Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Biter ya o kadar da değil :D 

Yok canım estağfurullah biz kim siz olmak kim :D 

Yaaaa siss iyice korkutuyon beni, ben kaçayım bu bile bana yeter :D 

Valla kaç aydır FF muhabbeti yapıyoruz bence 2021'e kadar gideri var gibi bunun XD

Övgüleme yeteneğini beğendim, her daim böyle ol. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Ama tek korkmak sıkıcı beraber korkalım istiyorum. XD Hadi bro ya  yaparız biz bunu. Hatta gündüz izleyelim, gece tek odada zor hatta bu beraber izleme işini böyle yaparız, beraber çığlık atarız, düşüncesi bile keyifli :lol2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

MikasaWithInTheFire, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

@Toprakezgi ablacım inanmayın dış mihraklara, ben tatlı sevimli ponçik bir kardeşinizim, alt tarafı pega niisanın bir kaç sınav notuna ve de kalıp kalmama durumuyla birlikte birkaç forum hesabına baktım :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Zararsızım, ben. 

Bu arada yemek konuşulmuş, marifetli kişilerin olması sevindirdi beni, masterforum olayına +1 diyorum. 

Hele ki tatlı varsa işin içinde oh misss.

Gözüme çok ponçik geldin, korkamadım şu an. :D Benden de sana zarar gelmez herhalde. Tek hedefim kendi okulum. şajsbdşkajd

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

FF işi biraz aksayacak gibi bakalım :D ama araya girmez herhalde :D

Ondan birazcık korkuyorum :D senin prototipin olmak zor iş be sis :D Bana öyle bir şey yapmazsın değil mi :D 

Bilemiyorum sis beni biliyorsun sonra korkarak kabuslar görecem :D :D Yani şu rapor işini halledeyim bakabilirim. (Gene korkunçlu bir topa giriyorum) :noooo-onion-head-emoticon:

@Toprakezgi Mika'mız çok temiz saf, ahlaklı ve tatliş bir kardeşimizdir (kızdırmadığın sürece) :D 

Üni sınavını atlat neler neler yaparız :D 

Mika çok tatlıymış, utanmıyor musun insanlara yalan yanlış bilgiler vermeye? Terbiyesiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toprakezgi, 50 dakika önce tarihinde yazdı:

Gözüme çok ponçik geldin, korkamadım şu an. :D Benden de sana zarar gelmez herhalde. Tek hedefim kendi okulum. şajsbdşkajd

Mika çok tatlıymış, utanmıyor musun insanlara yalan yanlış bilgiler vermeye? Terbiyesiz.

zamanında önümüze gelene bin tekme modunda takıldıktan sonra şimdi "benden zarar gelmez" diyo yeni nesili kandırmak için... inanmayın gençler, gözünü kan bürüyor bazen bu adminin :expulsion-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kawaii kereste, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

zamanında önümüze gelene bin tekme modunda takıldıktan sonra şimdi "benden zarar gelmez" diyo yeni nesili kandırmak için... inanmayın gençler, gözünü kan bürüyor bazen bu adminin :expulsion-onion-head-emoticon:

Ben artık admin değilim, özgürlük savaşçısıyım:dandyonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Valla kaç aydır FF muhabbeti yapıyoruz bence 2021'e kadar gideri var gibi bunun XD

Övgüleme yeteneğini beğendim, her daim böyle ol. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Ama tek korkmak sıkıcı beraber korkalım istiyorum. XD Hadi bro ya  yaparız biz bunu. Hatta gündüz izleyelim, gece tek odada zor hatta bu beraber izleme işini böyle yaparız, beraber çığlık atarız, düşüncesi bile keyifli :lol2-onion-head-emoticon:

Ya bitirecektim aslında ama hem araya rapor girdi hemde senin önerdiğin kitabı okuyunca utandım kendimden ben ne yazıyorum dedim :D 

Yani benim bir şey dememe gerek yok biliyorsun;

Spoiler

ehFyz9.jpg

Sis amacın sadece beni kullanmak öyle değil mi? :scared-onion-head-emoticon:

Toprakezgi, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Evet kendisi çok tatlıdır :D Bunu inkar etmiyorum, bir konuş nasıl ponçik nasıl ponçik :D Sadece sinirlendirmemeye çalış, öleceksin dediğinde en fazla 1 haftan var :D 

kawaii kereste, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Hiçbir şeyden korkmadım, forumun kızlarından korktuğum kadar. Cidden çok ürperticiler :D 

Kadir-, Bir saat önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder Bu aralar sosyal takılıyorum :D onun haricinde manga oku anime izle falan zaman kalmıyor.

