Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

18 saat önce, Tahaavcu yazdı:

Senin adın (your name) doğru seçim mi bilmiyorum. Tek kitap olduğu için tercih ettim.

Filmi güzeldi. :D 

14 saat önce, Muratika yazdı:

Python devrindeyiz artık Pega :D Barışmayı bir dene bence.  Her iyi olan iş mi buluyor canım. İş bulmak artık bu ülkede maalesef kolay değil ama eninde sonunda bulursun bence. Yazık yaa bir de okuduğun Üniversite de az-buz değil yani.

Pega nasıl unutulur?

Yooo direkt onun devrindeyiz diyemeyiz. :D Python kullanamayacağın alanlar da var. :D Bir de şu an kullanmamı gerektiren bir mevzu yok, ha ileride olursa mecbur kullanırız. :D Bakalım ya, hayırlısıyla buluruz bir iş. :) 

Bas bayağı unutulur. :D 

14 saat önce, Tahaavcu yazdı:

Mushoku tensei ya da seiin basketbol yeni sezon nezaman çıkar herhangi bir bilgi var mı :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Mushoku sanırım seneye çıkacatı.

6 saat önce, Lycaenidae yazdı:

Valla girmeyince namını unutmuşuz hocam.:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Duydum ki unutmuşsun gözlerimin rengini. :D Hatırlatırız sana merak etme. :) 

2 saat önce, Beytize yazdı:

yeni aç da gel o zaman :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:( @pegasusejder  imzandaki kıyaslama geldi aklıma dc çağrıp forumu bırakanla :D )

Düzelmiş olmasına sevindim inşallah bir daha kötü günler yaşamazsın:happy-onion-head-emoticon:

Hahahaha o efsane imzalar arasında. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

10 saat önce, Muratika yazdı:

Tabii canım konuyla çok bağlantılıydı ya zaten xd

Gelse de bu ülkede işe yaramıyormuş diye duydum. Öyle saçmalık olur mu ya?

Kafam güzelse her şey konuyla ilgili olabilir. Kafamın daima iyi olduğundan bahsetmiş miydim hiç?

İnsaniyet para gibi sanal bir şeydir. Zorla bastırılabilinir ama bıraktığın anda insanlar tekrar kafalarında kurmaya devam edeceklerdir.

7 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Aga sen de hiç bir yerden kurtarmıyon hee .d

-

Kanka zaten forumda 4 5 kişiyiz aslndasdnjklasdkl fark etmez sanki :smoking2-onion-head-emoticon:

Ya kurtarılacak yanım olsa 20 yıldır bir etkinliğimiz olurdu. Sap geldik sap gidiyoz be.

Modlar da aynı şeyi derse neden olmasın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Beytize yazdı:

Kapanmazsa girerim ben hatta siz gidersiniz ben burda kalırım :D

ben ınstagram için denedim hesabım kapandıydı ne yaparsam yapayım kurtaramadım skfdjlksdfhk

Animesi ah ah her sene yazın belirli bir günde izlerdim en iyi türkçe çeviriyi kaliteyi bulmak için bir sürü fansuptan indirmiştim arşivime (arşivimde silindi......)

yeni aç da gel o zaman :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:( @pegasusejder  imzandaki kıyaslama geldi aklıma dc çağrıp forumu bırakanla :D )

Düzelmiş olmasına sevindim inşallah bir daha kötü günler yaşamazsın:happy-onion-head-emoticon:

Forumda kalan son insan sen mi olacaksın yoksa :drama-crazy-rabbit-emoticon:

İnstagramın gitmesi foruma nispeten daha kötü olmuş :( Sonra yeni hesap mı açtın?

