Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

8 saat önce, Muratika yazdı:

@pegasusejder vaay imzanı unutmuştum senin :D Discord sevdası ilk çıktığı zamanlarda yapmıştın değil mi? Merak ediyorum acaba o zaman hiç sunucu açılmasaydı ne olurdu?

Aynen filmi güzeldi de biraz boşta kaldı ya nedense bence :/

Tabii her dilin kendine göre özelliği var bu yüzden de farklı sektörlerde farklı diller kullanılıyor haklısın da Python elbet işine yarar ya senin :D Pega sen geçen sene mi mezun olmuştun?

Yöntemi nedir peki hocam :D

Benim imzamı da hatırlıyor musun :D?

Hahahaha hemen altımda duruyor be imzam. :D Aynen o zamanlarda yapmıştım çünkü herkes vaatler veriyordu burayı ne olursa olsun bırakmayız diye... Ne kadar da komikti. :D Hmmm değişik bir yaklaşım, bir çoğu giderdi yine ya. :D 

Ya böyle hafif boşluk kısımları vardı ama genele vurduğunda iyi oluyordu. :D 

Ya şu ana kadar oyun için Python arayan pek görmedim mesela. :D Python ile oyun yapılıyor tamam ama pek tercih edilmiyor. :) Evet geçen sene mezun oldum.

Taktik maktik yok bam bam bam diyesim geldi. D: 

Maalesef, aklımda kalmıyor artık bazı şeyler. :') Bi anımsıyor gibiyim ama...

3 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Bir süredir girememiştim. Şöyle ucundan gireyeyim ben de muhabbete (:

Hayırlı Akşamlarr ~ Geçmiş Kadir Geceniz Mübarek Olsun Efenim ^^

Cümleten Nasılsınız?

@Pseudohomophylus Bir süredir sanki sen de yoksun abla? @Kemankech Kemaneş Abi, @pegasusejderPegasus Abi Nasılsınız? (:

Hoş geldin, ben de giremiyorum muhabbete, az yoğunluktan bakamıyorum. Eski formumdan düşmüşüm. :D 

Senin de geçmiş kadir gecen mübarek olsun. Bir ramazanın daha sonuna geliyoruz. :') 

İyiyim çok şükür, koşturmacalar devam ediyor. Sen neler yapıyorsun?

46 dakika önce, Lycaenidae yazdı:

Hatırlamaz mıyız mavi-yeşil gözlerini :dandyonionplz:

Hahahah evet doğru, helal olsun sana. :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

6 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Cümleten Nasılsınız?

@Pseudohomophylus Bir süredir sanki sen de yoksun abla? @Kemankech Kemaneş Abi, @pegasusejderPegasus Abi Nasılsınız? (:

Selam, hoş geldin:hi-onion-head-emoticon:

Ben şahsen iyiyim, sen nasılsın?

5 saat önce, Ruzgarre yazdı:

20 Yıl olmuş  bir şey değiştirebilmelisin bnece!

Modlar da yok ortada aslkdmaklmsdkşasd:smoking2-onion-head-emoticon:

5 saat önce, Ruzgarre yazdı:

ASKMDAKLSDKNL sende o zaman sende! Ama böyle de olmaz ki askmdmlkasdmklasdmklasmkld 

Forum ruh sağlığı GG

Değiştirme kabiliyetimi değiştirebilirsem her şeyi değiştirebilirim de işte onu da değiştiremiyorum :(

Modların gözü her daim üzerimizde:stress-onion-head-emoticon:

Şimdiye kadar böyle olmuş :D Ne yapabilirim hocam hayatımın düzgün gitmesi için. Tavsiyelerini deneyeceğim.

3 saat önce, Lycaenidae yazdı:

Adı Aslı mı? Ben de dün eve gelirken otobüste vakit geçsin derken karşıma çıkmıştı. Harika vakit geçirdim. Kendine bağlayan bir havası var. 

