Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

59 dakika önce, Kemankech yazdı:

Unsuz kon atmışım yanlışlıkla. *Konunun.

O da bize gelmiyo ki. Kendi içlerinde üretip kendi içlerinde tüketiyolar :D

Tabii canım konuyla çok bağlantılıydı ya zaten xd

Gelse de bu ülkede işe yaramıyormuş diye duydum. Öyle saçmalık olur mu ya?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

26.04.2022 - 14:51, Muratika yazdı:

Hmmm babuş ha ne ilginç bir kelime sen söylemden önce varlığını bile unutmuştum, etimolojisi kim bilir nedir? Neyse hoş buldum. Sen de  hoş geldin bu arada. Anime ayda bir, manga ona göre daha sık :d

Günümüz değişiyle influencer etkisi...  Böyle İngilizce sayfaları takip ederken etki edebiliyor arada, ki vaktinde sana ne demiştim bir emin olamadım ama bacaksız tarzı bir şeydi sanki, ondan desem bir şey olmaz herhalde dedim. :tuzkistrokeplz: Ama rahatsızsan söyle bileyim. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Neler okuyorsun ya manga olarak?

11 saat önce, Tahaavcu yazdı:

enin adın (your name) doğru seçim mi bilmiyorum. Tek kitap olduğu için tercih ettim.

Ben geçende Tomie aldım ve Vampire Hunter D cilt 2 aldım (D light novel) ayrıca Yıldız Bekçisi Köpek ve yanında Monster cilt 2 alacaktım ama param yetmedi, Düşünürsen bir bak istersen. Your Name bilmiyorum, ben genelde filmi olan kısa mangaları almaya gerek duymuyorum. Ama çok beğendiysen neden olmasın.:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

21 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahahha deme be öyle. :D Ahahaha benim radarlarımı unuttunuz herhalde? :D Çat diye yakalırım anında. :) 

Valla girmeyince namını unutmuşuz hocam.:embarrassed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Muratika yazdı:

Sosyal ortam olsa ne yapacaksın ki? Zaman kaybı :D

Eee annen mi kaldırmış peki :D Belki de sen bir yere koymuşsundur bulamıyorsundur 

Güzel güzel Your Name güzel bir mangadır. İyi okumalar :good-job-onion-head-emoticon:

Bu seni rahatsız ediyor mu ki :confused-onion-head-emoticon:

Python devrindeyiz artık Pega :D Barışmayı bir dene bence.  Her iyi olan iş mi buluyor canım. İş bulmak artık bu ülkede maalesef kolay değil ama eninde sonunda bulursun bence. Yazık yaa bir de okuduğun Üniversite de az-buz değil yani.

Pega nasıl unutulur?

Notlarimdan, okuldaki arkadaşlarımdan fln genel olarak haberi oluyor, örneğin matematikten 93 aldım diye az dayak yemedim :boring-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, Lycaenidae yazdı:

Günümüz değişiyle influencer etkisi...  Böyle İngilizce sayfaları takip ederken etki edebiliyor arada, ki vaktinde sana ne demiştim bir emin olamadım ama bacaksız tarzı bir şeydi sanki, ondan desem bir şey olmaz herhalde dedim. :tuzkistrokeplz: Ama rahatsızsan söyle bileyim. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Neler okuyorsun ya manga olarak?

Ben geçende Tomie aldım ve Vampire Hunter D cilt 2 aldım (D light novel) ayrıca Yıldız Bekçisi Köpek ve yanında Monster cilt 2 alacaktım ama param yetmedi, Düşünürsen bir bak istersen. Your Name bilmiyorum, ben genelde filmi olan kısa mangaları almaya gerek duymuyorum. Ama çok beğendiysen neden olmasın.:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Sen bana bacaksız mı demiştin? Yakışmadı Ferris senden beklemezdim xd Bana "Verdim şukunu" dediğini hatırlıyorum ama evet, senin bu Türkçe'nin derinliklerinden sözcük çıkarıp önümüze sunmanı seviyorum xd Mesela geçenlerde ben de birine istemeden "Verdim şukunu" dedim, dedikten sonra bana bir tuhaf baktı :D Ya rahatsız olmadım niye olayım? Babuşun kötü anlamı bile yok zaten :relax1-onion-head-emoticon: 

