Jump to content
  • Create New...

Re zero son bölüm

Recommended Posts

Bizim echi subaru ile anlaşmasında elde edeceği şey tam olarak neydi pek bir şey anlamadım bir de son bölüm novelde kaça denk geliyor çay partisi bölümlerine gerisine fln baktım da aralarındaki anlaşmayı fln bulamadım

sanırım birbirlerinin isteklerine karşı gelmeyeceklerdi yani echidna 1 kelime için bile subarudan ölmesini isteyecekti bunun karşılığında ise subaruyu hatasız tam istediği gibi bir gelecek verecekti

adios310, 2 saat önce tarihinde yazdı:

sanırım birbirlerinin isteklerine karşı gelmeyeceklerdi yani echidna 1 kelime için bile subarudan ölmesini isteyecekti bunun karşılığında ise subaruyu hatasız tam istediği gibi bir gelecek verecekti

Ayrıca "Subaru'yu" en iyi geleceğe götürecekti, bu aynı subarunun ölüp dirilmesi gibi sadece kendisini etiliyecek etrafındaki insanların kurtarılıp kurtarılmaması echidana nın kelimesine bakacaktı bunlardan ayrı subarunun her şeyini öğrenmek istiyordu(yaşamını,hangi yolu seçeceğini vs.).

aga yanlış anlamışsınız ayrıntılı açıklamak isterim ama burda uzun sürecek gibi:

açıkça olay şuydu. 

ecdona buna en pratik yolu yani sadece emilia öncelikli bir gelecek vaat etti ve başarılarının sonunun gelmeyeceğini vaat etti kısaca.

fakat ecidona nın insanların duygularını umursamaması subaruyu delirtti sonra olayı biliyonuz spolier vermeyim diye böyle yazıyorum.

bizim reis çıkageldi (subarunun güçleri reisten kaynaklandığı için.) sonuç ne olursa olsun subarunun seçeneği aslında çok sıkıntılı seçse de seçmese de gene ölecek gibi ama artık sonlar yeklaştı efsane oldu ben bile çıldırdım zaten o bölümde yakında youtube kanalı açmayı düşünüyorum açarsam davetlisiniz şimdiden.

senpainokoi, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

aga yanlış anlamışsınız ayrıntılı açıklamak isterim ama burda uzun sürecek gibi:

açıkça olay şuydu. 

ecdona buna en pratik yolu yani sadece emilia öncelikli bir gelecek vaat etti ve başarılarının sonunun gelmeyeceğini vaat etti kısaca.

fakat ecidona nın insanların duygularını umursamaması subaruyu delirtti sonra olayı biliyonuz spolier vermeyim diye böyle yazıyorum.

bizim reis çıkageldi (subarunun güçleri reisten kaynaklandığı için.) sonuç ne olursa olsun subarunun seçeneği aslında çok sıkıntılı seçse de seçmese de gene ölecek gibi ama artık sonlar yeklaştı efsane oldu ben bile çıldırdım zaten o bölümde yakında youtube kanalı açmayı düşünüyorum açarsam davetlisiniz şimdiden.

bizde aynı şeyi yazdık sadece emiliayı yazmadık zaten subarunun önceliği her zaman emiliaydı

Eğer daha dikkatli izlediyseniz bu sahnenin de kesin surette göze çarpması lazım çünkü echdona yukarıda bahsedilen anlaşmaya bir de böyle bir şey eklemişti! :bled1-onion-head-emoticon:

image.png.a368fdc3329aca6b44f1ff5416eda087.png