Hatırlamaz mıyız mavi-yeşil gözlerini :dandyonionplz:

Hatırladım ya! Bıcırık demiştim. xddddd Cibilliyetsiz ömrü hayatımda kullanmadım sanırım, bir ara arkadaşım kullanmıştı ve hiç kullanmadığım için aşırı garip gelmişti. :embarrassed3-onion-head-emoticon: Sen de ne öyle Sasuke gibi, o da Naruto Sasuke-chan deyince uyuz olurdu. Sevgili Mu-rat-chan. xdddd Arada Narudo olmak lazım. :lol2-onion-head-emoticon: Babuş arada deriz canım, öyle kafama esince ağızdan çıkan bir şey oldu. Yok ya, önceki gibi bir şey izleyip okumuyorum artık. Günüm full time çalışmakla geçiyor. Bir şu 2 gün boşa çıktım onda da Anroidler Elektrikli Koyun Düşler mi okuyorum, geçen haftalar da Sandman birinci cilt falan akmıştım, o da sardı güzel ama araya vizeler girdi, kör olasıcalar. Sandman bitince Daredevil çizgi romanlarını okumayı düşünüyorum. Ben biraz Amerikan kültürüne kaydım. Diziler, filmler falan. Animeler oldukça sıktı, güncel takip ettiğim bir anime var onun dışı 2 3 güne bir anime izlerdim şimdi bu durum 3 ay öncesinde kaldı. Yaşlandık yav. Hayat full sorumluluk oldu. Beni sen yakında geçersin hatta yaz dönemi geldin bana anlatır halde bulursun her şeyi. :lol2-onion-head-emoticon:

Blade of the Immortal bir de Manji hariç çoğu savaş sahneleri çok estetik. Manji kılıç sanatlarından yoksun olunca dövüşleri de çok keyif vermedi bana. Ittı Ryuu efendisi çok daha marjinal bir karakter ve dövüş stili muazzam. Shougun yaveri olan dövüşe gelirsen panel panel mest olacaksın diyeyim. Maki çok sağlam hatun, cidden beğendim o karakteri. Bana bakışları çok dokunaklı geldi, çok acımasız ama bir o kadar duygusal bir kadın ve fedakar, üstüne tehlikeli. Cidden çok hoş karakterdi. Yeni bir serisi var Blade'in onda da çeviriler çok yavaş ama modern savaşları ele alınca eski serisi kadar güzel olur mu bilmem. Daha okumadım. 

Animesi de gayet güzeldi ben beğendim. Herhalde manga severler belki sahnelerin mangasının yasıtması kadar olmadı diye düşük vermiş olabilir. Bir de amazon çıkardığından mıdır nedir, çok fazla izleyeni de olmamış. Enteresan olmuş, reklam yetersizliği herhalde. Bir de Rin karakterine sinir olmuş da olabilirler. Biraz geri zekalı bir karakter.:embarrassed2-onion-head-emoticon:  Onun dışı iyiydi ya, ben hatta mangayı tam çevirmemişlerdir diyordum da mangayı okudum animeden sonra, tüm mangayı içeriyor. Atmosferi de kötü değildi. Ama manga tutkunları manga gibi ayrıntı bekledilerse evet düşük vermişlerdir de o manganın sahnelerini boğucu yapıp üstüne gore olayını tam kıvamında tutturmak her yönetmen yapamaz ki dövüş sahneleri de yani öyle az buz değil. Bence fena olmamış, ben izlerken keyif almıştım. Aksiyon ihtiyacımı çok iyi karşılaşmıştı.

Ayrı ayrı okuyorsan hangi yayınevinden aldın? Memnun musun? Ya ben onu alfa yayıncılıktan aldım, çevirisi bence güzel değil, tamam Lovecraft'ın dili ağırdır öyle her insan evladı çeviremez de bunu göze alıp niye işin ehli olan birine vermediniz? Üstüne çok fazla yazım hatası vardı. Kitap ağır ve kalın, yanında taşı başka yerde oku falan olayı imkansız. Nedense hiç kafamı veremedim hikayeler cildine. 1000 sayfa totalde ama bir yıldır falan 300. sayfadayım. Kaldı öyle yani. Tekrar okuyayım diyorum ama 0 boş vakit var. Boş vakit kotamı pandemide bitirmişim. Gerçi onda bile çok boş değildim. Valla yorulduk. Mezun olsak da şunları okusak izlesek diyoruz. :lol2-onion-head-emoticon:

Önceden bu tarz youtube kanalları yok denecek kadar azdı. Şimdi Türkçe kanal böyle çok var işin güzel yanı paran için falan yapmamaları zaten az izleniyorlar :D Videoları samimi oluyor o yüzden

