Jump to content

Hepinize selaaaam <3

Faviann4

Önerilen İletiler

Merhaba türk anime tv forum üyeleri. Adım Beyza 14 yaşındayım. Yaklaşık 7 aydır anime izliyorum buralarda yeniyim. Spor ile uğraşıyorum, aktif olarak basketbol'a devam ediyorum. Basketbol dışında çok spor ile ilgilendim ama en uzun süre jimnastik, basketbol, yüzme ile ilgilendim. LGS öğrencisi olduğum için sadece hafta sonları anime izleyebiliyorum. Fav animem yok; aksiyon, doğaüstü güçler, büyü, dedektiflik vb. konuları ele alan animeler daha çok ilgimi çeker. E o zaman Hajimemashite (tanıştığımıza memnun oldum)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aramıza hoş geldin Beyza^^ Umarım forumda iyi, güzel ve eğlenerek vakit geçirirsin. Kalıcı olmanı ve mutluluğunu eksik etmemeni diliyorum.  Tekrardan hoş geldin diyerek seni Muhabbet Mekanım

Aramıza hoşgeldin Beyza. Arkadaşımız zaten linki paylaşmış. Umarım kalıcı olursun. 

Hoşgeldin beyza :) Arkadaşımızın da dediği gibi muhabbet mekanımıza bekleriz, hiç çekinmeden muhabbet edebilirsin      Şu linki benden başka birinin paylaşmasına sinir oluyorum 

picmolia4, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba türk anime tv forum üyeleri. Adım Beyza 14 yaşındayım. Yaklaşık 7 aydır anime izliyorum buralarda yeniyim. Spor ile uğraşıyorum, aktif olarak basketbol'a devam ediyorum. Basketbol dışında çok spor ile ilgilendim ama en uzun süre jimnastik, basketbol, yüzme ile ilgilendim. LGS öğrencisi olduğum için sadece hafta sonları anime izleyebiliyorum. Fav animem yok; aksiyon, doğaüstü güçler, büyü, dedektiflik vb. konuları ele alan animeler daha çok ilgimi çeker. E o zaman Hajimemashite (tanıştığımıza memnun oldum)

Hoş geldin Beyza :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

picmolia4, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Aramıza hoş geldin Beyza^^

:victory-onion-head-emoticon:
Umarım forumda iyi, güzel ve eğlenerek vakit geçirirsin.
Kalıcı olmanı ve mutluluğunu eksik etmemeni diliyorum. 

Tekrardan hoş geldin diyerek seni Muhabbet Mekanımıza davet ediyorum^^

:pretty-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

picmolia4, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin beyza :) Arkadaşımızın da dediği gibi muhabbet mekanımıza bekleriz, hiç çekinmeden muhabbet edebilirsin :good-job-onion-head-emoticon:

KRHerusaizu, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Tekrardan hoş geldin diyerek seni Muhabbet Mekanımıza davet ediyorum^^

:pretty-onion-head-emoticon:

Şu linki benden başka birinin paylaşmasına sinir oluyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

picmolia4, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Aramıza hoş geldin yeni katılımcı :blush-crazy-rabbit-emoticon:
Dilerim ki günlerin burada keyifli ve huzurlu geçer. Seni de "Muhabbet Mekanı" köşemize bekleriz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyza hoş geldin forumda güzel vakitler geçirmeni umuyorum:loveloveplz: soru veya sorunların olduğunda burada senin için yardım etmeye hazır pek çok büyüğün ve küçüğün olduğunu hatırlatmak isterim 

Daimi üyelerden olman dileğiyle keyifli forumlar:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.