Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

7 saat önce, Muratika yazdı:

Ayıp

Çok şey yapma notların hiçbir anlamı, yok önemli olan lise giriş sınavı

Eninde sonunda eskiyecek, yeni diller daha bir cazip açıkçası :D Bak mesela python 2.7 için eskimez diyorlardı baya eskidi, çok görmüyorum artık. Pega sen de baya iyisin ha parlak bir geleceğin var gibi :smoking2-onion-head-emoticon:

Peki oranın az aktif olduğunu nereden biliyorsun :confused-onion-head-emoticon:

Hmmm babuş ha ne ilginç bir kelime sen söylemden önce varlığını bile unutmuştum, etimolojisi kim bilir nedir? Neyse hoş buldum. Sen de  hoş geldin bu arada. Anime ayda bir, manga ona göre daha sık :d

babamla aynı okuldayım-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

10 saat önce, Lycaenidae yazdı:

Dut... aljakljelkarjq :smoking1-onion-head-emoticon:Ekimde online olup ilk girdiğim günden yakalaman valla pes, kaçsan da kaçamazsın demesine getirdin. @Muratika babuş hoş geldin, animeye devam mı?

Hahahha deme be öyle. :D Ahahaha benim radarlarımı unuttunuz herhalde? :D Çat diye yakalırım anında. :) 

8 saat önce, Muratika yazdı:

Eninde sonunda eskiyecek, yeni diller daha bir cazip açıkçası :D Bak mesela python 2.7 için eskimez diyorlardı baya eskidi, çok görmüyorum artık. Pega sen de baya iyisin ha parlak bir geleceğin var gibi :smoking2-onion-head-emoticon:

Peki oranın az aktif olduğunu nereden biliyorsun :confused-onion-head-emoticon:

Yok beee eskimezler bence. :D Her dilin sürekli olarak kendine has kullanımı var, bak mesela C++ eskidi diyorlar ama Unreal Engin için kullanılıyor, gömülü yazılım için kullanılıyor. :D Python'u da hiç sevemiyorum nedense. :D Hahahaha yok be pek iyi değilim, o kadar parlak geleceğim olsa iş bulurdum şimdiye. :D 

Agam Mely'lerin sunucusuyla ilgili zerre bir şey bilmiyorum. :D Benim bahsettiğim iki sunucuyu da kendim açtım, birisini zaten biliyorsun buranın kemik kadrolarının olduğu, adminlerin falan da olduğu bir sunucu. Diğeri ise burada bizim tayfaya göre nispeten sonraki jenerasyonla açtığım sunucu. 

4 saat önce, Tahaavcu yazdı:

5-6 senedir anime izleyen birisi olarak ilk defa manga aldım. Bugün okumaya başlayacağım. Heyecanlıyım umarım doğru bir manga tercih etmişimdir ilk sefer için :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Hangi mangayı aldın?

1 saat önce, Aechee yazdı:

babamla aynı okuldayım-

Geçmiş olsun. :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 saat önce, Kemankech yazdı:

Özgüven kaldıracak halimiz mi kaldı be...

Sosyal ortam? O ne ya... Tamam tamam o kadar da kötü durumda değilim kabul :D Ama gideyimde kaliteli adam olam, kaliteli insanlarla takılam düşüncem hiç olmadı. Nerede biraz sakin gördüğüm it kopuk orada ben.

Baktım ya her yere. Bu çocuk bunu da bozar diye annem mi kaldırdı bilmiyorum ama bir sorayım :D

Aga be. :whaaat3-onion-head-emoticon:

Ondan değil. Ben kalacak gibi olduğumda da 70 veriyorlardı. Bence 5 tane 20'lik zar var sözlü hesaplarken onu atıyorlar, üzme kendini ne çıkarsa bahtına :)

Sosyal ortam olsa ne yapacaksın ki? Zaman kaybı :D

Eee annen mi kaldırmış peki :D Belki de sen bir yere koymuşsundur bulamıyorsundur 

18 saat önce, Tahaavcu yazdı:

5-6 senedir anime izleyen birisi olarak ilk defa manga aldım. Bugün okumaya başlayacağım. Heyecanlıyım umarım doğru bir manga tercih etmişimdir ilk sefer için :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Güzel güzel Your Name güzel bir mangadır. İyi okumalar :good-job-onion-head-emoticon:

14 saat önce, Aechee yazdı:

babamla aynı okuldayım-

Bu seni rahatsız ediyor mu ki :confused-onion-head-emoticon:

