Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

19.03.2022 - 09:44, kirpii yazdı:

2si de ertelendii:uhuhuh-onion-head-emoticon: Ama haftaya sınavlar var onlara çalışıyorum :(

Çalış çalış, çalışmaya devam. :) 

21 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Ahahahahahhahaha :happiness-crazy-rabbit-emoticon: Şşşş çaktırmayak böyle de güzel valla :D

Geçmiş Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Efenim ~ :happy-onion-head-emoticon:

Nasılsınız? :D

:happy-onion-head-emoticon: 

Hahahah evet böylesi de ayrı güzel. :D 

Sağ olun sizin de geçmiş kandiliniz mübarek olsun efenim. :dandyonionplz:

Yorgunum... Bir oyun yapma yarışması vardı tüm gece uyumadım. :') Yaşamaya çalışıyorum. :D Sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

17.03.2022 - 21:57, Kemankech yazdı:

Sizinle beraber tüm islam aleminin kandilini kutlarım efe'm.

Vay be. Ben bensiz iki sayfa gidince nereye düştüğümü şaşıran adamım. O sırada burada olsaydım iflahım kesilirdi herhalde :D

En meşhur heykel dönen mevlana heykeli. O da biraz Allaha emanet dönüyor :D Mimari harika olarak da ulu cami var. Osmanlı ilk aldığında mı ne yapılmış. Ondan sonra şehri unutmuşlar. :pff1-onion-head-emoticon:

Prezentasyondan çok havalanmasyonda iyiyiz. Nerde hava civa oraya akıyoruz. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Yakında elmaslarını da almya gidecem du bakalım :innocent-onion-head-emoticon:

Oo hemen oraya da akıyorum. :admire-onion-head-emoticon:

Şükür cümle ahvalimize, sabahtan beri 11 saat ders gördükten sonra topalladığımı belli etmemeye çalışıyorum işte :D Siz nasılsınız afiyetdesininiz inş.

Ay 11 saat ne? Allah'tan sabır diliyorum. Ben de iyiyim, aynı yoğunluk bende de var bol bol sabır ve akıl sağlığı lazım hepimize.

18.03.2022 - 09:06, pegasusejder yazdı:

Hahahaha sen dersin de o manalı bir cümle olmaz mı? Ayıpsın yani. :D İyidir, iyidir. .) 

Oooo edebi yanın ağır basmışken değerlendir o anı. :D Sahalara döndüğünde bize de göster bir iki şey. :) Ben iyiyim, oyun yarışması başlıyor bugün, onun için bekliyorum. Bakalım neler olacak. :) 

Günaydın herkese.

Bakalım başladım gibi gibi, yarışma şu nineli olan mı:D

19.03.2022 - 17:32, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Kendine münhasır yazı stilin oldukça güzelmiş ^^

Geçmiş Berat Kandilin Mübarek Olsun :loveloveplz:

Ben de Elhamdülillah İyiyim İnşallah. Bu ara kendime vakit ayırmaya başladım. Bi tatil edem dedim Ehehehhehee arada ihtiyacımız oluyor yaa :onion_yep_by_7anime7drawer7: Uzun zamandır anime izlemiyordum. Şu an ise oturdum günde bir seri XD

Öyle yani bi de Foruma da girmiyordum az girem dedim de tanıdıkların çoğu yok baya sakin geldi gözüme bura ~

Ahahahahahhahaha :happiness-crazy-rabbit-emoticon: Şşşş çaktırmayak böyle de güzel valla :D

Geçmiş Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Efenim ~ :happy-onion-head-emoticon:

Nasılsınız? :D

ahahahhahahahhahaa olabilir bak bu :cheer3-onion-head-emoticon: Elhamdülillah ben iyiym Sizleri sormalı eheheh evet eskilerdenim galiba ama çoook aktif olan eskilerden değilim sessiz sakin kıyda köşede olan bir eskiyim :bird-onion-head-emoticon: Pek tanınmam galiba ama uzun zamandır işte buralardayız ehehehee :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Ah burada muhabbet güzel dönüyor herkes herkesi tanıyor dahil olamayacağım diye korkuyordum ama Teşekkürler Herkese :happy-onion-head-emoticon: 

Ben de iyiyim teşekkür ederiim. Valla ben bir zamanlar çok dolaşıyordum eski forumdaşların profillerinde, sizi de sık sık görüyordum galiba. Nickiniz çok hoş ve ilgi çekici bir anamı var mıdır?

