Jump to content

Demon Slayer: Mugen Train

XsaianX

Önerilen İletiler

Arkadaşlar selamlar;

önümüzdeki zamanlarda gelecek olan mugen train filmi hakkında son çıkan trailer'da filmin 2021'de geleceği yazıyor fakat türkanime sitesindeki ve benim önceden gördüğüm bazı haberlerde filmin bu sene ekim ayında geleceği söyleniyor. Bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

İyi günler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Bugün turkanime.tv de izledim, oldukça keyif aldım ara ara gözlerim dolmadı desem yalan olur.

Spoiler

Filmin ilk kısmı Tanjirou'nun ailesi ile geçirdiği kısımlar (crying emoji) ve rengoku'nun sahneleri hariç baydı, fakat malum kişinin olaya dahil olması ile bkz(Akaza) film başka bir boyuta taşındı. Grafikleri mi desem, diyaloglar mı desem. Bir kaç spoiler yememe rağmen ne olacak, oha yendi mi yenildi mi hop oturup hop kalkmakla beraber süper hype bir son kısım geçirdim. Akaza denilen elemana ısınmadım da değil, hikayesini bilmiyorum henüz ama beğendim karakteri. Rengoku ile iyi arkadaş olabilirdi xD ne diyebilirim ki, bizim odun inosuke bile ağladı biz nasıl dayanalım hehehe.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Ben de izleyeli birkaç gün oldu. Özellikle Akaza kısmından sonra film ayrı bir boyuta taşındı. Bazı sahneler ciddi ciddi ağlattı :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Rengoku'yu biraz daha yakından tanıdık, çok sevdim bu kısmı. İnosuke ile Tanjiro'nun bu kadar koordine olabilmesi de çok hoştu, tam manasıyla bir takım olmaya başladılar. Devam sezonunu bekliyoruz bakalım :loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.