Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

4 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Ooo bana diyene bakın gezmediği yer kalmamış bir tatile gittik diye zengin ilan edildik bir de :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Farklı yerler görmek güzel ve tayin isteyeceğim şehri aramakta öyle daha var gerçi kadroya geçmeme ama olsun :D Ben de beyaz tenliyim bronzlaşmak yerine kırmızı oluyorsun canın yanıyor hiç hoş değil gerçekten ama hiç şemsiye ile dolaşmadım hoş ben yağmur yağarken bile şemsiye kullanan biri değilim :D

Sinop güzel diyorlar çok gitmek istedim bir ara ama fırsatım olmadı bir türlü. Kamp fena fikir değil aslında ama ben böceklerden ve karanlıktan bir tık fazla korkuyor olabilirim :D Bir seferlik yapılabilir bence :D

Hahaha ama yani oralara gitmek ucuz. :D Hızlı tren bileti gençler için indirim yapıyor ve günübirlik gidip gelebildiğim için yatacak yer masraflarına falan girmiyorum işte. :D 

İnşallah yakın bir zamanda geçersin kadroya diyelim. :D Evet, evet çok kötü oluyor, bir de vücudumda güneş yanıklarından dolayı bayağı ben oluştu. :/ Ben yağmurda şemsiye kullanmam bir tek güneşte kullanırım. :D 

Para lazım ya... Ahaha ya kamp yerleri biraz ona göre ayarlanmıştır, bence o kadar korkmana gerek yok. :D 

2 dakika önce, Freesia yazdı:

Alıntı eklemeyi unutmuşum. :yes-sir-crazy-rabbit-emoticon:

Bu arada okçuluk deneyimin nasıl geçti?  Umarım kimseyi vurmamışsındır. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Ben anladım aslanım. :D 

Güzeldi ya, doğuştan okçuymuşum öyle diyorlardı. :D Sakura şu an hastanede, topuğundan vurdum. :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

21 dakika önce, Freesia yazdı:

Yani, %100 ben yaptım diyemem ama yapım aşamasında bayağı bir emeğim geçti. :D

Bir bayramda böyle olsun zaten buralarda insan kalmadı, herkes tatilde millet nasıl bunaldıysa artık. Ben size birer dilim yollarım merak etmeyin

Hahahah ben senin katkılarına kesinlikle inanıyorum ellerine sağlık :D Dilimimi istiyorum ama birle yetinir miyim bilemem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha ama yani oralara gitmek ucuz. :D Hızlı tren bileti gençler için indirim yapıyor ve günübirlik gidip gelebildiğim için yatacak yer masraflarına falan girmiyorum işte. :D 

İnşallah yakın bir zamanda geçersin kadroya diyelim. :D Evet, evet çok kötü oluyor, bir de vücudumda güneş yanıklarından dolayı bayağı ben oluştu. :/ Ben yağmurda şemsiye kullanmam bir tek güneşte kullanırım. :D 

Para lazım ya... Ahaha ya kamp yerleri biraz ona göre ayarlanmıştır, bence o kadar korkmana gerek yok. :D 

Güzeldi ya, doğuştan okçuymuşum öyle diyorlardı. :D Sakura şu an hastanede, topuğundan vurdum. :D :D 

Aslında mantıklı ama bakalım ben de bir şeyler yapmaya çalışacağım. Evet çok masraflı bazı güzel şeyler. Tatil, kitaplar hepsi para :D

Şemsiye taşıyamayacak kadar üşengecim sanırım :D 

Ayarlanmış olsa bile kimse garantisini veremez sonuçta gitsem bile kesinlikle tek olmamalıyım :D 

Okçuluk kursuna mı gidiyorsun vay be :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Tatil yeri olarak çok güzel aslında bol yeşillikli, doğal ve temiz ama belli bölgeleri tamamen tatil için ayrılmış hani ve pahalı yerleri çok. Bir de böyle köy gibi yerleri var yaşanılabilir ama çok sıcak. Yaşamak isterdim ama oralı olmak gerek sanırım. Evler inanılmaz pahalı hoş her yer de pahalı  :D

Yapma ya o kadar pahalı mı ev fiyatları tabi turistik yerleri pahlı olur da iç kısımları biraz daha ucuz olur sanmıştım. Şöyle bir düzenimi kurayım direk muğlaya yerleşmeye gideceğim inşallah. :3

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha hangi kısımlarına katkın oldu? :D 

Biz zaten kendimiz yemek için yapıyorduk, bize gelen giden pek olmuyor. :D Ahaha sağ olasın. :)

Hamuru belli bir büyüklüğe kadar ben açıyorum gerisi annemde. :D

Ankaraya bir gideyim size ben gelirim bayrama baklava yemeye. :D

1 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Heyt be, oku olunmaz okçu doğulur diye boşuna dememişler.:super-onion-head-emoticon: 