Valla hiç çekinmeye gerek yok burada, mekan alenen ortada; daha çok kişi gelse de daha fazla efsane tanısak hasından. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi akşamlar dutluk sakinleri:whistling-onion-head-emoticon:

17.03.2022 - 21:39, Ellen yazdı:

İyiyim teşekkür ederim, bir yıl daha eskidi geçmiş diğer yıllar gibi ama değişen tarihin birler basamağı oldu ne yazıkki:cool-onion-head-emoticon:( yine klavyede yeni şeyler fısıldandı aklıma)  Şaka bir yana değişen bir şey yok aynı hal keyif içerisindeyim abla ya sen?

Aa şaka gibi harbiden bir bir geçiyor günler 

Şu çivisi çıkmış dünyada kim inanırdı forum üzerinden uzun yıllar birlikte gülüp eğleneceğim yoldaşlar bulabileceğime

2 yıl olacak neredeyse 

Rutin iyidir Mika-chan kötü bir şeylerin olmaması da sevindirici bir haber, içindeki sanatçı dışarı

çıkacak kapı-pencere-baca ne bulursa artık bir yerlerden taşıyor, durdurulamıyor:)

Ben son zamanlarda rahatladım çok şükür, daha az stresli ve rutine binmeye yakın bir hayata doğru adım adım ilerliyorum. 

Darısı başına diyelim  güzellik, umarım için ferah ve huzurlusundur:love-food-crazy-rabbit-emoticon:

17.03.2022 - 21:57, Kemankech yazdı:

Sizinle beraber tüm islam aleminin kandilini kutlarım efe'm.

Vay be. Ben bensiz iki sayfa gidince nereye düştüğümü şaşıran adamım. O sırada burada olsaydım iflahım kesilirdi herhalde :D

En meşhur heykel dönen mevlana heykeli. O da biraz Allaha emanet dönüyor :D Mimari harika olarak da ulu cami var. Osmanlı ilk aldığında mı ne yapılmış. Ondan sonra şehri unutmuşlar. :pff1-onion-head-emoticon:

Prezentasyondan çok havalanmasyonda iyiyiz. Nerde hava civa oraya akıyoruz. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Yakında elmaslarını da almya gidecem du bakalım :innocent-onion-head-emoticon:

Oo hemen oraya da akıyorum. :admire-onion-head-emoticon:

Şükür cümle ahvalimize, sabahtan beri 11 saat ders gördükten sonra topalladığımı belli etmemeye çalışıyorum işte :D Siz nasılsınız afiyetdesininiz inş.

Daha sonrası da var ah- onu nasıl atlamışım

O kadar hız nedeniyle her saniye sayfa yeniler, en son kim kime yanıt vermişti diye şaşar kalırdım

Ha bir de sayfa sonunda kalan iletilerin bir sonraki sayfaya geçenler tarafından

çoğu zaman görülmeme atlanma problemi de vardı,  forumun da ayrı bir tadı oluyor böyle neyse işte

O gün bugündür sayfa sonuna ileti atmaktan hiç haz etmez oldum.

O kadar hızdan sonra insan yoruluyor.

Sukunet ve ağırdan almak iyidir o yüzden 

İki sayfacıkla nevrin şaşıyorsa dutluk kelimesi tam senin habitatı tanımlıyor o zaman :pff1-onion-head-emoticon: 

Koca şehrin bile pabucu dama atılmış diyorsun yani vay vay vay

Ne de iyi olduğumuzu bilip bilmediğimi bilmiyorum uzun bir süredir (Özlem Türeci ve Uğur Şahin dışında)

as bayrakları hissi bana uğramaz oldu. Sadece üzgünüm.

