Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

1 minute ago, Mika-desu said:

İyidir , MAPPA bu yıl uçuyor maşallah, az önce Takt Op. Destiny diye anime trailerı gördüm, yeni çıkacakmış; iyi sektörü işletiyorlar. Heralde şu sıra en aktif stüdyo felan:ahaaah-onion-head-emoticon:

Sen nasılsın abi? Ne yapıyorsun?

İyiyim çok şükür sen nasılsın görüşmeyeli :big-eye-onion-head-emoticon:

Görüşmeyeli çok uzun zaman oldu değil mi ya :embarrassed2-onion-head-emoticon: :D

İyiyim ben de, bir arkadaşımla buluşmuştum şimdi eve geldim, yemek yiyip yine anime izleyeceğim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Zorojuro, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Şahsım adına iyiyim diyebilirim, sen nasılsın?

Ben de iyiyim çok şükür, uzun zamkadır görüyorum seni -ara ara- hiç tanışamadık. 

Ben Mika, muhtemelen biliyorsundur beni:D  Kendinden bahsettiğini hiç görmedim, kaç yaşındasındır? Ne işle meşgulsündür.:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Spoiler

Eğer bilmiyorsan ykszedelerden biriyim ben de. Artık özgür-simdilik diyelim. Resimdi, animelrdi felan bir çok hobim vardır, öyle..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Görüşmeyeli çok uzun zaman oldu değil mi ya :embarrassed2-onion-head-emoticon: :D

İyiyim ben de, bir arkadaşımla buluşmuştum şimdi eve geldim, yemek yiyip yine anime izleyeceğim. :D 

Günün güzel geçmiştir o zaman:admire-onion-head-emoticon: 

Bizi tutana aşk olsun bu saatten sonra anime konusunda cidden:cheer1-onion-head-emoticon: Black clover'a devam heralde?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 minutes ago, Mika-desu said:

Günün güzel geçmiştir o zaman:admire-onion-head-emoticon: 

Bizi tutana aşk olsun bu saatten sonra anime konusunda cidden:cheer1-onion-head-emoticon: Black clover'a devam heralde?

Evet evet, güzeldi. Şimdi yine anime izleyeceğim için daha da güzel olacak.

Tabii ki de ya :happy-onion-head-emoticon:Sen bakabildin mi önerdiğim filmlere? Ya da toparlayabildin mi

odanı? 

Sabah konuştuğumuzdan beri bitiremedim nedense. :D Evet devam :gameaddictplz::D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet evet, güzeldi. Şimdi yine anime izleyeceğim için daha da güzel olacak.

Tabii ki de ya :happy-onion-head-emoticon:Sen bakabildin mi önerdiğim filmlere? Ya da toparlayabildin mi

odanı? 

Sabah konuştuğumuzdan beri bitiremedim nedense. :D Evet devam :gameaddictplz::D 

Onlara bakmadım henüz de Hal'a başlayacağım birazdan. Birkaç anime gilmi var aklımda seninkileri de listeye ekledim, benim liste padişah fermanı gibi:big-eye-onion-head-emoticon: 

Toparladım toparladım, 8.30 da başladım 2 de bitirdim:pheew-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlaar herkese :bye2-onion-head-emoticon::bye2-onion-head-emoticon:

İyiyim Mika chan, sen nasılsın? :spa-onion-head-emoticon:

@pegasusejder nasılsın öncelikle? :) Nasıl buldun filmi onu soracaktım. :stars-crazy-rabbit-emoticon:

İyi akşamlar Arii-channn. :))

Ben iyiyim çok şükür, biraz başım ağrıyor sadece, bugün arkadaşlarla buluştuk falan. Film Koe no Kotochi'ye göre biraz daha sönük geldi, bazı yerlerde geçişler hızlıydı gibi. Daha detaylı olarak bir ara dedikodularımızı yaparken çay eşliğinde konuşuruz. :D 

Sen nasılsın? 

Mika-desu, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir , MAPPA bu yıl uçuyor maşallah, az önce Takt Op. Destiny diye anime trailerı gördüm, yeni çıkacakmış; iyi sektörü işletiyorlar. Heralde şu sıra en aktif stüdyo felan:ahaaah-onion-head-emoticon:

Sen nasılsın abi? Ne yapıyorsun?

