Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

1 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Özelden yazabiilirsin :stoned-onion-head-emoticon:

Yok buradan yazacağım başkası okumasın!:

Gece saat 00.00. "Eh artık yatma zamanı" diyerekten bilgisayarıma kapattım, üstümü değiştirdim ve yatağımı hazırladım. Aslında daha önceden bunları planlamıştım zaten: Şimdi elimi yüzümü yıkayacak, dişlerimi fırçalayacak ardından da yatağıma geçip neden bu kadar yalnız olduğumu sorgulayıp uyuyakalacaktım. Kusursuz bir plandı, diğer boş günlerimde de olduğu gibi bu günü de boş geçirmiş olmanın verdiği acıyı günün sonuna saklayacaktım. Bugünü diğer günlerden ayıran tek özellik uzun zamandan sonra bir diş fırçası ve diş macunu almamdı. Banyoma doğru giderken içim çok rahattı, ne olacağından habersiz bu duşakabinli, bir banyo için ideal en ve boya sahip olduğunu düşündüğüm banyoma girdim. Yüzüme bir güzel soğuk su vurdum. Sırada ise dişlerimi fırçalamak kalmıştı. Sağ elimle yeni fırçamı tutarken sol elimle de macunu sıkıyordum ki... eh tabii daha sabah macun çıkartmak için boğayla güreşiyormuş gibi kuvvet uyguluyordum o zamanda refleks ya, bir anda kuvvetlice bir sıktım, sıktım ki sıkmaz olaydım. Adezyon kuvvetini reddeden nokta büyüklükte macun "güruh"u sıktığım gibi fırçama sekip gözüme girmesin mi? Sen hayatında hiç bu kadar saçma bir olaya tanıklık ettin mi? Gözümde yanma hissi oluştu, fırçamı bir kenara koyup gözüme su tutmaya başladım. Acıdan ziyade öfke hissediyordum. Canımı acıtacak kazalar her zaman olur ama bu tam anlamıyla saçmalıktı! Bundan ne çıkarmam gerekti? İlahi bir mesaj mı? Yoksa fizik kurallarının bana uyguladığı küçük bir oyun mu? Neyse ondan sonra sinirden yatağa girdiğim gibi uyudum. Bunu birine anlatmam gerekiyordu.

Diksiyon konuşmak ile alakalı aslında yazdığın şey dil bilginin iyi olduğuyla alakalı (ukala deme kanka şimdi de ne dersen de) :tuzkistrokeplz:

Aynen, anlatım bozukluğu yaptım ama diksiyondan bahsettiğimiz için böyle bir şey dedim :D 

Tamam o zaman demiyim :)

Bende öyle sanırsam :shy-onion-head-emoticon:

O emoji :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

6 saat önce, Muratika yazdı:

Geceleri uyanıp gündüzleri mi uyuyorsun? Evet o ağırlık bende de oluyor niyeyse.

Seni özel olarak pahalı satacağım. 500 kaymeden aşağı bırakmam

Lan ben onunla sevgili oldum!?

Hiçbir şey olmaz, gidecek sözlüne vs.  hep 100 girecek en kötü ihtimal 80 girer aksi olursa okul ve hocayı söyle ben de pega abime söyleyeyim okula haddini bildirsin bir :smoking2-onion-head-emoticon:

Bunlar boş hümanist sözleri. Şu bakımı siz abartıyorsunuz, bakım yapınca birinin hz. yusuf olacağını sanıyorsunuz öyle bir dünya yok ben yapıyorum da değişikliği bir ben mi göremiyorum :D?

Aynen c++ mı kaldı artık ya gerçi c# da bitiyor yavaş yavaş.  İlgimi çekse Unreal Engine'i öğrenirim, gelecek için daha iyi bir seçim olur gibi ama kim uğraşacak ya antik dil ile. Pixel art çok uğraştırıcı be ayrıca yetenek de istiyor, ben de bir süre baktım aseprite'dan falan ama hiç öyle adam akıllı animasyon bile yapmadım.