11 saat ders miii

9 da başlasa akşam 8 de bitse hani bu arada hiç mi yemek yemiyor ihtiyaç gidermeye çıkmıyor az soluklanmıyorsun

Gerçi bunu benim söylemem saçma benim rekor elde olmayan sebeplerden ötürü 14 saatti. İnsanın pestili çıkıyor :depressed2-onion-head-emoticon:

Allah kolaylık versin Kemankech-kun 

Kendine münhasır yazı stilin oldukça güzelmiş ^^

Teşekkür ederim^^

:embarrassed4-onion-head-emoticon:

Forum algoritmaları ve yazılımları müsaade ettiği ölçüde buraları renklendirmeye devam edeceğim:wow2-onion-head-emoticon:

Ben de Elhamdülillah İyiyim İnşallah. Bu ara kendime vakit ayırmaya başladım. Bi tatil edem dedim Ehehehhehee arada ihtiyacımız oluyor yaa :onion_yep_by_7anime7drawer7: Uzun zamandır anime izlemiyordum. Şu an ise oturdum günde bir seri XD

Öyle yani bi de Foruma da girmiyordum az girem dedim de tanıdıkların çoğu yok baya sakin geldi gözüme bura ~

Ah burada muhabbet güzel dönüyor herkes herkesi tanıyor dahil olamayacağım diye korkuyordum ama Teşekkürler Herkese :happy-onion-head-emoticon: 

Tatilinizde iyi dinlenmeler:whistling-onion-head-emoticon:

Foruma gelerek iyi yaptınız sefalar getirdiniz efenimm, biz de işte havadan sudan mektup yazar misali sohbet eder dururuz. Dutluk tüm forumdaşların hizmetine amade çok vefalı bir soluklanma yeridir. Allah başımızdan eksik etmesin:)

Yanlış bilmiyorsam siz de Afyon'un nadide sakinlerindendiniz. Afyon Kaymağımıza sevgimizi gösterirken sizin gibi hemşehrisi olduğu için içten içe kıskanıyordum

Son zamanlarda hangi animeleri izlediniz? Nasıl geçti haftanız, umarım keyifler yerindedir:onion_yep_by_7anime7drawer7: Nasılsınız?

Yeniden görüşene dek kendinize cici bakın, selametle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Ay Bismillah Afyon'da olduğumu nereden biliyorsun? Ah muhabbet etmişizdir de nasıl hatırlıyorsun.. Waow!!! :kill-myself-crazy-rabbit-emoticon: Ben Şok Ben İptal...

:thank_you__onion_by_elcerbero:

Ay bi dakika yazı stillerini kullanışınıza mı şey edemmm nazik kibar konuşmanıza mıı yoksa beni hatırlamanıza mıı 

Daha şoktan çıkıp farklı bi tepki veremedim..

Forumun tozunu bir miktar yutma yolunda uygun adım ilerlerken sizin yorumlarınıza ara ara denk geliyordum, profil fotolarınız da çok göz kamaştırıcıydılar. Aklımda kalıvermiş öyle.  

9 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Mektup yazar gibi konuşmak çok güzel yaa. Böyle arada uğradığımız dinlenmek için maziyi yad etmek için çok güzel (:

Amin ~

Afyon'lu değilim ancak evet kaymağından çok sucuğunu tüketsekte XD ekmeğinden bükmesinden bir çok yiyeceğinin meşhur olduğu oldukça güzel bir şehir ^^

İnce iltifatlar için de Teşekkür Ederim :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Aynen çok güzel oluyor bu şekilde, çok daha hızlı seçenekleri var diye çoğu zaman pabucu dama atılsa da forum kültürü devamlılığı hayata dair umutlarımı körükleyen bir etmen. Bilmukabele efendim, ben de teşekkür ederim :thank_you__onion_by_elcerbero:

Eminim Anadolu'nun leziz sofralarına sahiptir, Afyon Kaymağı dediğime bakmayın eskiden forumun tadına bir bakıp sarhoş olmuş bir arkadaşımızdı kendisi:dandyonionplz: Bu aşk sarhoşluğuna daha fazla dayanamadı garibim farklı yollarda yürümeyi tercih etti. Biz de ara ara yad ederiz, kendisini gecelerimizi şenlendiren bir yiğidoydu:full-onion-head-emoticon: Umarım daha iyi ve huzurludur 