İyiyim çok şükür sen nasılsın görüşmeyeli :big-eye-onion-head-emoticon:

Stüdyo olarak pek takip etmiyorum, çıkan güncel animelere bakıyorum sadece. :D Son zamanlarda güzel şeyler çıkıyor ya. 

Ben ne yapayım, oyun geliştirmeye çalışıyorum, arkadaşlarla buluşma, konuşmalar falan filan. :) 

İkiniz içinde özgürlüğün ilk günü nasıl? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben iyiyim çok şükür, biraz başım ağrıyor sadece, bugün arkadaşlarla buluştuk falan. Film Koe no Kotochi'ye göre biraz daha sönük geldi, bazı yerlerde geçişler hızlıydı gibi. Daha detaylı olarak bir ara dedikodularımızı yaparken çay eşliğinde konuşuruz. :D 

Sen nasılsın? 

Stüdyo olarak pek takip etmiyorum, çıkan güncel animelere bakıyorum sadece. :D Son zamanlarda güzel şeyler çıkıyor ya. 

Ben ne yapayım, oyun geliştirmeye çalışıyorum, arkadaşlarla buluşma, konuşmalar falan filan. :) 

İyi iyi gez, sen de  hakettin; okul bitiyor :thank_you__onion_by_elcerbero:

Güzel ama çok boş bir yandan:homelessonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 minutes ago, Mika-desu said:

Onlara bakmadım henüz de Hal'a başlayacağım birazdan. Birkaç anime gilmi var aklımda seninkileri de listeye ekledim, benim liste padişah fermanı gibi:big-eye-onion-head-emoticon: 

Toparladım toparladım, 8.30 da başladım 2 de bitirdim:pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Şimdi internetten baktım filme. İnternette bolca görmüştüm aslında, taglarda romantizm de var, belki ben de izlerim. :bye2-onion-head-emoticon: Haha iyiymiş. :) 

Wihuww ellerine sağlık. Ne güzel halletmişsin ama, hem odana hem de sana ferahlık gelmiştir eminim. :wew-onion-head-emoticon:

19 minutes ago, pegasusejder said:

Sen nasılsın? 

Hmm geçmiş olsun, umarım hemen geçer. Ya ben demiştim zaten Koe no Katachi kadar dram yok diye. :) :pretty-onion-head-emoticon: Film olunca tabii biraz hızlı oluyor bazı kısımlar. Yine de güzeldi bence ama. Ne dersin? Uu çay diyorsun ha? Saat 5 çayı gibi mi, ayarlayabiliriz bence de. :D :cool-onion-head-emoticon:

Güzeldi benim için. Bombooştu. Tam da istediğim gibi. :evil-smile-onion-head-emoticon:Sabahtan anime izledim, sonra çok değerli bir arkadaşımla buluştum (anladın sen ^^ ) şimdi de yine anime izleyeceğim. :gameaddictplz: Senin günün nasıldı? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hmm geçmiş olsun, umarım hemen geçer. Ya ben demiştim zaten Koe no Katachi kadar dram yok diye. :) :pretty-onion-head-emoticon: Film olunca tabii biraz hızlı oluyor bazı kısımlar. Yine de güzeldi bence ama. Ne dersin? Uu çay diyorsun ha? Saat 5 çayı gibi mi, ayarlayabiliriz bence de. :D :cool-onion-head-emoticon:

Güzeldi benim için. Bombooştu. Tam da istediğim gibi. :evil-smile-onion-head-emoticon:Sabahtan anime izledim, sonra çok değerli bir arkadaşımla buluştum (anladın sen ^^ ) şimdi de yine anime izleyeceğim. :gameaddictplz: Senin günün nasıldı? 

Yatacağım artık. :D Ya aslında dram yapacakları yerde nasıl desemmm, adam biraz boşu boşuna gitti, neyse konuşuruz. :D Evet canım güzeldi yine de. :)

Hahaha olur olur, istediğin bir çay vaktini ayarlıyalım. :) 

Bazen o boombooş günler çok güzel oluyor. :D Heee oh ne güzel, anlatırsın artık bize de olayları. :)) Keyifli seyirler.

Azıcık anlattıydım yetmedi mi? :D Arkadaşlarla buluştum, biraz oyun işiyle uğraştım, geceye doğru dc'den arkadaşlarla konuştum, şimdi de yatacağım. :))

Herkese iyi gecelerr.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.