Jump to content

Anime Çizim Kanalım (Bakarsanız Sevinirim)

Maenas

Önerilen İletiler

Yeni açtığım anime çizim kanalına hepinizin bir bakmasını istiyorum ...

Biraz acemiyim ama yorumlarınızla kendimi geliştirmeye çalışacağım. Bu arada çizmemi istediğiniz karakterleri de çizebilirim.

Eugeo ve Kiritoyu çizdiğim video linki : https://www.youtube.com/watch?v=Rleid5fN85M&t=50s

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maenas, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Yeni açtığım anime çizim kanalına hepinizin bir bakmasını istiyorum ...

Biraz acemiyim ama yorumlarınızla kendimi geliştirmeye çalışacağım. Bu arada çizmemi istediğiniz karakterleri de çizebilirim.

Eugeo ve Kiritoyu çizdiğim video linki : https://www.youtube.com/watch?v=Rleid5fN85M&t=50s

Güzel olmuş ellerine sağlık :)

Lakin böyle biraz reklam havası gibi olmuş, burası yeni gelen üyelerin kendini tanıttığı ve kaynaşmaya başladığı bir ortam :) Biraz da kendinden bahseder misin?

Ayrıca muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizim çok iyi ama ışıklandırma kötü bir de kamera pozisyonu eğer izlenmek istiyorsan profesyonel kanallar var onlardan esinlenebilirsin en azından bir lamba yada ışığın direkt çarptığı bir yerde çizsen daha iyi ayrıca kamerayı yatay sabitlesen daha iyi olur hızlandırma çok düşük video bence 10dkdan fazla olmamalı ayrıca arkaplandaki müzik can sıkıcı eğlenceli bir şeyler yaparsın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana kalırsa gayet güzel çiziyorsun sadece biraz daha teknik bilmeye ihtiyacın var gibi görünüyor ama tonlamalarının geliştirilmeye ihtiyacı olsa da gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.

Bu şekilde devam edersen kısa sürede hatrı sayılır bi seviyeye geleceğini düşünüyorum bir naçizane anime çizeri olarak...GAMBARE :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.