14 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Belle - Ryu to Sobakasu no Hime  ile bi giriş yaptım izlemeye,

Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana wo Kazarou  ile ağlaya ağlaya devam ederken

Kimi no Suizou wo Tabetai   üstüne bir dram daha ve yeter dedim XD

Kaizoku Oujo   ardından Movieler den sıyrılıp Serilere başladım bir Shoujo ile tatliş tatliş :D

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou   yu sevemedim yarım bıraktım hmm

Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui  gülmekten çatlayarak eğlene eğlene izledim (: Hem Hige den sonra iyi geldi vallahi

Vanitas no Karte   ile devam ederek tekrardan anladım ben Fantastik seri aşığıyım wuhuu

3D Kanojo: Real Girl  ile sakin bir romantizme geçiş yaptım ama biraz hayal kırıklığı idi 2. sezona geçmeden önce

Fairy Gone  serisini izledim ve bugün bitti daha 2. Sezon of of halen daha tadı damağımda ilk sezonun sayfasına da uzun bir yorum attım valla (:

Hinata no Aoshigure  ile kısacık şekerdi o da bugün bitti 15 dk bir şeydi zaten

Piano no Mori   nin ilk çıkan 1 saat 40 küsür dakikalık moviesini izledim bugün ve Finish ~

Şu an hangi seriye başlarım bilemiyorum :happy-onion-head-emoticon: 3D Kanojo: Real Girl  2. Sezonunu izlerim belki yada Piano no Mori  serileri ile devam ederim.

Vay be Rapor verdim galiba ahahahhahahaha XD

Aslında sana yazar gibi yapıp kendi izlediklerimin listesini çıkardım bahane ile felan ahahahhahahahaha XD

Oo maa gaaw

Sizin adınıza sevindim  ne güzel bir maraton olmuş. İlk defa bir listede hiçbir animeyi izlememişim. Bu kadar kültürsüzleştiğime mi üzüleyim, bu durumun daim kalacağına mı? Benden geçmiş artık:sigh-onion-head-emoticon: 

Vanitas, Pankreas ve Hige olanları - üç küçük domuzcuk der gibi oldu ama neyse- ben de izleme listeme almıştım.

Anime zevkinize bayıldım.

Ağzınızın tadını biliyorsunuz, elinize sağlık güzel bir liste olmuş:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Teşekkür Ederim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Forum da çok yorumum var mı ya? :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: Bilemedim ~ PP ise ehem DC de neredeyse bi ara günlük değiştiriyordum XD Normal de de özenle seçerim :bye2-onion-head-emoticon:

Çok yoksa, o zaman ilgi duyduğumun konu başlıkları benzerdir:congrats-onion-head-emoticon:

Dcde gün içinde bile 3-5 kez durum ve pp değiştirdiğim olmuştu:)

Özene bezene seçildikleri belli efendim. Hangi siteden indiriyorsunuz ? Pinterest ? Deviantart? Tumblr?

14 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Her bir Yöremiz eşsiz sofralara sahip. Çok severim değişik şeyler yemeyi ve gittiğim her yerde o yörenin yemeklerini tadmaya gayret ederim. Afyon da zengin bir sofraya sahip. Hele de köyden köye dahi yemekleri değişirken (:

O yiğid arkadaşınıza da Selam olsun :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Güzelim memlekette sayısız şahane lezzet var her yöre mutfak ayrı bir renk misali gel gör ki  mutfakta hiç becerim yokbenim

ben yiyip düşüncelerini paylaşarak elinize sağlık diyen tarafım:full-onion-head-emoticon:

O buralara bir daha gelir mi görür mü bilemem... onun yerine ben alayım havada kalmasın selamınız, aleyküm selam olsun

19 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Valla üzülme ben de yıllardır anime izlemiyordum. Geçen ay bi gaza geldim One Piece sıfırdan başladım bi de bi tatil yapayım dedim öyle anime izlemeye geri başladım ama çok uzun sürmez benim bu serüvenim gibime geliyor. Malum eskisi gibi değiliz büyüdük yaşlandık görende yaşlıyım sanır XD Yani öyle

Hige'yi ben sevmedim belki de ruh halimden kaynaklıdır bilemiyorum o an 4. Bölüm de yarım bırakıp geri kalanı hızla ilerleterek baktım. Ağır geldi bana herhalde bilemeyeceğim.