En iyi Türkçe çeviriyi bulmak ha, ben hiçbir seri için öyle yapmamıştım :D Kaç tane sub çevirmişti ki:confused-onion-head-emoticon:

Silinmesi kötü olmuş bak :(

Yok ya pek discorda giresim yok :( Geçende discordda bir sunucuya, kayıt için ses teyit gerekiyormuş (Ne alakaysa?) Yaşımı falan sordu ben de söyledim işte ama inanmadı. Sesim herhalde çocuk gibi :D Dedi ki "Sanki yaşı biraz fazla söyledik" baya moralim bozuldu:desperate2-onion-head-emoticon:

@pegasusejder vaay imzanı unutmuştum senin :D Discord sevdası ilk çıktığı zamanlarda yapmıştın değil mi? Merak ediyorum acaba o zaman hiç sunucu açılmasaydı ne olurdu?

Teşekkürler :thank_you__onion_by_elcerbero:

11 saat önce, pegasusejder yazdı:

Filmi güzeldi. :D 

Yooo direkt onun devrindeyiz diyemeyiz. :D Python kullanamayacağın alanlar da var. :D Bir de şu an kullanmamı gerektiren bir mevzu yok, ha ileride olursa mecbur kullanırız. :D Bakalım ya, hayırlısıyla buluruz bir iş. :) 

Bas bayağı unutulur. :D 

Mushoku sanırım seneye çıkacatı.

Hahahaha o efsane imzalar arasında. :D 

Aynen filmi güzeldi de biraz boşta kaldı ya nedense bence :/

Tabii her dilin kendine göre özelliği var bu yüzden de farklı sektörlerde farklı diller kullanılıyor haklısın da Python elbet işine yarar ya senin :D Pega sen geçen sene mi mezun olmuştun?

Yöntemi nedir peki hocam :D

Benim imzamı da hatırlıyor musun :D?

10 saat önce, Kemankech yazdı:

Kafam güzelse her şey konuyla ilgili olabilir. Kafamın daima iyi olduğundan bahsetmiş miydim hiç?

İnsaniyet para gibi sanal bir şeydir. Zorla bastırılabilinir ama bıraktığın anda insanlar tekrar kafalarında kurmaya devam edeceklerdir.

Ya kurtarılacak yanım olsa 20 yıldır bir etkinliğimiz olurdu. Sap geldik sap gidiyoz be.

Modlar da aynı şeyi derse neden olmasın?

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunuyorsa güzel kafa da güzel vücutta bulunur, bak demek ki giderin varmış :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Ooo ciddileştin birden :D Güzel bakış açısı, sevdim

15 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Aga sen de hiç bir yerden kurtarmıyon hee .d

-

Kanka zaten forumda 4 5 kişiyiz aslndasdnjklasdkl fark etmez sanki :smoking2-onion-head-emoticon:

Ben de ben de!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, Muratika yazdı:

Sen bana bacaksız mı demiştin? Yakışmadı Ferris senden beklemezdim xd Bana "Verdim şukunu" dediğini hatırlıyorum ama evet, senin bu Türkçe'nin derinliklerinden sözcük çıkarıp önümüze sunmanı seviyorum xd Mesela geçenlerde ben de birine istemeden "Verdim şukunu" dedim, dedikten sonra bana bir tuhaf baktı :D Ya rahatsız olmadım niye olayım? Babuşun kötü anlamı bile yok zaten :relax1-onion-head-emoticon: 

Manga olarak genelde şu an samuray temalı mangaları okuyorum (Blade of Immortal gibi) novel olarak da gotik edebiyatına sardım. Lovecraft'ı sömürüyorum şu an :D

Bak işte o kötü olmuş. Hadi notlara kızmasını anlarım baba sonuçta da arkadaşlara da laf etmesin ama ya :(

Bi' ara herkes benden nefret ediyordu ") sukur şuan arkadaş edinebildim 😫

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Aechee yazdı:

