Jump to content

Selam

Asphodeus

Önerilen İletiler

Asphodeus, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar yaklaşık 3 yıldır anime izlemekteyim bu senede manga okumaya başladım,yıllardır turkanimetv de anime izliyorum ve keyif alıyorum artık forumunada katılalım demi

Hoş geldin 

Keyifli forumlar :thank_you__onion_by_elcerbero:

Sormak istediğin herhangi bir şey olduğundan sormaktan çekinde oldukça yardımsever bir topluluğuz:victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asphodeus, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar yaklaşık 3 yıldır anime izlemekteyim bu senede manga okumaya başladım,yıllardır turkanimetv de anime izliyorum ve keyif alıyorum artık forumunada katılalım demi

Hoş geldin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asphodeus, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Tabi ki öncelikle adım Onur 18 yaşındayım başka ne bilmek istersin ?

Asphodeus, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim sorarım elbet ayrıca tabi ki katılmak isterim farklı insanlar tanımak güzel olabilir.

Asphodeus, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Hoşbuldum :)

Asphodeus, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler hep beraber eğlenelim :)

Seni bir konuda uyarmak istiyorum, böyle art arda mesaj alıntılayacağın zaman "Alıntı" yazısının solundaki "+" işaretine basmanı tavsiye ediyorum. Böylece toplu alıntı yapıp cevaplayabilirsin. Öbür türlü böyle art arda mesaj gönderdiğin zaman flood yapmış sayılırsın ve uyarı alabilir veya duruma göre banlanabilirsin. Tekrardan iyi forumlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Seni bir konuda uyarmak istiyorum, böyle art arda mesaj alıntılayacağın zaman "Alıntı" yazısının solundaki "+" işaretine basmanı tavsiye ediyorum. Böylece toplu alıntı yapıp cevaplayabilirsin. Öbür türlü böyle art arda mesaj gönderdiğin zaman flood yapmış sayılırsın ve uyarı alabilir veya duruma göre banlanabilirsin. Tekrardan iyi forumlar :)

Teşekkür ederim buralarda yeni olduğum için tam çözemedim her şeyi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.