Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Evlat sen bu işi ayarlarsın gibi, sana güvenelim en iyisi. :D 

Hmm ben bir kaç kişiyle bir konuşayım. Gopher yastığı yaptıracaktım zaten o da aradan çıkar. Benim param yok ama, siz ısmarlıyorsunuz :D

2 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Gerçekte Ankara'da canlı canlı aldım site falan değil :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru şu anlık bunu ve buna benzer animeleri

Ihhh şimdi bıraktım uyuyup yeniden başlıcam kasdkasdjnks

Aga cidden orta sınıf ailede kaliteli yaşıyordum mutlu olarak yani kız arkadaşım arkadaşlarım her şey güzel eyvAllah ama bir süre sonra herş ey değişiyor. Aldatılmak, kandırılmak, arkandan konuşmaları falan sil baştan yaptım. Kaliteli insanın önemi bu yüzden var işte! Hayatımda o kadar zirveye oynamak istiyorum ki mutluluğu kendiliğinden kaliteli insanlarla geliyor. Gördüm yaşıyorum yaşamaya da dfdevam etmek istiyorum! 0'dan zirveye :victory-onion-head-emoticon: ^_^ 

Cohitman olamıyor muyuz ya. Adamın canını bir sıkarım adam ölesi yoksa bile kendini asar. Temizlik garantili.

Bi tık shounen galiba. Bilmiyorum ama.

Eeee, Allah kurtarsın? Ne denir de bilmiyorum ki. Ama ben o kaliteli insanların arasına girebilecek kalibrede değilim galiba ya. 

35 dakika önce, Muratika yazdı:

Para kazanmak için zaman harcıyorlar

Yarın için hazırlığını yap fikrimi değiştirdim öldürmeyeceğim sizi sadece misafirliğe geleceğim

Yalnız mısın?

Absürt olan kısmı forumdaki arkadaşlarından dolayı olması :D

Boş iş hep. Bak hint fakirlerine adamlar yattığı yerden kalkmıyor bile. Hayalimdeki hayat. Aklıma mükemmel fikir geldi. Yatarak zayıflama adı altında bir programa başlıyoruz. Milletin götünden donunu alıp hindistanın ortasına atıyoruz. %100 zayıflama garantili.

Yarın meşgulüm sonraki gün gel. Ev falan da dandini dastana. Hazırlık yapmış oluruz hem.

Sap mısın diyorsan evet. Ama şu anda yanımda 30 kişi daha var.

Ondan sonra forumlar tehlikeli mi, animeciler satanist mi minvalinde haberler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

34 dakika önce, Muratika yazdı:

Para kazanmak için zaman harcıyorlar

Yarın için hazırlığını yap fikrimi değiştirdim öldürmeyeceğim sizi sadece misafirliğe geleceğim

Yalnız mısın?

Absürt olan kısmı forumdaki arkadaşlarından dolayı olması :D

Emek olunca aş olmaz.

Hayalin nedir Ruzgarre? 

Aslında birden çok var lâkin başlıca ;

Üstad-ı Fatih (Kitap fatihi seviyesi diyelim örneklendirecek olursam Victor Hugo, Recaizade Mahmut Ekrem, Halit Ziya Uşaklıgil gibi yazarlar) seviyede bir yazar olmak.

Yazılım konusunda sınır tanımadan en güzel ve onurlandırıcı başarılara imza atmak.

Yepyeni bir dünya çağına hoş geldiniz diyebilecek bir seviyede olmak.(Yazılımın Robotik hal alması)

Ve servetten çok Şöhret olarak kısıtlayabilirim sanırım.:relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Boş iş hep. Bak hint fakirlerine adamlar yattığı yerden kalkmıyor bile. Hayalimdeki hayat. Aklıma mükemmel fikir geldi. Yatarak zayıflama adı altında bir programa başlıyoruz. Milletin götünden donunu alıp hindistanın ortasına atıyoruz. %100 zayıflama garantili.

Yarın meşgulüm sonraki gün gel. Ev falan da dandini dastana. Hazırlık yapmış oluruz hem.

Sap mısın diyorsan evet. Ama şu anda yanımda 30 kişi daha var.

Ondan sonra forumlar tehlikeli mi, animeciler satanist mi minvalinde haberler...

Keman...

Tamam bundan tam 22 yıl sonra evini ziyaret edeceğim hazırlığı yaparsın herhalde o zamana kadar?

Ben de sapım, benim de yanımda 30 kişi var :D

Bir ara mecliste gündemdeydi animelerin yasaklanması :D

1 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Aslında birden çok var lâkin başlıca ;

Üstad-ı Fatih (Kitap fatihi seviyesi diyelim örneklendirecek olursam Victor Hugo, Recaizade Mahmut Ekrem, Halit Ziya Uşaklıgil gibi yazarlar) seviyede bir yazar olmak.

Yazılım konusunda sınır tanımadan en güzel ve onurlandırıcı başarılara imza atmak.

Yepyeni bir dünya çağına hoş geldiniz diyebilecek bir seviyede olmak.(Yazılımın Robotik hal alması)

Ve servetten çok Şöhret olarak kısıtlayabilirim sanırım.:relax2-onion-head-emoticon:

Bunları gerçekten çok istiyorsan şimdi bunu okumaya bırak ve çalışmaya dön o zaman

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

06.05.2022 - 18:21, Muratika yazdı:

Güzel seçim :good-job-onion-head-emoticon: Yanlış hatırlamıyorsam @Beytizeiç mimarlık okuyordu :D

valla güzel meslek yapanlara seçenlere okuyanlara allahtan sağlık sabır bol bol sinirlerini kontrol edecek güç onca yoğunluğa uykusuzluğa insan dayanmadığı için insanlıktan çıkma kuvveti diliyorum örneğin ben son senemde 1 ders kala başlarım okuluna diyip eve döndüm öyle kelimeler seçip anlatırdım ama ne forum uygun nede burdaki çocuklar kaldırır :D uwu arkadaşa da istemdi ama öneri vercektim dedim yazık bölümden soğur üni bile okuyası gelmez diye yazdıklarımıda sildim neyse gününüz güzel olsun :meh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Muratika yazdı:

Keman...

Tamam bundan tam 22 yıl sonra evini ziyaret edeceğim hazırlığı yaparsın herhalde o zamana kadar?

Ben de sapım, benim de yanımda 30 kişi var :D

Bir ara mecliste gündemdeydi animelerin yasaklanması :D

Benimle misin?

Tabiki. Bekliyorum

Yoksa sen... Sen ben misin? Yok ya olamazsın ben ip adresimi bilmiyorum.

Olaydan o kadar haberim yok ki şaşarsın. Ama ulan satanist mi acaba demesinler diye siyah bile giymiyorum. Hep sizin için. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, Kemankech yazdı:

Hmm ben bir kaç kişiyle bir konuşayım. Gopher yastığı yaptıracaktım zaten o da aradan çıkar. Benim param yok ama, siz ısmarlıyorsunuz :D

Olum zaten ben param olduğunda ısmarlayacağım, siparişi hemen verme. :D 

10 saat önce, Beytize yazdı:

ah ah uzun zamndır görüşmediğim kankim nabersin sdjfkjkskl

Ne olsun be, koşturmacalar, yürüyüşler falan. :D Senden naber? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.