Ahaha, anladım demek o yüzden iptal etti müzik gecesini. Ee gerçek bir okçu olmak için ilk önce ustanı vurmalısın.:super-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Aslında mantıklı ama bakalım ben de bir şeyler yapmaya çalışacağım. Evet çok masraflı bazı güzel şeyler. Tatil, kitaplar hepsi para :D

Şemsiye taşıyamayacak kadar üşengecim sanırım :D 

Ayarlanmış olsa bile kimse garantisini veremez sonuçta gitsem bile kesinlikle tek olmamalıyım :D 

Okçuluk kursuna mı gidiyorsun vay be :D 

Evet böyle olunca güzel oluyor, mesela Konya'ya gidiş geliş 70 lira falandı herhalde, yemek işine de 50 lira desen 120 lira ediyor, bir çok yere yürüyerek gidebiliyorsun falan veya toplu taşımaya bin istersen, en fazla 150 liraya günlük bir gezi yapıyorsun işte. :D Kitap alayım diyorum ama... Neyse eldeki stoku bitireceğiz artık. :D 

Ben de kendimi öyle sanırdım ve üşengeç de bir insanım ama sıcak>üşengeçliğim olduğu için, dışarı çıkarken şemsiyemi eksik etmem, tabii yanımda duran arkadaşlarım en beleşinden güzellik yaşıyor. :D 

Tek başına gidilmez zaten ya, dediğin durumları geçtim zevki bile çıkmaz. :D 

Yok ya öyle değil. :D Okçuluk kursuna giden @saku arkadaşımız, yanlarında arada misafir götürebiliyorlarmış bana teklif etmişti kabul etmiştim, öyle gidip tek seferlik ok attım diyebiliriz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Freesia yazdı:

Yapma ya o kadar pahalı mı ev fiyatları tabi turistik yerleri pahlı olur da iç kısımları biraz daha ucuz olur sanmıştım. Şöyle bir düzenimi kurayım direk muğlaya yerleşmeye gideceğim inşallah. :3

Hamuru belli bir büyüklüğe kadar ben açıyorum gerisi annemde. :D

Ankaraya bir gideyim size ben gelirim bayrama baklava yemeye. :D

Heyt be, oku olunmaz okçu doğulur diye boşuna dememişler.:super-onion-head-emoticon: 

Ahaha, anladım demek o yüzden iptal etti müzik gecesini. Ee gerçek bir okçu olmak için ilk önce ustanı vurmalısın.:super-onion-head-emoticon:

Bu Muğla sevdası nereden geliyor? :D 

Heee ben de bütün iş bana kalıyordu. :D Cevizi kır ve döv, hamuru yoğur, hamuru aç, tepsiye annemle koyuyorduk şimdi kadının hakkını yemeyeyim. :D Sonra kes falan filan. :D 

Haha buyur gel. :D 

Tabii atalarım Battal Gazi imiş. D: 

Ya orada artistlik yapıyordu yok bunu ben yetiştirdim falan diye, ben de şekil yapma dedim ve tak diye sıktım topuğuna. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18.07.2021 - 08:41, Pseudohomophylus yazdı:

Merhabalar Ferris-san, bilgim dahilinde elimden geldiği kadar yanıtlamaya çalışırım:thank_you__onion_by_elcerbero:

Eğer özel ise dm'den yanıtlayayım, genelse buradan devam edelim.

Güzel gidiyordu ta ki düne kadar... İyi olduğumu söyleyemem her neyse seninle görüşmeyeli neler oldu... okul sona erdi gerçi hiç bitmeyecek gibiydi, mezun oldum artık tazesinden ben de bi dr oldum ~banzaiii~ 

Öğrenci evini alt dönemlerden iki tatlı arkadaşa devrettim. Ailemin boşta olan evine geçtim. Taşınma işleri yeni bitti ve yine ders maratonuna döndüm:studying-onion-head-emoticon:

Sende son durumlar nedir? Neler yapıyorsun?

Genel bir durum, ben arkadaşımla günü birlik Konya'yı gezmek istiyorum belki baktık yol tahminimizden de uzun sürerse bir günlüğüne apart kiralayabiliriz.  Gezmek istediğimiz yerler Kelebek bahçesi ve Japon bahçesi -Japon bahçesi var diye hatırlıyorum, hatam varsa zaten siz düzeltirsiniz.- Bu bahçelerin giriş ücretleri çok mu pahalı onu soracaktım, bir de orada bazı kültürel yemekleri denemek istiyoruz ve de müzeler falan tavsiye ettiğiniz varsa bakma. Müzedir, yoldur onların parası her türlü karşılanır ama yemek ve bu bahçeler konusunda çok mu pahalı merak ediyoruz. Mesela Konya'da bu yerlere bakmak istersek sizce maliyet olarak ne kadar tutar?

