Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, 31.03.2021 - 22:41 tarihinde yazdı:

Selamlar Ferris-chan düşe kalka devam ediyor seninkini sormalı nasılsın iyi misin?

Nasıl olsun ya, yorucu günler üstüne daha da yorucu günler geliyor, geleceği düşündükçe yorgun seviyem daha da artıyor. Ama bu yorgun günlerin ardından gelecek olan güzel günleri düşünerek kendimi motive ediyorum. 

Pseudohomophylus, 31.03.2021 - 22:41 tarihinde yazdı:

Anlıyorum demek ki sen de yoğunsun o.O   Buradan rüzgar gibi bir Ferris-chan geçti. İyi çalışmalar!

Teşekkürler, rüzgarla savrulan çiçek olun da beraber gidelim buralardan. :super-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alikenanjef, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Sa beyler araniza yeni katildim bişey sormak istiyorum Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2 sezon gelcekmi?

Hoş geldin, haziran veya temmuz ayında serinin devamı gelecek, 1. sezonun 2. partı şeklinde eğer bunu kastediyorsan onun haricinde 2. sezon hakkında bir fikrim yok. :)

@syncdes ve herkese günaydınnnn, inşallah çok güzel, dolu dolu, böyle hemen bitmeyen bir pazar geçirirsiniz. :)

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin, haziran veya temmuz ayında serinin devamı gelecek, 1. sezonun 2. partı şeklinde eğer bunu kastediyorsan onun haricinde 2. sezon hakkında bir fikrim yok. :)

@syncdes ve herkese günaydınnnn, inşallah çok güzel, dolu dolu, böyle hemen bitmeyen bir pazar geçirirsiniz. :)

İçeriği Gizle

murat1445, 3 saat önce tarihinde yazdı:

herkese günaydın :)

Hawa, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Bilmem :D Kardeşim de gidicekti ama karnı ağrıyor diye gitmedi o yüzden bende gitmedim :D:floating-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydın:bye2-onion-head-emoticon:

Herkese günaydın...:relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Bilmem :D Kardeşim de gidicekti ama karnı ağrıyor diye gitmedi o yüzden bende gitmedim :D:floating-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydın:bye2-onion-head-emoticon:

Hahaha gitmek için gereken sebep ve gitmemek için oluşan bahane süpermiş. :D Nasılsın?

Ucanbirkedi, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese günaydın...:relax2-onion-head-emoticon:

O.o naber? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.