Bıcırık? Bu kötü bir şey değil ki :oniondesuplz: anlamına bir bakacağım. Minyon tipli insanlara denirmiş :D Kullanmamaya devam et hiç hoş kelime değil, ben bana söyleyeni bulursam öldüreceğim :bled2-onion-head-emoticon: Ya hayır Mu-rat-chan:whaaat2-onion-head-emoticon:  bir de Mu-rat-chan olduk şimdi  Hadi Murat- chan belki tamam da hecelere bölünerek böyle chan deniliyor ya o çok kötü bir şey işte :( Sen de ölüyü gösterip sıtmaya razı ediyorsun sanki  -_-  Senin bu beyin yıkmana karşı şu emoji duygularıma tercüman:

:cheer3-onion-head-emoticon:

Ben de sana manuş diyebilir miyim :D? Umarım anlamı iyidir :D Hayat niye bu kadar zor Ferris-san? Üstümüzdeki sorumluluk bu kadar fazla ancak diğer insanlara bakıyorum gayet hayatlarını yaşıyorlar. Biz mi beceremiyoruz çalışmayı? Yoksa onlar mı bu kadar gevşek ama nasıl oluyorsa en sonunda hep onlar kazanıyorlar...

Yaa ben o kitabı biliyorum alacaktım, amazonda görmüştüm, sonra baktım alfa yayınları geri bıraktım xd 

Vize ve finaller arası boşluk bir tek bana mı yokmuş gibi geliyor? Sanki o zaman aralığı hiç olmamış gibi...

Ben bir ara Amerikan Çizgi romanlarına sarmıştım. Invincible'ı biliyor musun? Senle konuşmuş muyduk? IMDb top 250'yi bitirmeye mi çalışıyorsun halen :D Benim umrumda değil artık ya. Yakın tarihte çıkmış adı çok duyulmamış filmlere bakıyorum (Mesela The Northman) ben film izleyeceğim zaman, sen hangi dizi/filmleri izliyorsun? 

Ben şu an bir animeye bakıyorum o da spy x family. Baya ilginç bir konusu var xd geçende de yuukoku no moriarty'i izledim gerçekten beğenmiştim atmosferi dışında. Boynuz kulağı geçecek ha yani xd

Blade of Immortal hakkında görüşlerime yazacağım biraz spoiler verecek şekilde :D ama yarın falan yazarım şu an yazarsam yazı çoook uzar. Makie güzel karakterde o yeteğine rağmen çok duygusal mı ne? Bir devam serisi olduğunu bilmiyordum bak ama pek umutlu değilim açıkçası xd

Eee diye düşük vereceklerse AOT'a da düşük versinler xd Evet Amazon'da da Amazon mu yapımı değil ya galiba:confused-onion-head-emoticon: EVET GERİZEKALI BİR KARAKTER CİDDEN :get-out-crazy-rabbit-emoticon: 

Ren Yayınları inan bana anlattığına göre Alfa'dan pek bir farkı yok :D Ülkemde güzelim korku romanlarına pek değer yok galiba :crying2-onion-head-emoticon:  sen de ren'den okumuş olamayasın ya? Tek ciltte toplanmışı ren'de vardı diye hatırlıyorum :D Tek cilt okunmaz ya ayrı ayrı okunur bence bu tarz seçme hikayelerde. Aksi takdirde çok kalın oluyorlar bir kitapta sürekli konusu değişiyor kafamı bulandırıyor:dizzy-crazy-rabbit-emoticon: Hayatımız geçip gidiyor gerçekten bu sorumluluklar altında 

@pegasusejder Hocam mezun olunca okuyup / izleyebiliyormuşuz doğru mu :D?

Eveeeet Mura-Chan destanı da bitmiştir. Ne kadar uzun yazmışım bee bunu kim okuyacak xd? Şimdiden gomen:cute2-onion-head-emoticon:

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahahaha hemen altımda duruyor be imzam. :D Aynen o zamanlarda yapmıştım çünkü herkes vaatler veriyordu burayı ne olursa olsun bırakmayız diye... Ne kadar da komikti. :D Hmmm değişik bir yaklaşım, bir çoğu giderdi yine ya. :D 

Ya böyle hafif boşluk kısımları vardı ama genele vurduğunda iyi oluyordu. :D 

Ya şu ana kadar oyun için Python arayan pek görmedim mesela. :D Python ile oyun yapılıyor tamam ama pek tercih edilmiyor. :) Evet geçen sene mezun oldum.

Taktik maktik yok bam bam bam diyesim geldi. D: 

Maalesef, aklımda kalmıyor artık bazı şeyler. :') Bi anımsıyor gibiyim ama...