Vakti gelir biz de birbirimizi unuturuz...

Madem sen diğer grupta değilsin o zaman orada olanları nereden biliyorsun? 

Yok ya böyle iyi şimdilik. Forumlaşmak her zaman daha iyidir.

Neyi affediyorsun tam olarak, ne hatası yaptım ki :D?  Sen de iyice şımarttın ha çocuk diye dokunmamazlık olmaz, vakti geldiğinde azarlayacaksın, tokat atacaksın, aparkat indireceksin.

Artık kolay kolay bulunmaz öyle indirimler :(

Yok ya bu zaten takdir alır kafasıyla direk 70 veriyorlar bana "(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Muratika yazdı:

Aynen c++ mı kaldı artık ya gerçi c# da bitiyor yavaş yavaş.  İlgimi çekse Unreal Engine'i öğrenirim, gelecek için daha iyi bir seçim olur gibi ama kim uğraşacak ya antik dil ile. Pixel art çok uğraştırıcı be ayrıca yetenek de istiyor, ben de bir süre baktım aseprite'dan falan ama hiç öyle adam akıllı animasyon bile yapmadım.

Vakti gelir biz de birbirimizi unuturuz...

Madem sen diğer grupta değilsin o zaman orada olanları nereden biliyorsun? 

Yok ya böyle iyi şimdilik. Forumlaşmak her zaman daha iyidir.

Neyi affediyorsun tam olarak, ne hatası yaptım ki :D?  Sen de iyice şımarttın ha çocuk diye dokunmamazlık olmaz, vakti geldiğinde azarlayacaksın, tokat atacaksın, aparkat indireceksin.

Artık kolay kolay bulunmaz öyle indirimler :(

Yok ya o diller bitmez de yani daha güzel alternatifleri de çıkmıyor değil. :D Ya bence çok bi fark yok aralarında. :D Gelecek açısından yani, ikisi de rahat bir şekilde ilerler. Yetenek istiyor ama uğraşması zevkli ya biraz. :D Ben bi tık animasyon yapmıştım ya, çok güzel olmasa da. :D 

E maalesef olacak bir şey. :/ 

Ben şimdi Mely'inin grubunda değilim, onun haricinde kendi açtığım gruptayım bir de daha sonraki forum tayfasıyla açtığımız bir grup daha var aynı zamanda oradayım. 

İyi peki. :) 

Hahahaha sen de vur deyince öldürmeyi seviyorsun herhalde. :D 

:(((

9 saat önce, Lycaenidae yazdı:

Dün öyle gireceğim tuttu ya, olmuş bayağı, mesaj alıntı yapması bile zor geldi. Sınavlar bitince sıkıldım bir bakınayım dedim. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Ahahahaha benim gözümdem kaçmaz. :D Heee iyi etmişsin, nasılmış buralar? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, pegasusejder yazdı:

Dut... aljakljelkarjq :smoking1-onion-head-emoticon:Ekimde online olup ilk girdiğim günden yakalaman valla pes, kaçsan da kaçamazsın demesine getirdin. @Muratika babuş hoş geldin, animeye devam mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Aga sen sıkıntılısın ha

:

Hoşuma gitti .o

Ayıp

17 saat önce, Aechee yazdı:

Çok şey yapma notların hiçbir anlamı, yok önemli olan lise giriş sınavı

14 saat önce, pegasusejder yazdı:

Yok ya o diller bitmez de yani daha güzel alternatifleri de çıkmıyor değil. :D Ya bence çok bi fark yok aralarında. :D Gelecek açısından yani, ikisi de rahat bir şekilde ilerler. Yetenek istiyor ama uğraşması zevkli ya biraz. :D Ben bi tık animasyon yapmıştım ya, çok güzel olmasa da. :D 

E maalesef olacak bir şey. :/ 

Ben şimdi Mely'inin grubunda değilim, onun haricinde kendi açtığım gruptayım bir de daha sonraki forum tayfasıyla açtığımız bir grup daha var aynı zamanda oradayım. 