Vanitas mükemmel bir seri bence şu an 2. Sezon de devam ediyor tabi ben bitince izleyeceğim.

Pankreas izleyecek isen de bi mendil eline alıp öyle başla (: Ama Sayonara "movie" ondan daha da çok ağlattı beni :( Drama gelemiyorum ben yaa

Tam gaz devam o zaman:cheer1-onion-head-emoticon:

Bakma 25 olduğuma genç değilim ben 20 yılı aşkın bir süredir içimde yaşlı bir nene yatıyor

Sanırım kızın yaşı ve öğrenci olmasıyla mı ne ilgili ortada bir karmaşa dönmekteydi, toplumsal bazda eleştirebilmek için ben izlemeyi düşünüyorum çıkarımlar gerçeği ne ölçüde yansıtır bilmem ama en azından fikir verir. Pankreas'ı kime söylesem yok en az 3 katlı bir rulo tuvalet kağıdıyla, bir kutu peçeteyle veya havluyla izlememi tavsiye ediyor.

Bu kadar çok kişi benzer şeyler söylüyorsa takımları hazır eder izlerim ben de

İyi geceler, kendinize cici bakın:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Waow oyun yapma yarışması mı? Merak ettim. Nasıl?

Ben de iyiyim herhalde ya koşturmaca yoğunluk derken kendime bi şöyle tatil verdim oturdum anime izliyorum. Uzun zamandır anime izlememiştim (:

Sana bi tema veriyorlar, mesela ilk girdiğimiz evrim idi sonraki jam süper güç ile alakalı bir temaydı, bu jam'de de runner ve puzzle mekanikleri olan bir oyun yapmamızı istediler. Genelde 72 saat falan dürüyordu jam'ler ama bunların ki 36 saatti, 1.5 günde oyun yapmaya çalıştık. :D Genel olarak gamejam dediğimiz şeyler böyle, jam'i organize eden kişiler süre ve tema belirliyor sende belirledikleri sürede o temaya uygun oyun çıkartmaya çalışıyorsun. Bu da çıkarttığımız oyun;

https://cevozby.itch.io/drakurba

Biraz görüntü problemleri var ama gene oynanabilir. :D Oradan benim sayfama girerek önceki jam'lerde çıkardığım oyunlara da bakabilirsin, Kelebek Etkisi vardı o da güzeldir. :D 

Oooo arada tatil iyidir, bana da biraz gerekiyor bu aralar. :') Neler izliyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19.03.2022 - 09:44, kirpii yazdı:

Büyüdüm diye gezcem :DD Nasıl isterseniz :D

Aferim aferim, uslu çocuk ol böyle :good-job-onion-head-emoticon:

18 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

Daha sonrası da var ah- onu nasıl atlamışım

O kadar hız nedeniyle her saniye sayfa yeniler, en son kim kime yanıt vermişti diye şaşar kalırdım

Ha bir de sayfa sonunda kalan iletilerin bir sonraki sayfaya geçenler tarafından

çoğu zaman görülmeme atlanma problemi de vardı,  forumun da ayrı bir tadı oluyor böyle neyse işte

O gün bugündür sayfa sonuna ileti atmaktan hiç haz etmez oldum.

O kadar hızdan sonra insan yoruluyor.

Sukunet ve ağırdan almak iyidir o yüzden 

İki sayfacıkla nevrin şaşıyorsa dutluk kelimesi tam senin habitatı tanımlıyor o zaman :pff1-onion-head-emoticon: 

Koca şehrin bile pabucu dama atılmış diyorsun yani vay vay vay

Ne de iyi olduğumuzu bilip bilmediğimi bilmiyorum uzun bir süredir (Özlem Türeci ve Uğur Şahin dışında)

as bayrakları hissi bana uğramaz oldu. Sadece üzgünüm.