13 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahahha deme be öyle. :D Ahahaha benim radarlarımı unuttunuz herhalde? :D Çat diye yakalırım anında. :) 

Yok beee eskimezler bence. :D Her dilin sürekli olarak kendine has kullanımı var, bak mesela C++ eskidi diyorlar ama Unreal Engin için kullanılıyor, gömülü yazılım için kullanılıyor. :D Python'u da hiç sevemiyorum nedense. :D Hahahaha yok be pek iyi değilim, o kadar parlak geleceğim olsa iş bulurdum şimdiye. :D 

Agam Mely'lerin sunucusuyla ilgili zerre bir şey bilmiyorum. :D Benim bahsettiğim iki sunucuyu da kendim açtım, birisini zaten biliyorsun buranın kemik kadrolarının olduğu, adminlerin falan da olduğu bir sunucu. Diğeri ise burada bizim tayfaya göre nispeten sonraki jenerasyonla açtığım sunucu. 

Hangi mangayı aldın?

Geçmiş olsun. :') 

Python devrindeyiz artık Pega :D Barışmayı bir dene bence.  Her iyi olan iş mi buluyor canım. İş bulmak artık bu ülkede maalesef kolay değil ama eninde sonunda bulursun bence. Yazık yaa bir de okuduğun Üniversite de az-buz değil yani.

Pega nasıl unutulur?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 saat önce, Ruzgarre yazdı:

.D aga öz motivasyon lazım :smoking2-onion-head-emoticon:

dfgjjfgnjk aga bee yak yak :smoking2-onion-head-emoticon: Kişisel tercihler tabiiiğğ ama valla insan iyi hissediyor çevresinde öyle insanalr olunca

Aga kim uğraşacak ya. Hayatsız bir weeb olamamamın tek sebebi kilom. Cılız weeb mi olur lan?

16 saat önce, Aechee yazdı:

babamla aynı okuldayım-

Benim peder bey de öğretmen, aynı şehirde okumak bile zorken bir de aynı okulda demek. Allah yar ve yardımcın olsun.

19 saat önce, Tahaavcu yazdı:

5 saat önce, Tahaavcu yazdı:

Senin adın (your name) doğru seçim mi bilmiyorum. Tek kitap olduğu için tercih ettim.

5-6 senedir anime izlemediğim için bilemiyorum ama hikayesi güzel, çizimleri de güzelse gerisi teferruatdır. Zaten mangaların fiyatı düşünülürse hikaye için değil koleksiyon için alınabilir anca.

1 saat önce, Muratika yazdı:

Sosyal ortam olsa ne yapacaksın ki? Zaman kaybı :D

Eee annen mi kaldırmış peki :D Belki de sen bir yere koymuşsundur bulamıyorsundur 

Güzel güzel Your Name güzel bir mangadır. İyi okumalar :good-job-onion-head-emoticon:

Bu seni rahatsız ediyor mu ki :confused-onion-head-emoticon:

Python devrindeyiz artık Pega :D Barışmayı bir dene bence.  Her iyi olan iş mi buluyor canım. İş bulmak artık bu ülkede maalesef kolay değil ama eninde sonunda bulursun bence. Yazık yaa bir de okuduğun Üniversite de az-buz değil yani.

Pega nasıl unutulur?

Dimi ya. Ben gideyim de kapımı kilitleyeyim.

Evde kalmamış. Tükana sordum krizi var dediler, kimse bulamıyormuş. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, Kemankech yazdı:

Aga kim uğraşacak ya. Hayatsız bir weeb olamamamın tek sebebi kilom. Cılız weeb mi olur lan?

Benim peder bey de öğretmen, aynı şehirde okumak bile zorken bir de aynı okulda demek. Allah yar ve yardımcın olsun.

5-6 senedir anime izlemediğim için bilemiyorum ama hikayesi güzel, çizimleri de güzelse gerisi teferruatdır. Zaten mangaların fiyatı düşünülürse hikaye için değil koleksiyon için alınabilir anca.

Ben dolaptan aldım. İndirim kuponu veriyor arada onlarla almayı düşünüyorum ileride de. Manga alan kişiler genelde iyi bakıyor. En azından bana gelen belirttiği gibi almış ama okunmamış sayfaları bile açılmamış şansıma 😅

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Keman Nasıl unutulur?

Biz  neyi arıyorduk ben unuttum yalnız :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.