Hoş geldin, ben de giremiyorum muhabbete, az yoğunluktan bakamıyorum. Eski formumdan düşmüşüm. :D 

Senin de geçmiş kadir gecen mübarek olsun. Bir ramazanın daha sonuna geliyoruz. :') 

İyiyim çok şükür, koşturmacalar devam ediyor. Sen neler yapıyorsun?

Hahahah evet doğru, helal olsun sana. :D :D

Geri kalanları spoiler içerisinde ya görmemişim o yüzden xd Kabul edelim discord çok daha fazla vaatle geliyordu :D Fakat forum havasını discord veremez :D Hem forumda bir mesajı çok farklı şekilde sunuyorsun. Eh en azından bir nebze gecikirdi :cheer3-onion-head-emoticon:

Özelliklere görselleri çok güzeldi xd Cidden daha iyisini göremedim ben :dandyonionplz:

Pygame diğerlerinin yanında çok sönük xd Oyun için kullanılmaz bence zaten ya. Yapay zeka gibi alanlarda kullanılır.

Cidden lazım :(

Sakız çiğneyen saitama'yı hatırlıyorum ben sadece xd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Muratika yazdı:

Ben şu an bir animeye bakıyorum o da spy x family. Baya ilginç bir konusu var xd geçende de yuukoku no moriarty'i izledim gerçekten beğenmiştim atmosferi dışında. Boynuz kulağı geçecek ha yani xd

@pegasusejder Hocam mezun olunca okuyup / izleyebiliyormuşuz doğru mu :D?

Geri kalanları spoiler içerisinde ya görmemişim o yüzden xd Kabul edelim discord çok daha fazla vaatle geliyordu :D Fakat forum havasını discord veremez :D Hem forumda bir mesajı çok farklı şekilde sunuyorsun. Eh en azından bir nebze gecikirdi :cheer3-onion-head-emoticon:

Özelliklere görselleri çok güzeldi xd Cidden daha iyisini göremedim ben :dandyonionplz:

Pygame diğerlerinin yanında çok sönük xd Oyun için kullanılmaz bence zaten ya. Yapay zeka gibi alanlarda kullanılır.

Cidden lazım :(

Sakız çiğneyen saitama'yı hatırlıyorum ben sadece xd

Aaa ona ben de bakıyorum, gayet güzel bir seri. :D Yuukoku no Moriarty'i de izlemiştim, o da güzeldi. :D 

Hahahahaha güzel hayal kardeşim, bi güldürdün. :D 

Ahaha peki. :D Ya evet discord içerisinde sesli özelliğinin olması, resim falan atılmasının daha kolay olması, ayrı ayrı kanalların olması falan forumdan daha iyi oluyordu ama forumun havası her zaman bir başka. .D Kalan her türlü kalırdı gideni de tutamayız hiçbir şekilde.

Evet evet, görsel açıdan kasıyorlar, o stüdyo bir film daha çıkardı gene Kimi no Nawa'ya benzer ve görselleri falan çok iyiydi.

Hahaha evet bayağı sönük kalıyor. :D Aynen yapay zeka konusunda Python yardırdı gidiyor aslında.

:(

Hahaha doğru öyle bir şey vardı. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Muratika yazdı:

Senin yerinde olsaydım babamla insancıl bir şekilde bu konu hakkında konuşurdum. Ama gidip de "Babaaaa beni rahat bırak yaa" demezdim. Mesela "Baba benim iyiliğimi düşündüğünü biliyorum ama beni sürekli gözetim altında tutman beni daha çok endişeye sokuyor, zar zor arkadaş edinir hale geldim. Yanlış arkadaşlarla birlikte olmamamı istiyorsun biliyorum ama herkesi böyle bir düşünce ile kısıtlayamayız. Eğer hiç yanlış arkadaşlık edinemezsem büyüdüğüm zaman doğru ve yanlış insanları nasıl ayırt edeceğim? Bazı tokatları geç olmadan yemek lazım..." Gibisinden bir şeyler zırvala işte. İlla ki arkadaşlık olmasına gerek yok herhangi bir konuda rahatsız olduğun kısımları sakince ve dürüst bir şekilde dile getir. Emin ol işe yarayacaktır.

Daha fazla azar işittim ama teşekkür ederim yine de :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Muratika yazdı:

Değiştirme kabiliyetimi değiştirebilirsem her şeyi değiştirebilirim de işte onu da değiştiremiyorum :(

Modların gözü her daim üzerimizde:stress-onion-head-emoticon:

Şimdiye kadar böyle olmuş :D Ne yapabilirim hocam hayatımın düzgün gitmesi için. Tavsiyelerini deneyeceğim.