Manga olarak genelde şu an samuray temalı mangaları okuyorum (Blade of Immortal gibi) novel olarak da gotik edebiyatına sardım. Lovecraft'ı sömürüyorum şu an :D

20 dakika önce, Aechee yazdı:

Notlarimdan, okuldaki arkadaşlarımdan fln genel olarak haberi oluyor, örneğin matematikten 93 aldım diye az dayak yemedim :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Bak işte o kötü olmuş. Hadi notlara kızmasını anlarım baba sonuçta da arkadaşlara da laf etmesin ama ya :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Lycaenidae yazdı:

Bende tam tersi tek ciltlik filmi olan eserleri düşünüyorum öbür türlü toplamak çok masraflı ve zor olur 😅 ama ao haru ride çok öneriyorlar. Animeside güzeldi ona bakacağım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Kemankech yazdı:

Küçükken ruhsuz çocuğun teki derlerdi bana. Neden beceremediğim şimdi belli oldu.

Biraz dikkat yahu. Bir de fload değil de her şeyi tek mesaja sığdıracak şekilde yazarsan daha güzel olur.

Aga sen de hiç bir yerden kurtarmıyon hee .d

-

Kanka zaten forumda 4 5 kişiyiz aslndasdnjklasdkl fark etmez sanki :smoking2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Muratika yazdı:

Sen bana bacaksız mı demiştin? Yakışmadı Ferris senden beklemezdim xd Bana "Verdim şukunu" dediğini hatırlıyorum ama evet, senin bu Türkçe'nin derinliklerinden sözcük çıkarıp önümüze sunmanı seviyorum xd Mesela geçenlerde ben de birine istemeden "Verdim şukunu" dedim, dedikten sonra bana bir tuhaf baktı :D Ya rahatsız olmadım niye olayım? Babuşun kötü anlamı bile yok zaten :relax1-onion-head-emoticon: 

Manga olarak genelde şu an samuray temalı mangaları okuyorum (Blade of Immortal gibi) novel olarak da gotik edebiyatına sardım. Lovecraft'ı sömürüyorum şu an :D

Ahaha verdim şukunu iyi ya, severim kelimeleri mezarından hortlatmayı :embarrassed2-onion-head-emoticon: Bacaksız değil de başka bir şeydi ya, eski mesajlara bir bakayım:embarrassed3-onion-head-emoticon: Tamam bundan sonra artık babuşsun. xddddd

Oooo Balde of the Immortal geçen yılın baharında okumuştum, güzeldir, bol gore içerikli. Başlarda hikaye yavaş akınca çok hızlı okunmuyor ama sonradan bir tane Shougun danışmanı olan bir karakter var, konumunu yanlış hatırlmış olabilirim. O gelince fena güzelleşiyor manga. 

Lovecraft... Kanlı yaram. Ayrı ayrı mı okuyorsun yoksa tek cilt mi?

1 saat önce, Tahaavcu yazdı:

ende tam tersi tek ciltlik filmi olan eserleri düşünüyorum öbür türlü toplamak çok masraflı ve zor olur 😅 ama ao haru ride çok öneriyorlar. Animeside güzeldi ona bakacağım

O zaman Yıldız Bekçisi ve Tomie'ye bakabilirsin, ilgini çekersen alırsın. Ben işte bir Monster için o uzun bekleyişe girdim. Normalde haklısın uzun bir seriyi koleksiyon yapmak çok uğraştırıcı ve masraflı ki kağıtları euro ile alıyoruz... Ama Monster için değer. Yoksa ben de sen gibi tek cilt ya da 2 3 ciltlik seriler alıyorum. Onlar da genelde Ito Junji'nin eserleri oluyor. Mesela bu yıl No Longer Human gelecek tek cilt olarak, onu da alacağım. Evde yer kalmadı ama bakalım. En son 11 ciltlik Sandman aldım. Sanki evde çok yer var gibi. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Lycaenidae yazdı:

