Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

4 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Siz ciddisiniz ya kendimi hamarat sanırdım benden hiç ev kızı olamamış meğer :S Ben bunların hiçbirini yapmıyorum size maşallah diyeyim hahaha :D

Yani ben küçüklüğümden beri mutfakla içli dışlıyım diyebilirim, kendimde severim bir şeyler yapmayı, ben tam bir ev erkeğiyim ama ev erkeği almayı düşünen kızlar yok maalesef. :D Ama hamaratlık illa ki bunlarla olmaz, sende hamaratsındır merak etme. :D Biraz uğraşla sende yaparsın gayet, merak etme. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İstanbul'dan Konya'ya gelmek daha pahalıdır tabii, Ankara'nın az buçuk faydaları. :D Evet biliyorum İstanbul kendi içinde bile yeterince değişik bir yer. :D Yakınında pek gezilecek yer yok. Hahaha kime niyet kime kısmet, belki bir gün benim gibi şemsiye taşıyan bi manyakla tanışırsın belli mi olur? :D 

Evet iş zamanı o tarz sıkıntılar oluyor, belki evlenince falan eşinle dolaşma şeklinde olur. Gerçi bilmiyorum sen evlenmeyi düşünüyor musun, çoğu kişi düşünmüyor ama ben düşünüyorum diyeyim ve eşimle gezip eğlenmek isterim yani. :D 

Hahaha sağ olasın. :D Aslında para verilip gidilir de belki işe başlayınca düşünürüm. 

İşte gitmek için bir sebep daha. Hahaha olabilir tabi benim işime gelir :D

Bazen düşünüyorum bazen düşünmüyorum aslında. Yani hayal olarak güzel isterim ama öyle birini bulmak, tanışmak, uyum sağlamak ve güvenmek bilmiyorum bazen çok imkansız gibi geliyor ama tabi isterdim şans sanırım biraz. 

Hadi bakalım hayırlısı o zaman :D Kendi hayatım için de standart kelimem 'hayırlısı' :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Elimiel-23 yazdı:

İşte gitmek için bir sebep daha. Hahaha olabilir tabi benim işime gelir :D

Bazen düşünüyorum bazen düşünmüyorum aslında. Yani hayal olarak güzel isterim ama öyle birini bulmak, tanışmak, uyum sağlamak ve güvenmek bilmiyorum bazen çok imkansız gibi geliyor ama tabi isterdim şans sanırım biraz. 

Hadi bakalım hayırlısı o zaman :D Kendi hayatım için de standart kelimem 'hayırlısı' :D 

Ben de isterdim şemsiyeli bir arkadaş. :D 

Evet biraz da şans işi, normalde hiç aklında yokken biriyle karşılaşırsın bir bakmışsın oluverir. :D Bu işler biraz zor oluyor ama oldu mu güzel oluyor işte. Hayırlısı artık işte, karşına bi fırsat çıktı mı da kaçırmamak lazım. :D 

Ahahaha evet işin sonu hayırlısıya varıyor hep. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Yani ben küçüklüğümden beri mutfakla içli dışlıyım diyebilirim, kendimde severim bir şeyler yapmayı, ben tam bir ev erkeğiyim ama ev erkeği almayı düşünen kızlar yok maalesef. :D Ama hamaratlık illa ki bunlarla olmaz, sende hamaratsındır merak etme. :D Biraz uğraşla sende yaparsın gayet, merak etme. :D 

Bulursun bulursun merak etme hem kızlar yani genel olarak duyduklarım yemek yapan hamarat erkekleri seviyorlar :D Yemek yapabiliyorum tabi ki ama belli bir yere kadar bir de evde anne olunca insan biraz tembelleşebiliyor sanırım :

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ben de isterdim şemsiyeli bir arkadaş. :D 

Evet biraz da şans işi, normalde hiç aklında yokken biriyle karşılaşırsın bir bakmışsın oluverir. :D Bu işler biraz zor oluyor ama oldu mu güzel oluyor işte. Hayırlısı artık işte, karşına bi fırsat çıktı mı da kaçırmamak lazım. :D 

Ahahaha evet işin sonu hayırlısıya varıyor hep. :D 

Ahahaha aynen öyle :D Ne diyeyim hayırlısı ahahaha

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Bu Muğla sevdası nereden geliyor? :D 

Heee ben de bütün iş bana kalıyordu. :D Cevizi kır ve döv, hamuru yoğur, hamuru aç, tepsiye annemle koyuyorduk şimdi kadının hakkını yemeyeyim. :D Sonra kes falan filan. :D 

Haha buyur gel. :D 

Tabii atalarım Battal Gazi imiş. D: 

Ya orada artistlik yapıyordu yok bunu ben yetiştirdim falan diye, ben de şekil yapma dedim ve tak diye sıktım topuğuna. :D 

:3

Daha o kadar yapamıyorum bir yerden sonra yırtılıyor hamur senden öğrenecek çok şeyim var usta. :D

Ahahaha, tabi ağırlığını koyduğun iyi olmuş. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

17 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Ben de öyle sanmıştım ama pahalı hem de çok yani bana göre  :( Sıcakları seviyorsan koş tabi :D

Aslında fena değil bilet fiyatları efsane pahalı benim gördüklerim :/ Sen iyi gezmişsin benim evim öyle yakın değil oralara bilirsin burada yakınlar bile uzak :/  Evet arkadaşın olsaydım baya şanslı olurdum o konuda beleşe taşımadan şemsiye ahahah :D 

Öyle orası ama arkadaşların izinleriyle ne yazık ki pek denk gelemiyoruz işte.