11 saat ders miii

9 da başlasa akşam 8 de bitse hani bu arada hiç mi yemek yemiyor ihtiyaç gidermeye çıkmıyor az soluklanmıyorsun

Gerçi bunu benim söylemem saçma benim rekor elde olmayan sebeplerden ötürü 14 saatti. İnsanın pestili çıkıyor :depressed2-onion-head-emoticon:

Allah kolaylık versin Kemankech-kun 

O kadar hız ömrü kısaltır be. Veya ben ihtiyar doğdum siz gençlere yetişemiyorum artık.

Grip grip okula gitmektense dutlukta dut olmak vardı şimdi :sweating-onion-head-emoticon:

Gecenin bir saati manyağın biri ,dışarda kar yağdığı halde, camı açıp öylece bırakmış. Camın kenarında yatan kişi de ben olunca iki gündür acı çekiyorum.

Şehre en son osmanlı yatırım yapmış, ondan sonra gören olmamış. Hâlâ şehri ayakta tutan tek şey çini fabrikaları.

Ben de isterim ülkemle gurur duyayım ama canım memleketimde takıntılılık sadece kurumlara/takımlara/müzik gruplarına falan olabildiğini zannediyorlar. Bir işte sadece takıntılı olanlar efsane olabilir. Ülkemde doğru mecralarda takıntısı olan kimse yok ki. Amaan neyse.

8'de başlayıp 7:30'da bitiyor. Yolun da gidip gelmesi 1'er saat sürünce günün yarısından fazlası mındar oluveriyor.

Amin inş. Cümlemize. Herpimizin ihityacı var...

4 saat önce, pegasusejder yazdı:

Sana bi tema veriyorlar, mesela ilk girdiğimiz evrim idi sonraki jam süper güç ile alakalı bir temaydı, bu jam'de de runner ve puzzle mekanikleri olan bir oyun yapmamızı istediler. Genelde 72 saat falan dürüyordu jam'ler ama bunların ki 36 saatti, 1.5 günde oyun yapmaya çalıştık. :D Genel olarak gamejam dediğimiz şeyler böyle, jam'i organize eden kişiler süre ve tema belirliyor sende belirledikleri sürede o temaya uygun oyun çıkartmaya çalışıyorsun. Bu da çıkarttığımız oyun;

https://cevozby.itch.io/drakurba

Biraz görüntü problemleri var ama gene oynanabilir. :D Oradan benim sayfama girerek önceki jam'lerde çıkardığım oyunlara da bakabilirsin, Kelebek Etkisi vardı o da güzeldir. :D 

Oooo arada tatil iyidir, bana da biraz gerekiyor bu aralar. :') Neler izliyorsun?

Ooo yeni oyunun raflarda demek. Yine akıyosun maşallah :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Waow oyun yapma yarışması mı? Merak ettim. Nasıl?

Ben de iyiyim herhalde ya koşturmaca yoğunluk derken kendime bi şöyle tatil verdim oturdum anime izliyorum. Uzun zamandır anime izlememiştim (:

Ah doğrudur. "Mücahidem Şehide-i Cahide" nickim en az şöyle 10 senedir felan kullanıyorum. Ve Teşekkür Ederim (: Sizlerin güzel bakışı :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Evet bir anlamı ve hikayesi mevcut. İstersen anlatırım ama uzun :D Sonra demedi deme XD

Evvet çok merak ettim, dinlemeyi çook isterim tabii anlatmak isterseniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Waow böyle bir şey beklemiyordum. Oyun Geliştirici misin?

