d hemen

A1ucard

Önerilen İletiler

bu sitenin disgus modları kaç yaşında tam olarak neden durduk yere ban yiyorum kişiye yada kişilere karşı argo bir tavrım falanmı var tam olarak kaç yaşındasınız sizde her haltı argo anlıyorsunuz kaldı ki kişi yada kişilere kullanılan bir şey yok ortada .d disgus modları kişi yada kişilere karşı argo kullanıldığında banlasınlar anime hakkındaki yorumlara ban atma gibi bir hakkınız yok sizin kendinize gelin .d he şunu yapabilirsiniz yorumu silersiniz olur biter gereksiz ban atmanın manası ne ben kişi yada kişilere mi küfür ettim biri çıkıp bana küfür etti desin öyle bir şey varsa .d he şu da var ben anime karakterleri hakkında istediğim yorumu da yaparım buna ne siz karışabilirsiniz ne başkası buna bir hakkınız yok sizin .d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

A1ucard, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

bu sitenin disgus modları kaç yaşında tam olarak neden durduk yere ban yiyorum kişiye yada kişilere karşı argo bir tavrım falanmı var tam olarak kaç yaşındasınız sizde her haltı argo anlıyorsunuz kaldı ki kişi yada kişilere kullanılan bir şey yok ortada .d disgus modları kişi yada kişilere karşı argo kullanıldığında banlasınlar anime hakkındaki yorumlara ban atma gibi bir hakkınız yok sizin kendinize gelin .d he şunu yapabilirsiniz yorumu silersiniz olur biter gereksiz ban atmanın manası ne ben kişi yada kişilere mi küfür ettim biri çıkıp bana küfür etti desin öyle bir şey varsa .d he şu da var ben anime karakterleri hakkında istediğim yorumu da yaparım buna ne siz karışabilirsiniz ne başkası buna bir hakkınız yok sizin .d

Neden yasaklandığınız hakkında bilgi verilmedi mi?

(Disqus'u kullanmadığım için, ban sebebi söyleniyor mu bilemiyorum.)

bilgi amaçlı yazıyorum;

Birinin, bi' karakter hakkındaki bazı eleştirel yorumlara sinirlenmesi ve "Ona öyle deme, o benim prensim!.." gibi şeylerle başlayan bir cümlede, kullanıcıya karşı hakaret kullanması da ban sebebi olabilir.

Bu tür şeyleri kastediyorsanız ben yanlış bir şey göremedim maalesef  :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kanka işin komik tarafı da o zaten ben kişi yada kişilerle münakaşaya girmedim hiç  argo kullanarak girsem bundan yemişimdir derim kaldı ki az çok yorumlarımı bilenler biliyor yani kişiye karşı bir küfür etsem direk bunlar bunlar diye karşıma çıkarırlar ama sırf karakter hakkında kötü yorum yaptım diye ban yiyorsam seveyim öyle düşünce özgürlüğünü yani kapatsınlar disgusı kimse kimsenin sevdiğini sevmek zorunda değil yani he şu olur aşırıya kaçarım yorumlarda ana bacı girerim o zaman kabul karaktere hakaret etti dersiniz ama  .... kalktı aha bu ergen prensinde gibi ithamlarda bulunduğumda ban yiyorsam disgusı kapatın sitede eski düzene geçin nedir yani kısacası saçma sapan biçimde ban yedim tahminen ban sebebi olarakta bu dediğimi gösterirler bana eminim yani başka türlü bahanesi yok bunun gereksiz bir ban .d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Müthiş yargılar dağıtmışsınız ancak burası onun yeri değil.

TürkAnimenin discord sunucusundan disquss moderatörlerine ulaşabilirsiniz. Burası moderaötrlerin yaşına başına ya da var olan kurallara yargı dağıtacağınız bir yer değil. Konu kilit

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.