Olsun tek okta olsa sonuçta sen o ortama girmişsin bir kere havasını solumuşsun artık sen de bir okçusun :cheer3-onion-head-emoticon:

Yapma ya :pheew-crazy-rabbit-emoticon:artık gidince göreceğiz bakalım. Sıcakla aram iyidir ama muğlanın sıcağı bir başka tabi. :3

18 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Siz ciddisiniz ya kendimi hamarat sanırdım benden hiç ev kızı olamamış meğer :S Ben bunların hiçbirini yapmıyorum size maşallah diyeyim hahaha :D

Benim için artık hobi gibi birşey oldu, normalde çok üşengeç insanımdır. Tabi tek çocuk olmanın etkisi de var. :D 

Hahaha, sağolasın. :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

Bulursun bulursun merak etme hem kızlar yani genel olarak duyduklarım yemek yapan hamarat erkekleri seviyorlar :D Yemek yapabiliyorum tabi ki ama belli bir yere kadar bir de evde anne olunca insan biraz tembelleşebiliyor sanırım :

Ahaha yok, yok o yalan haber. :D Evet onun etkisi var ama bizde biraz alışmışız genelde yardım ederim mutfakta, birde son yıllarda sözde aile evindeyim, bizimkiler köye gidip geliyorlar sık sık, bi gidiyorlar 2 hafta falan yoklar, bütün ev işleri bana kalıyor. :D İşte insan mecbur kalınca illa ki yapıyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Freesia yazdı:

:3

Daha o kadar yapamıyorum bir yerden sonra yırtılıyor hamur senden öğrenecek çok şeyim var usta. :D

Ahahaha, tabi ağırlığını koyduğun iyi olmuş. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Yapma ya :pheew-crazy-rabbit-emoticon:artık gidince göreceğiz bakalım. Sıcakla aram iyidir ama muğlanın sıcağı bir başka tabi. :3

Benim için artık hobi gibi birşey oldu, normalde çok üşengeç insanımdır. Tabi tek çocuk olmanın etkisi de var. :D 

Öğrenirsin öğrenirsin merak etme. :D 

Tabii canım, artık öyle hava atarak gezmez. :D 

Sıcak sevilir mi ya?..

Tek çocuk olan ve prens/prenses gibi yetiştiğini bildiğim insanlar da var. :D Biz 3 erkek kardeşiz ve en küçük olmanın verdiği gururla(!) bütün işler bana kalıyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, Freesia yazdı:

Git bakalım gidince öğreneceğim fikirlerini :D

10 dakika önce, Freesia yazdı:

Ama güzel bence :) Tek çocuk olmak bilmiyorum nasıl bir duygu ben bir abim veya ablam olsun çok isterdim  benim bir tane kızkardeşim var işte onunla didişip duruyoruz :D

12 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ahaha yok, yok o yalan haber. :D Evet onun etkisi var ama bizde biraz alışmışız genelde yardım ederim mutfakta, birde son yıllarda sözde aile evindeyim, bizimkiler köye gidip geliyorlar sık sık, bi gidiyorlar 2 hafta falan yoklar, bütün ev işleri bana kalıyor. :D İşte insan mecbur kalınca illa ki yapıyor. :D

Neden yalan habermiş belli ki bir şeyler yaşanmış :D Olsun bence kendi kendine yetebilmek güzel bir şey ev işi de olsa bu :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Öğrenirsin öğrenirsin merak etme. :D 

Tabii canım, artık öyle hava atarak gezmez. :D 

Sıcak sevilir mi ya?..

Tek çocuk olan ve prens/prenses gibi yetiştiğini bildiğim insanlar da var. :D Biz 3 erkek kardeşiz ve en küçük olmanın verdiği gururla(!) bütün işler bana kalıyor. :D 

Sevmek değilde bir derdim yok diyelim. :D

Tek çocuk olmama rağmen kuzenlerimle hep içli dışlıydık o yüzden çok kardeş eksikliğini hissetmedim. :D 

Kolay gelsin. :super-onion-head-emoticon:   En azından kendi kendine yetecek kadar birşeyler öğrenmişsindir birde bu yönünden bak. :D 

Şu an, Elimiel-23 yazdı:

Git bakalım gidince öğreneceğim fikirlerini :D

Ama güzel bence :) Tek çocuk olmak bilmiyorum nasıl bir duygu ben bir abim veya ablam olsun çok isterdim  benim bir tane kızkardeşim var işte onunla didişip duruyoruz :D

Neden yalan habermiş belli ki bir şeyler yaşanmış :D Olsun bence kendi kendine yetebilmek güzel bir şey ev işi de olsa bu :D 

Gitmem için önce okulu bitirip kendi kendime yetecek bir düzen kurmam lazım :3 bi 5 6 yılı var hiç yoktan. :D

Tek çocuğum ama hiç öyle hissetmedim kuzenlerim sağolsun. Tatlı didişmeler bunlar, seni seven seni destekleyen zor zamanında yanında duran bir kardeşinin olması çokta fena durmuyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.