Ahaha verdim şukunu iyi ya, severim kelimeleri mezarından hortlatmayı :embarrassed2-onion-head-emoticon: Bacaksız değil de başka bir şeydi ya, eski mesajlara bir bakayım:embarrassed3-onion-head-emoticon: Tamam bundan sonra artık babuşsun. xddddd

Oooo Balde of the Immortal geçen yılın baharında okumuştum, güzeldir, bol gore içerikli. Başlarda hikaye yavaş akınca çok hızlı okunmuyor ama sonradan bir tane Shougun danışmanı olan bir karakter var, konumunu yanlış hatırlmış olabilirim. O gelince fena güzelleşiyor manga. 

O zaman Yıldız Bekçisi ve Tomie'ye bakabilirsin, ilgini çekersen alırsın. Ben işte bir Monster için o uzun bekleyişe girdim. Normalde haklısın uzun bir seriyi koleksiyon yapmak çok uğraştırıcı ve masraflı ki kağıtları euro ile alıyoruz... Ama Monster için değer. Yoksa ben de sen gibi tek cilt ya da 2 3 ciltlik seriler alıyorum. Onlar da genelde Ito Junji'nin eserleri oluyor. Mesela bu yıl No Longer Human gelecek tek cilt olarak, onu da alacağım. Evde yer kalmadı ama bakalım. En son 11 ciltlik Sandman aldım. Sanki evde çok yer var gibi. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Yıldız bekcisini youtubede takip ettiğim yarı japon yarı türk bir kız youtuber var. Oda önermişti bakalım merak ettim sende diyince

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

42 dakika önce, Lycaenidae yazdı:

Sanki bana cibilliyetsiz demiştin, o sen miydin emin değilim ama :D Pek sanmıyorum ya sen öyle bir şey demezsin gibi Murat-Chan diyordun sen %90 sinir bozucuydu bu. Babuş bana yakışmaz ama ya. Ferris zaten benim okuyor olduğum bir şeyi senin önceden okumamış olma ihtimalin piyangoyu tutturmamdan daha düşük:beaten-onion-head-emoticon:

Gore + Anti-Hero daha ne isteyebilirim :lol2-onion-head-emoticon: 

Animesini izledin mi bu arada? Puanı falan çok düşük yanlış mı yansıtmışlar? Yabancı siteler baktım hep öyle diyordu. Ona göre bir bakarım belki, gerçi bakacağımı da sanmıyorum ayda 2-3 bölüm ne kadar giderse artık.

Ayrı ayrı, niye kanlı yaran :D?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24.04.2022 - 10:03, Muratika yazdı:

Acaba 10 yıl, 20 yıl sonra bile buraya uğrar mıyız :D? Teşekkürler:thank_you__onion_by_elcerbero: 

Sen de mi  daha önce uğraştın kurtarmak için :D

Aynen temiz bir sayfa açma zamanı artık, eskisi sıkıntılıydı zaten :D Hoş buldum

Animesi de ayrı güzel gerçekten, Hotarubi no mori e izlediğim en iyi romantizm animelerinden biriydi :sad__sad__onion_by_elcerbero:

O hesabı unutun, onu da unuttum çünkü xd Ne önemsememi ya (눈_눈)

Yoğundum biraz ama tabii ki foruma asla giremeyecek kadar değildim sıkıntı benim psikolojik sorunlardı, artık bir önemi kalmadı zaten geldim tekrardan

Kapanmazsa girerim ben hatta siz gidersiniz ben burda kalırım :D

ben ınstagram için denedim hesabım kapandıydı ne yaparsam yapayım kurtaramadım skfdjlksdfhk

Animesi ah ah her sene yazın belirli bir günde izlerdim en iyi türkçe çeviriyi kaliteyi bulmak için bir sürü fansuptan indirmiştim arşivime (arşivimde silindi......)

yeni aç da gel o zaman :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:( @pegasusejder  imzandaki kıyaslama geldi aklıma dc çağrıp forumu bırakanla :D )

Düzelmiş olmasına sevindim inşallah bir daha kötü günler yaşamazsın:happy-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.