Jump to content
  • Create New...

Anime Çizim Kanalım (Bakarsanız Sevinirim)

Recommended Posts

Yeni açtığım anime çizim kanalına hepinizin bir bakmasını istiyorum ...

Biraz acemiyim ama yorumlarınızla kendimi geliştirmeye çalışacağım. Bu arada çizmemi istediğiniz karakterleri de çizebilirim.

Eugeo ve Kiritoyu çizdiğim video linki : https://www.youtube.com/watch?v=Rleid5fN85M&t=50s

Güzel olmuş tavsiye vereceğimde korkuyorum çünkü çizimden anlamayan bir insanım

Maenas, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Yeni açtığım anime çizim kanalına hepinizin bir bakmasını istiyorum ...

Biraz acemiyim ama yorumlarınızla kendimi geliştirmeye çalışacağım. Bu arada çizmemi istediğiniz karakterleri de çizebilirim.

Eugeo ve Kiritoyu çizdiğim video linki : https://www.youtube.com/watch?v=Rleid5fN85M&t=50s

Güzel olmuş ellerine sağlık :)

Lakin böyle biraz reklam havası gibi olmuş, burası yeni gelen üyelerin kendini tanıttığı ve kaynaşmaya başladığı bir ortam :) Biraz da kendinden bahseder misin?

Ayrıca muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz

Hepinize ilginiz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Biraz reklam gibi oldu ama böyle yapmasam kimsenin kanaldan haberi olmayacaktı :D

Çizim çok iyi ama ışıklandırma kötü bir de kamera pozisyonu eğer izlenmek istiyorsan profesyonel kanallar var onlardan esinlenebilirsin en azından bir lamba yada ışığın direkt çarptığı bir yerde çizsen daha iyi ayrıca kamerayı yatay sabitlesen daha iyi olur hızlandırma çok düşük video bence 10dkdan fazla olmamalı ayrıca arkaplandaki müzik can sıkıcı eğlenceli bir şeyler yaparsın

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By DweSensei
      Herkese Merhaba!
      Ben DweSensei 
      Yeni Lyrics - AMV videosu yayında!
      Destek olmak isterseniz, Videoları Beğenmeyi, Yorum yazmayı ve Abone olmayı unutmayın. 

Kanalımda, Anime Kesitleri - AMV - Anime Editleri - NicoNicoDouga Kaynaklı MAD Videoları - Anime OP & ED Romaji English & Turkish Lyrics Videoları - COUB Kaynaklı DweSensei Mix gibi Anime Video içerikleri paylaşıyorum. Videolara göz atmayı unutmayın!

Bu arada Discord Sunucumuza beklerim... https://discord.gg/rV6qBMA

İşte Yeni Videomuz...

Diğer videolar ---

-

-

-

-

-

• By Ackerman
      Merhaba arkadaşlar ben ingilizcemi geliştirmek için çeviri yapmak istiyorum ancak herhangi bir fansubla iş birliği yapmadan kendi çeviridiğim animeleri siteye yükleyebilir miyim? eğer yükleyebiliyor isem nerden nasıl yüklerim.

Not: Cambridge online ingilizce sınavını Cambridge English: Advanced (CAE) seviyesinde tamamladım dolayısıyla ingilizceyi katletmiyeceğime emin olabilirsiniz
    • By AiChan01
      Bu arkadaşın adeta ölümsüz olduğunu düşünmek bir yandan da o kadar çekilmez olduğunu bir kenara koyarsak tarz olarakta sınıfta kalmış gibi görünüyor...

• By Mhenvy
      Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.Instagram'da ki anime çizimlerime göz atarsanız sevinirim.İyi seyirler :)

https://www.instagram.com/mh.envy/?hl=tr
    • By Dima
      Ben tempest yetkilisi Dima ve sizlere merhaba diyorum
      Animelerle ilgili sorusu olanlar buradan veya sunucudan bilgilendirebilirim
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.