Bi' ara herkes benden nefret ediyordu ") sukur şuan arkadaş edinebildim 😫

Senin yerinde olsaydım babamla insancıl bir şekilde bu konu hakkında konuşurdum. Ama gidip de "Babaaaa beni rahat bırak yaa" demezdim. Mesela "Baba benim iyiliğimi düşündüğünü biliyorum ama beni sürekli gözetim altında tutman beni daha çok endişeye sokuyor, zar zor arkadaş edinir hale geldim. Yanlış arkadaşlarla birlikte olmamamı istiyorsun biliyorum ama herkesi böyle bir düşünce ile kısıtlayamayız. Eğer hiç yanlış arkadaşlık edinemezsem büyüdüğüm zaman doğru ve yanlış insanları nasıl ayırt edeceğim? Bazı tokatları geç olmadan yemek lazım..." Gibisinden bir şeyler zırvala işte. İlla ki arkadaşlık olmasına gerek yok herhangi bir konuda rahatsız olduğun kısımları sakince ve dürüst bir şekilde dile getir. Emin ol işe yarayacaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Bir süredir girememiştim. Şöyle ucundan gireyeyim ben de muhabbete (:

Hayırlı Akşamlarr ~ Geçmiş Kadir Geceniz Mübarek Olsun Efenim ^^

Cümleten Nasılsınız?

@Pseudohomophylus Bir süredir sanki sen de yoksun abla? @Kemankech Kemaneş Abi, @pegasusejderPegasus Abi Nasılsınız? (:

iyi olmaya çalışıyorum dostum diyelim bugün nedensizce modum düşüktü @Kemankechhep sen etki ettin heee...

Sen nasılsın dostum :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, Tahaavcu yazdı:

Yıldız bekcisini youtubede takip ettiğim yarı japon yarı türk bir kız youtuber var. Oda önermişti bakalım merak ettim sende diyince

Adı Aslı mı? Ben de dün eve gelirken otobüste vakit geçsin derken karşıma çıkmıştı. Harika vakit geçirdim. Kendine bağlayan bir havası var. 

18 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hatırlamaz mıyız mavi-yeşil gözlerini :dandyonionplz:

22 saat önce, Muratika yazdı:

anki bana cibilliyetsiz demiştin, o sen miydin emin değilim ama :D Pek sanmıyorum ya sen öyle bir şey demezsin gibi Murat-Chan diyordun sen %90 sinir bozucuydu bu. Babuş bana yakışmaz ama ya. Ferris zaten benim okuyor olduğum bir şeyi senin önceden okumamış olma ihtimalin piyangoyu tutturmamdan daha düşük:beaten-onion-head-emoticon:

Gore + Anti-Hero daha ne isteyebilirim :lol2-onion-head-emoticon: 

Animesini izledin mi bu arada? Puanı falan çok düşük yanlış mı yansıtmışlar? Yabancı siteler baktım hep öyle diyordu. Ona göre bir bakarım belki, gerçi bakacağımı da sanmıyorum ayda 2-3 bölüm ne kadar giderse artık.

Ayrı ayrı, niye kanlı yaran :D?

Hatırladım ya! Bıcırık demiştim. xddddd Cibilliyetsiz ömrü hayatımda kullanmadım sanırım, bir ara arkadaşım kullanmıştı ve hiç kullanmadığım için aşırı garip gelmişti. :embarrassed3-onion-head-emoticon: Sen de ne öyle Sasuke gibi, o da Naruto Sasuke-chan deyince uyuz olurdu. Sevgili Mu-rat-chan. xdddd Arada Narudo olmak lazım. :lol2-onion-head-emoticon: Babuş arada deriz canım, öyle kafama esince ağızdan çıkan bir şey oldu. Yok ya, önceki gibi bir şey izleyip okumuyorum artık. Günüm full time çalışmakla geçiyor. Bir şu 2 gün boşa çıktım onda da Anroidler Elektrikli Koyun Düşler mi okuyorum, geçen haftalar da Sandman birinci cilt falan akmıştım, o da sardı güzel ama araya vizeler girdi, kör olasıcalar. Sandman bitince Daredevil çizgi romanlarını okumayı düşünüyorum. Ben biraz Amerikan kültürüne kaydım. Diziler, filmler falan. Animeler oldukça sıktı, güncel takip ettiğim bir anime var onun dışı 2 3 güne bir anime izlerdim şimdi bu durum 3 ay öncesinde kaldı. Yaşlandık yav. Hayat full sorumluluk oldu. Beni sen yakında geçersin hatta yaz dönemi geldin bana anlatır halde bulursun her şeyi. :lol2-onion-head-emoticon:

