Jump to content

Re zero son bölüm

adimkartal

Önerilen İletiler

adios310, 2 saat önce tarihinde yazdı:

sanırım birbirlerinin isteklerine karşı gelmeyeceklerdi yani echidna 1 kelime için bile subarudan ölmesini isteyecekti bunun karşılığında ise subaruyu hatasız tam istediği gibi bir gelecek verecekti

Ayrıca "Subaru'yu" en iyi geleceğe götürecekti, bu aynı subarunun ölüp dirilmesi gibi sadece kendisini etiliyecek etrafındaki insanların kurtarılıp kurtarılmaması echidana nın kelimesine bakacaktı bunlardan ayrı subarunun her şeyini öğrenmek istiyordu(yaşamını,hangi yolu seçeceğini vs.).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aga yanlış anlamışsınız ayrıntılı açıklamak isterim ama burda uzun sürecek gibi:

açıkça olay şuydu. 

ecdona buna en pratik yolu yani sadece emilia öncelikli bir gelecek vaat etti ve başarılarının sonunun gelmeyeceğini vaat etti kısaca.

fakat ecidona nın insanların duygularını umursamaması subaruyu delirtti sonra olayı biliyonuz spolier vermeyim diye böyle yazıyorum.

bizim reis çıkageldi (subarunun güçleri reisten kaynaklandığı için.) sonuç ne olursa olsun subarunun seçeneği aslında çok sıkıntılı seçse de seçmese de gene ölecek gibi ama artık sonlar yeklaştı efsane oldu ben bile çıldırdım zaten o bölümde yakında youtube kanalı açmayı düşünüyorum açarsam davetlisiniz şimdiden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

senpainokoi, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

aga yanlış anlamışsınız ayrıntılı açıklamak isterim ama burda uzun sürecek gibi:

açıkça olay şuydu. 

ecdona buna en pratik yolu yani sadece emilia öncelikli bir gelecek vaat etti ve başarılarının sonunun gelmeyeceğini vaat etti kısaca.

fakat ecidona nın insanların duygularını umursamaması subaruyu delirtti sonra olayı biliyonuz spolier vermeyim diye böyle yazıyorum.

bizim reis çıkageldi (subarunun güçleri reisten kaynaklandığı için.) sonuç ne olursa olsun subarunun seçeneği aslında çok sıkıntılı seçse de seçmese de gene ölecek gibi ama artık sonlar yeklaştı efsane oldu ben bile çıldırdım zaten o bölümde yakında youtube kanalı açmayı düşünüyorum açarsam davetlisiniz şimdiden.

bizde aynı şeyi yazdık sadece emiliayı yazmadık zaten subarunun önceliği her zaman emiliaydı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.