Modlar yok ki aslkmdamklsdlkamsd

---------

Şimdiye kadar böyle olmuş işte bundan sonrası güzel olsun bari. Sen değerli birisin. sen bunu bilmelisin ki kendien saygın olsun k ibaşkası da sana öyle yaklaşsın. Tişkürler :stoned-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Cümleten Nasılsınız?

Senin de mübarek olsun.

Şükür cümle ahvalimize. Keyifler nasıl?

16 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Elhamdülillah ben de iyiyim diyeyim iyi olayım :boring-crazy-rabbit-emoticon: Yapmam gereken çok fazla iş birikti. Bugünün işini yarına erteleme demişler erteleyenler de valla.. Aha o zümredenim ben de :suicideoniplz:

Öyle işte neler yapıyorsunuz benden pek hayır haber yok sizleri sormalı

Modunun düşük olmasının sebbei yok mu :confused-onion-head-emoticon:

Tembellik forever :relax1-onion-head-emoticon:

Memlekete geldim yenicik. Üç gündür uykusuz takılıyordum, onun acısını çıkardım. Dün sabahtan beri uyuyorum neredeyse.

Adam benim dert etmediğim dertlerimi kendine dert etti. :pff1-onion-head-emoticon:

17 saat önce, Ruzgarre yazdı:

20 Yıl olmuş  bir şey değiştirebilmelisin bnece!

Modlar da yok ortada aslkdmaklmsdkşasd:smoking2-onion-head-emoticon:

Bunu dedikten sonra pıçaklamaya gelebilirsin ama üşeniyorum.

İpin ucunu kaçırdınız iyice.

17 saat önce, Ruzgarre yazdı:

iyi olmaya çalışıyorum dostum diyelim bugün nedensizce modum düşüktü @Kemankechhep sen etki ettin heee...

Sen nasılsın dostum :relax2-onion-head-emoticon:

Siz daha farkına varamdınız ama ben aslında dünyaya mutsuzluk hormonları salan çılgın bilim adamıyım. Ülkenin toptan tımarhanelik olmasının da sebebi benim.

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Aaa ona ben de bakıyorum, gayet güzel bir seri. :D Yuukoku no Moriarty'i de izlemiştim, o da güzeldi. :D

Nedense son günlerde okuduğum mangaların çok fazla animesi çıkmaya başladı. Hadi otoyomegatarinin de başına inş.

2 saat önce, Aechee yazdı:

Daha fazla azar işittim ama teşekkür ederim yine de :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

Geçmiş olsun. Mazallah hocalarında asosyal olduğunu falan duyarlarsa (öğretmen ebeveynler) bir de arkadaş ayarlamaya çalışıyorlar aman dikkat.

10 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Modlar yok ki aslkmdamklsdlkamsd

---------

Şimdiye kadar böyle olmuş işte bundan sonrası güzel olsun bari. Sen değerli birisin. sen bunu bilmelisin ki kendien saygın olsun k ibaşkası da sana öyle yaklaşsın. Tişkürler :stoned-onion-head-emoticon:

Nasıl yok! şimdi sen noel baba da yok dersin :3

7 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Aga bu TÜrk anime'ye neden animeler geç yükleniyor diğer yerlerden izleyip rehbere eklemek zor oluyor.

Bilen var mı? Uploader'lar mı yatıyor çeviri ekibi mi :D :hehe-onion-head-emoticon:

--------------

İçeriği Gizle

Geliyor glemekte olan :relax2-onion-head-emoticon::fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Harbiden ya. Bazen bir hafta gecikiyor. Ekiplerde bir problem var herhalde ama ne bilemiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Bunu nasıl başarıyorsun ya? Bir tüyosu vs var mı?

Sanırım karakter olarka özelliğim diyelim kendimi bildim bileli ertelemeyi sevmem ama şunu düşünürüm hep. Hızlıca bitirip kalan zamanımı değerlendireyim.

2 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Ben biraz dengesizim bu hususta yaa erteler erteler çalışmaz sonra bir oturur canını çıkarırım mola vermeden hepsini bir kerede bitiririm.

Şey hesap akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş.

Ahahah , yani kafa yapım benim erken bitir olabildiğince zaman ayır gibi olur hep.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.