Blade of the Immortal bir de Manji hariç çoğu savaş sahneleri çok estetik. Manji kılıç sanatlarından yoksun olunca dövüşleri de çok keyif vermedi bana. Ittı Ryuu efendisi çok daha marjinal bir karakter ve dövüş stili muazzam. Shougun yaveri olan dövüşe gelirsen panel panel mest olacaksın diyeyim. Maki çok sağlam hatun, cidden beğendim o karakteri. Bana bakışları çok dokunaklı geldi, çok acımasız ama bir o kadar duygusal bir kadın ve fedakar, üstüne tehlikeli. Cidden çok hoş karakterdi. Yeni bir serisi var Blade'in onda da çeviriler çok yavaş ama modern savaşları ele alınca eski serisi kadar güzel olur mu bilmem. Daha okumadım. 

Animesi de gayet güzeldi ben beğendim. Herhalde manga severler belki sahnelerin mangasının yasıtması kadar olmadı diye düşük vermiş olabilir. Bir de amazon çıkardığından mıdır nedir, çok fazla izleyeni de olmamış. Enteresan olmuş, reklam yetersizliği herhalde. Bir de Rin karakterine sinir olmuş da olabilirler. Biraz geri zekalı bir karakter.:embarrassed2-onion-head-emoticon:  Onun dışı iyiydi ya, ben hatta mangayı tam çevirmemişlerdir diyordum da mangayı okudum animeden sonra, tüm mangayı içeriyor. Atmosferi de kötü değildi. Ama manga tutkunları manga gibi ayrıntı bekledilerse evet düşük vermişlerdir de o manganın sahnelerini boğucu yapıp üstüne gore olayını tam kıvamında tutturmak her yönetmen yapamaz ki dövüş sahneleri de yani öyle az buz değil. Bence fena olmamış, ben izlerken keyif almıştım. Aksiyon ihtiyacımı çok iyi karşılaşmıştı.

Ayrı ayrı okuyorsan hangi yayınevinden aldın? Memnun musun? Ya ben onu alfa yayıncılıktan aldım, çevirisi bence güzel değil, tamam Lovecraft'ın dili ağırdır öyle her insan evladı çeviremez de bunu göze alıp niye işin ehli olan birine vermediniz? Üstüne çok fazla yazım hatası vardı. Kitap ağır ve kalın, yanında taşı başka yerde oku falan olayı imkansız. Nedense hiç kafamı veremedim hikayeler cildine. 1000 sayfa totalde ama bir yıldır falan 300. sayfadayım. Kaldı öyle yani. Tekrar okuyayım diyorum ama 0 boş vakit var. Boş vakit kotamı pandemide bitirmişim. Gerçi onda bile çok boş değildim. Valla yorulduk. Mezun olsak da şunları okusak izlesek diyoruz. :lol2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Elhamdülillah ben de iyiyim diyeyim iyi olayım :boring-crazy-rabbit-emoticon: Yapmam gereken çok fazla iş birikti. Bugünün işini yarına erteleme demişler erteleyenler de valla.. Aha o zümredenim ben de :suicideoniplz:

Öyle işte neler yapıyorsunuz benden pek hayır haber yok sizleri sormalı

Modunun düşük olmasının sebbei yok mu :confused-onion-head-emoticon:

Ertelemeyi hiç sevmem bendeee.

İstemsizce hayat motto'm yok bu ararlar hayasız gibi yazılım NFT kitap ders. Dışarı çıkıp hava bile alıyorumo dereceee :tuzkistrokeplz:

Ama yarınımdan umutluyum. Dışarı çıkıp bi hava almalıyım :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.