İyi peki. :) 

Hahahaha sen de vur deyince öldürmeyi seviyorsun herhalde. :D 

:(((

Eninde sonunda eskiyecek, yeni diller daha bir cazip açıkçası :D Bak mesela python 2.7 için eskimez diyorlardı baya eskidi, çok görmüyorum artık. Pega sen de baya iyisin ha parlak bir geleceğin var gibi :smoking2-onion-head-emoticon:

Peki oranın az aktif olduğunu nereden biliyorsun :confused-onion-head-emoticon:

1 saat önce, Lycaenidae yazdı:

Dut... aljakljelkarjq :smoking1-onion-head-emoticon:Ekimde online olup ilk girdiğim günden yakalaman valla pes, kaçsan da kaçamazsın demesine getirdin. @Muratika babuş hoş geldin, animeye devam mı?

Hmmm babuş ha ne ilginç bir kelime sen söylemden önce varlığını bile unutmuştum, etimolojisi kim bilir nedir? Neyse hoş buldum. Sen de  hoş geldin bu arada. Anime ayda bir, manga ona göre daha sık :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25.04.2022 - 17:57, Ruzgarre yazdı:

Lan çok özgüvensizsin asndjkasdjkasjkdl

Özgüven kaldıracak halimiz mi kaldı be...

25.04.2022 - 17:56, Ruzgarre yazdı:

Aga beaaa . Bunlar benim gördüklerime karşı yazdıklarım tabii, olduğun sosyal ortama göre değişiklik gösterebilecek şeyler :smoking2-onion-head-emoticon:

Hiyerarşi değil aslında. İnsan sosyal bir varlıktır. Kaltisiz bir insan değilsin tabii ama kaliteli de yaşamıyorsundur belki :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Sosyal ortam? O ne ya... Tamam tamam o kadar da kötü durumda değilim kabul :D Ama gideyimde kaliteli adam olam, kaliteli insanlarla takılam düşüncem hiç olmadı. Nerede biraz sakin gördüğüm it kopuk orada ben.

23 saat önce, Muratika yazdı:

Vardır var. Doğru bakmak gerekiyor sadece :)

Ben de aynı şekilde. Geçenlerde denedim de elime yüzüme bulaştırdım hatırladıkça kendimden utanıyorum.

Kaliteli yaşamak için kaliteli insan olmak gerekiyor aynı şekilde kaliteli yaşamak için de kaliteli olmak :D O zaman sana dün yaşadığım çok trajik bir olayı anlatayım bak bunu kimseye anlatmam sana özel anlatacağım.

İlk defa forumda profiline kendisi koyan birini gördüm vay be

Baktım ya her yere. Bu çocuk bunu da bozar diye annem mi kaldırdı bilmiyorum ama bir sorayım :D

Aga be. :whaaat3-onion-head-emoticon:

20 saat önce, Aechee yazdı:

Ondan değil. Ben kalacak gibi olduğumda da 70 veriyorlardı. Bence 5 tane 20'lik zar var sözlü hesaplarken onu atıyorlar, üzme kendini ne çıkarsa bahtına :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Özgüven kaldıracak halimiz mi kaldı be...

.D aga öz motivasyon lazım :smoking2-onion-head-emoticon:

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Sosyal ortam? O ne ya... Tamam tamam o kadar da kötü durumda değilim kabul :D Ama gideyimde kaliteli adam olam, kaliteli insanlarla takılam düşüncem hiç olmadı. Nerede biraz sakin gördüğüm it kopuk orada ben.

dfgjjfgnjk aga bee yak yak :smoking2-onion-head-emoticon: Kişisel tercihler tabiiiğğ ama valla insan iyi hissediyor çevresinde öyle insanalr olunca

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.