Ah burada herkes Abi- abla anladığım kadarıyla. Ellerine Sağlık Abi ^^

Maşallah Subhanallah gerçekten ne kadar güzel (:

Ne izlediğim sorusuna 2640. sayfadaki son mesaj ile cevap vereyim :D

Bu arada gerçekten tebrik ederim çok güzel iş çıkarmışsınız :loveloveplz:

Bu arada bir ara vermek iyi oluyor  Anime  Webtoon  Manga  Novel  Dizi  Film  istediğiniz öneri taviye verilmektedir Efenim :dandyonionplz:

Hahahaha ne bekliyordun? Bu arada oyunda biraz hata vardı az düzenleyip tekrar koydum, butonlar falan gözükmüyordu şimdi düzgün haline tekrar bakabilirsin. :D Evet oyun geliştiricisiyim, 3 kişi görselci idi ben de kod yazan kişiydim, ortaya böyle bir şey çıkardık. :D 

Ahahahaha yok beee o kadar büyük değilim 25 yaşındayım, sanmıyorum ki aramızda o kadar fark olsun, bir de abi demene gerek yok. :D 

Teşekkür ederimmm.

Kimi ni Todoke izliyorum şu aralar ama pek fazla izleyip/okuyamıyorum artık, zaten bayağı da izledim... Webtoon hiç okumadım şimdilik okumayı da pek düşünmüyorum. :D 

Kaizoku Ojou'yu izlemiştim güzeldi, hele hele müziği bayağı iyiydi.

Kanojo 3D Real Girls'te güzel bir animeydi.

6 saat önce, Kemankech yazdı:

Ooo yeni oyunun raflarda demek. Yine akıyosun maşallah :D

Aynen yaptık bir şeyler. :D 

3 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Seve seve anlatırım :admire-onion-head-emoticon:

İlk okul 5. sınıfta iken bir kitap okudum. İsmi Moskof Mezarlığı idi.

Sonradan bunun devam serisinin olduğunu öğrendim. Sene 2010 du yanlış hatırlamıyorsam.

Moskof Mezarlığı - Özgürlük Savaşçıları - Zaferin Bedeli. Yazar Kıyamoğlu Sancaktar.

Kendisini geliştirmeye adayan Tarihçi, Araştırmacı, Arapça da ilerlemiş ve Mısır - Ürdün vs okumuş birisi hala daha da devam ediyor. Tabi tam hayatını şu an hatırlayamıyorum.

99 'da Çeçenya Serisini yayınlamış. Kitabı ilk okuduğum an kitaba aşık oldum ve devamında çok etkilendim. Kıyamoğlu Sancaktar bu serisinden yaklaşık 15 sene sonra felan bir kitap daha yazdı.

Zakkum ile Zeytin hazır yazarı anlatmışken diyeyim. Devamı şu an yok. Kitapları gerçeğe dayalı.

Çeçenya Serisi 3 kitaptı. Şu an yazdığı Filistin Serisi. Devamı ne zaman çıkar 5 sene sonra mı bilmiyorum.

Gerçeğe dayalı yazdığı için araştırmalar vs sonucu yazıyor (:

Neyse Nickim şöyle.

2. Kitapta baş karakterin Rusya da bir kız ile karşılaşması ile ilgili.

Rus kız sonradan Müslüman oluyor ve ismini baş karakter Şehide koyuyor.

3. Kitapta da bu karakterin kız kardeşi müslüman oluyor hatta ikizi.

Onun da ismi Cahide oluyor müslüman olduktan sonra.

Savaşan müslümanlara Mücahit denir biliyorsundur belki. Kadınlara ise Mücahide.

Hafız - Hafize ayrımı gibi.

Küçükken seriden çok fazla etkikenmiştim.

Sosyal Medya ilk kullanmaya başladığım zaman da ilkim Facebook du galiba. :lol2-onion-head-emoticon:

Nickimi Mücahidem Şehide-i Cahide yaptım.

O zamandan beri de hiç değiştirmedim.

Aslında değiştirmeyi denedim ama yine eninde sonunda kendimi bu nicki kullanırken buldum. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Bu nicki kabul etmeyen hani kısa nick isteyen yerler de de Marmaletta kullandım.

Onun sebebi de ilk kez Kuş Burnu Marmelatı yemiştim ve aşırı sevmiştim XD ilk marmelat yiyişim.

Öyle yani XD

Mücahidem Şehide-i Cahide nickini o yüzden çok seviyorum. Şehide ve Cahide isimli Mücahide iki kız kardeş :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Oooo değişik ve güzel hikaye. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.