Her ne olduysa geçmiş olsun dilerim. Umarım tez vakitte sorunlarınız hallolur. ^^  Bende de okul çok yordu ama elimden geldiğince yazımı iyi değerlendirip kendimi geliştirmeye çalışıyorum, iyi bir mühendis olmak için çabalıyorum diyebilirim. Erasmus sınavına hazırlanıyorum nasipse belli düzeyde sınava hazırlığı bitirip Rusçadan kaldığım yerden devam edeceğim, hatta şu aralar kültürlerine o kadar sardım ki rock şarkılarını falan dinliyorum. Tabii bu türde Sovyet zamanı sonrası olanları pek dinlemedim bir onlara da bakacağım. -Rock kültürü sovyet sonrası Rusya'da çok popüler hale geldi. - Elimden geldiğince sanat tarihi hakkında materyal okuyorum. Daha dün tatilden geldim günü birlik, Kurşunlu Şelalesi'ni gezdim. Muazzamdı isterseniz buradan veya özelden çektiğim fotoğrafları atabilirim, kendimce beğendiğim. :)

Mezuniyet için tebrikler, eliniz hafifse bir sorun olduğunda size gelelim, şaka bir yana tekrar tebrikler, mezuniyet için herhangi bir şey yapmayı düşünüyor musunuz? Arkadaş arası kutlama ya da aile içi kutlama :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Kusura bakmayın pek tıp işlerinden anlamıyorum da en son TUS demiştiniz çalışmanız yine bu sınav için mi?

Yazım çok uzun oldu. :/ Ama sanırım uzun süredir sizle konuşmamanın getirisi. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Freesia yazdı:

Ben de öyle sanmıştım ama pahalı hem de çok yani bana göre  :( Sıcakları seviyorsan koş tabi :D

3 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Evet böyle olunca güzel oluyor, mesela Konya'ya gidiş geliş 70 lira falandı herhalde, yemek işine de 50 lira desen 120 lira ediyor, bir çok yere yürüyerek gidebiliyorsun falan veya toplu taşımaya bin istersen, en fazla 150 liraya günlük bir gezi yapıyorsun işte. :D Kitap alayım diyorum ama... Neyse eldeki stoku bitireceğiz artık. :D 

Ben de kendimi öyle sanırdım ve üşengeç de bir insanım ama sıcak>üşengeçliğim olduğu için, dışarı çıkarken şemsiyemi eksik etmem, tabii yanımda duran arkadaşlarım en beleşinden güzellik yaşıyor. :D 

Tek başına gidilmez zaten ya, dediğin durumları geçtim zevki bile çıkmaz. :D 

Yok ya öyle değil. :D Okçuluk kursuna giden @saku arkadaşımız, yanlarında arada misafir götürebiliyorlarmış bana teklif etmişti kabul etmiştim, öyle gidip tek seferlik ok attım diyebiliriz. :D

Aslında fena değil bilet fiyatları efsane pahalı benim gördüklerim :/ Sen iyi gezmişsin benim evim öyle yakın değil oralara bilirsin burada yakınlar bile uzak :/  Evet arkadaşın olsaydım baya şanslı olurdum o konuda beleşe taşımadan şemsiye ahahah :D 

Öyle orası ama arkadaşların izinleriyle ne yazık ki pek denk gelemiyoruz işte.

Olsun tek okta olsa sonuçta sen o ortama girmişsin bir kere havasını solumuşsun artık sen de bir okçusun :cheer3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Heee ben de bütün iş bana kalıyordu. :D Cevizi kır ve döv, hamuru yoğur, hamuru aç, tepsiye annemle koyuyorduk şimdi kadının hakkını yemeyeyim. :D Sonra kes falan filan. :D 

Siz ciddisiniz ya kendimi hamarat sanırdım benden hiç ev kızı olamamış meğer :S Ben bunların hiçbirini yapmıyorum size maşallah diyeyim hahaha :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Aslında fena değil bilet fiyatları efsane pahalı benim gördüklerim :/ Sen iyi gezmişsin benim evim öyle yakın değil oralara bilirsin burada yakınlar bile uzak :/  Evet arkadaşın olsaydım baya şanslı olurdum o konuda beleşe taşımadan şemsiye ahahah :D 

Öyle orası ama arkadaşların izinleriyle ne yazık ki pek denk gelemiyoruz işte.

Olsun tek okta olsa sonuçta sen o ortama girmişsin bir kere havasını solumuşsun artık sen de bir okçusun :cheer3-onion-head-emoticon:

İstanbul'dan Konya'ya gelmek daha pahalıdır tabii, Ankara'nın az buçuk faydaları. :D Evet biliyorum İstanbul kendi içinde bile yeterince değişik bir yer. :D Yakınında pek gezilecek yer yok. Hahaha kime niyet kime kısmet, belki bir gün benim gibi şemsiye taşıyan bi manyakla tanışırsın belli mi olur? :D 

Evet iş zamanı o tarz sıkıntılar oluyor, belki evlenince falan eşinle dolaşma şeklinde olur. Gerçi bilmiyorum sen evlenmeyi düşünüyor musun, çoğu kişi düşünmüyor ama ben düşünüyorum diyeyim ve eşimle gezip eğlenmek isterim yani. :D 

Hahaha sağ olasın. :D Aslında para verilip gidilir de belki işe başlayınca düşünürüm. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.