Herkese selamlar

Millete sosyal bize asosyal mi :( Oldu mu şimdi Kadir? Bende acaba başına bir şey geldi mi diye endişeleneyim :/

Selam bu arada

Herkese günaydın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler
Toprakezgi, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Evet Yerdeniz Ursula'nın, beni o yazarla forumdan birisi tanıştırmıştı. :D 

Ya dimi o aşk üçgenini yapmasa ölecek. Bir de tam sevindirmeden bitiriyor. :/ Zaman Çarkı'nı da bir arkadaşım öve öve bitiremiyor ama çok uzun bir seri ve kitaplar çoook kalın. Okumaya çalıştığım dönemde sürekli okula gidiyordum ve kitap asla taşınmıyordu ben de Eren'e verdim okusun diye. Şimdi tekrar elime geçerse kitap okuyacağım.  :D 

Edward'ın kitabı mı çıkmış? :confused-onion-head-emoticon: Bir ara onun ağzından bir kitap yazılacaktı sonra yazarın laptobu çalınınca yarım kalmıştı. (yıl 2008 falan hahahaha) 

Edgar Allan Poe okuyayım o zaman, önce bir kitabını alayım. Gammaz Yürek'le başlıyorum bakalım. :D Evdekiler kızacak sürekli kitap alıyosun diye ama hayırlısı. aiskndiald Filme de bir göz atacağım, malum oyuncular... 

Çocuk kitabı benim de okumam lazım, ilkokulda bir yazar bana ismime göre ana karakterin adının Ezgi olduğu bir kitap önermişti, o zamandan beri çocuk kitaplarına bayılırım. Gerçi popüler olanlardan pek okumadım. :D Şunu yazdım bir türlü gönderemedim çünkü çocukken okuduğum bir kitabın adını hatırlamaya çalışıyorum. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Kısmetse Ursula ve Asimov'u 2021 yılında okuyacağım. Bu okuma listesi hiç azalmıyor ya, bazen korkuyorum. XD

Aynen aşk üçgeni yetmiyor bir de sonlar buruk bitiyor. Her kitabının sonunda bir tam mutluluğu tadamadık. Ama Gölge Avcıları sevgim çok olunca devam ediyoruz seriye, mesela yeni yazacağı seride Will Herondale hakkında ya da onun çocukları ele alınacaktı. Karanlık Sanatlar'da Jem'in çocuğu ele alındı mesela. (Jem üzümlü kekim.) Zaman Çarkı'nı biraz okudum ve kitap akıcı ama punto küçük olunca biraz yavaş ilerlense de akıcı olduğu söyleyebilirim ve daha kitabın başında olmama rağmen tüm karakterlere aşık oldum diyebilirim. Ben de işte kalınlığından ötürü 2021 sonu biter inş diyorum. XD Ya kalın kitaplar cidden taşınmıyor ya, çantayı ağırlaştırmasını geçtim çanta girdiği garip şekilden sırtı da rahatsız ediyor. :D

Evet çıktı ve yıl yazdı, tabii ilk haftadan 1.5 milyon satınca kitap hanımefendi "Mitoloji benim alanım ve daha fazla bu alanda kitap yazacağı." abla kitabı 12 yılda yazdın yapma, ne yeni kitabı? Sanırım para böyle bir şey. Hayır vampir konseyi hakkında hikaye yazmak yerine bilinen bir hikayeyi yazdı ya ona üzülüyorum. Ben genelde gotik edebiyatı vampirlerini çok severim ve o meclisten cidden gerçek vampirlerin doğasını yakalamıştım, yazacağını da sanmıyorum ama yazarsa da seriyi okuyacağım bir gerçek, sadece filmlerle kalmam. :D 

İstersen dilini merak ediyorsan bir Kara Kedi ve Kuyu ve Sarkaç kitaplarının sesli versiyonları Youtube üzerinde olacaktı. Oradan dinleyerek karar verirsin. Ben olayların karanlık hallerine dokunmasını ve bunun psikolojik etkilerini ürkütücü dille anlatmasını seviyorum. 

Valla benim evdekiler de aynı, artık bir kitap koyacak düzgün yer kalmadı ve yeni kitaplık alalım demeye de yüzüm kalmadı. :'D Ondan zemine altlık serim üzerine kitaptan kuleler yerleştiriyorum artık.  Evet oyuncular sağlam hatta birini söylemeyi unutmuşum, Antonio Banderas.

Adını hatırlayabildin mi peki? Çocuk kitabı olarak Mürekkep Dünya serisini (Kitabın içinde kitap var) ve Altın Pusula serisi diyebilirim. İkisi de güzel. Modern klasiklerde de güzel olanlar var ama bilindik diye yazmayacağım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ya bitirecektim aslında ama hem araya rapor girdi hemde senin önerdiğin kitabı okuyunca utandım kendimden ben ne yazıyorum dedim :D 

Yani benim bir şey dememe gerek yok biliyorsun;

İçeriği Görüntüle

ehFyz9.jpg

Sis amacın sadece beni kullanmak öyle değil mi? :scared-onion-head-emoticon:

Haha ya öyle deme, ilk denemeler öyle olur. Ben de yazdığım bazı şeylerden "of bu ne  ya?" diyorum, düzeltirsin güzelce okduktan sonra. Ben daha sana söz verdiğim yazı şablonunu atacağım hem Tetsu için birkaç fikir edinebileceğini sanıyorum. 300 kelime falan içerir sanırım bir 3 saatte yazar atarım sana boş olursam. 

Evet mükemmel abidesi olduğum bir gerçektir. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Hazır hala buralarda kaçmamışken etinden sütünden fadalanalım diyorum. 

Spoiler

50b9a1a49ddb7a40acbb35066e352cb3.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.