Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

kawaii kereste, Şimdi tarihinde yazdı:

valla dizi izliyorum bi yandan, Netflix'e Queen's Gambit gelmiş. Çok iyi ilerliyor, dizi arayan varsa yatırım tavsiyesidir.

Dizi pek takip etmiyorum arkadaşlarda oluşan anlaşmazlık sonucu Netflix üyeliğinden ayrıldım :/ ama unutmazsam bir bakarım sağ olasın :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Beytize, Şimdi tarihinde yazdı:

vermesen de olur hiç beklemiyorum mesela bak kafam rahat  :big-eye-onion-head-emoticon:

@kawaii kereste daha önce denk gelmemiştim öneri için teşkürler mini dizilere bayılırım vaktim olduğunda bakıcam *-*

Haha ilk pes eden ben olmayacağım :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Dizi pek takip etmiyorum arkadaşlarda oluşan anlaşmazlık sonucu Netflix üyeliğinden ayrıldım :/ ama unutmazsam bir bakarım sağ olasın :) 

ben de aslında öyle çok takip etmiyorum da bunun konusu satranç olunca ilgimi çekti :D

@Beytize7 veya 8 bölüm olması lazım ben 6. bölüme geldim şimdi, baya baya güzel. genelde Türkiye'de trending olan diziler nanik çıkıyor falan ama bu kez bu güzel :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu nasıl giriş böyle :D 

@Amygirl abla, @kawaii kereste @Beytize @Toprakezgi gelinde burada hep birlikte muhabbet edelim :) 

Geldiiim, tam rahat rahat gezdim tozdum evime geldim saat on, arkadaş dedi ki 11'e essay kaynaklarını atmamış gerekiyormuş. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Koştura koştura yapıp geldim. :wow1-onion-head-emoticon:

kawaii kereste, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

valla dizi izliyorum bi yandan, Netflix'e Queen's Gambit gelmiş. Çok iyi ilerliyor, dizi arayan varsa yatırım tavsiyesidir.

Allah razı olsun senden Fuki. Ne muradın varsa versin ALLAH. aisdknilaksnidlk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Geldiiim, tam rahat rahat gezdim tozdum evime geldim saat on, arkadaş dedi ki 11'e essay kaynaklarını atmamış gerekiyormuş. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Koştura koştura yapıp geldim. :wow1-onion-head-emoticon:

Allah razı olsun senden Fuki. Ne muradın varsa versin ALLAH. aisdknilaksnidlk

gönderiniz başarıyla teslim alındı efenim :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.