Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

24.04.2022 - 19:41, Muratika yazdı:

@explorerbak ne hatırladım, bana geri dönüş yap lütfen, sen bana bir roman incelemesi atmışsın senin de çok sevdiğin bir serinin. Lütfen onun adını bana söyler misin? Bir türlü hatırlayamadım yaa iyi ki geldin bak kafayı yiyordum.

01.05.2022 - 17:18, Muratika yazdı:

SAYIN DOKTOR HANIM LÜTFEN @explorer ŞAHSINA ULAŞABİLİYORSANIZ FORUMA EN KISA ZAMANDA GİRMESİNİ TALEP EDİNİZ. AKSİ TAKDİRDE AKIL SAĞLIMI YİTİRECEĞİM, TEŞEKKÜRLER.

şifresini unuttum

selam

arada gireyim buraya, kusura bakma hocam pek giremedim foruma umarım akıl sağlığına kavuşmuşsundur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:hi-onion-head-emoticon:

Selamlar 

01.05.2022 - 14:24, Ruzgarre yazdı:

ahahah ben herkesten eskiyim be sadece forumu yeni keşfettim. alksmdmklasdk

He he en eski en kodaman sensin

tamam-inandim.gif
01.05.2022 - 15:04, Kemankech yazdı:

Sen bayağı ben giderim kalanlara selam olsun kafasına girmişsin. De bakim ne planlıyorsun. Baklava yaptın da onu mu deneyeceksin?

Gittim, geldim ve bil bakalım n'olacak keman efendi... Evet doğru yeniden gideceğim 

Ama -ölmediğim sürece- senin üzerine yemin ederim ki yeniden geleceğim:D

Ah- aklıma gelmişken bu sana armağanım olsun. Maskeli prensimden bir kuple sanat *sözleri üzerine alınma ama* :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Bu arada bana baklava yaptırabilecek bir güç henüz var olmadı:D Yaparsan yeriz elbet

01.05.2022 - 17:18, Muratika yazdı:

SAYIN DOKTOR HANIM LÜTFEN @explorer ŞAHSINA ULAŞABİLİYORSANIZ FORUMA EN KISA ZAMANDA GİRMESİNİ TALEP EDİNİZ. AKSİ TAKDİRDE AKIL SAĞLIMI YİTİRECEĞİM, TEŞEKKÜRLER.

şifresini unuttum

Ne bağırıyorsun be! Az yavaş hele... Ben de seni gördüğüme sevindim anladım yani(!)

Söyledim. Oldu mu şimdi hı

Genkide naniyoridesu~

Forum kuralları no:7  

7) Tamamen büyük harflerden oluşan mesajlar atmak yasaktır, bu net ortamında bağırmak anlamına gelir. Tamamen büyük harf ile yazılan tüm iletiler, durum yazıları vs. uyarı verilmeden silinecektir.

01.05.2022 - 17:37, Muratika yazdı:

@Pseudohomophylus bana ulaşabileceğiniz yerler:

Tel no: 053694210230

Instagram: Mrnotexist9923

IP: 145.239.133.204

Adres: Kayapa, Kayapa Sanayi Blv., 16315 Nilüfer/Bursa

TC: 10093242312

Seri No: A12Z34567

İban: TR40 0006 4000 0013 4980 37478 61

Facebook: Murat Rüzgar 

Snapchar: MuratRüzgaaaar2

Youtube: Gezgin

Vk: MuratRüzgarVKicin

Trendyol: MuratRüzgra

Sahibinden: MuratDEEEvrim

Twitch: MuratRuzgarMuratRuzgar

Youtube (Yedek Hesap): Murat Rüzgar

CS GO: MuratDevgar12

Steam: Murat Rüzgar

Apple: TrueDeadxd

Clash Royale: Diriliş

IMDb: MuratRuzgarIMDbicin

Gmail: MuratRü[email protected]

Outlook: [email protected]

Goodreads: MuratRüzgarisfree

Twitter: Mumarsruzgar12.

Pinterest: Asilzade

Bunlara ulaşamıyorsan Forumdan yaz lütfen

Bu kadar çok sns hesabı mı varmış o.O

Sen bu değilsin yine bir pislik var bu işin içinde içimdeki ses böyle çığlıklar atıyor:)

Discord hesabını unutmamış olman ne güzel:full-onion-head-emoticon:

03.05.2022 - 14:12, Ruzgarre yazdı:

Şu an @Pseudohomophylus önermişti bir tane onu okumaya çalışıyorum. Okumayı becerebilirsem senin tavsiyene de bakayım. 

Hangisine başladın Batu? Bitmiştir herhalde neredeyse 2 hafta olacak...

Nasılsınız iyi misiniz sayın sevgili dutluklular

Beni sormasanız da iyiyim:D Hehe

@Kemankechcano iletinin estetiği bozulduğu için şarkıyı sona atıyorum

57333dfc642487dd9752d40d631fee82.jpg
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Beytize yazdı:

e her yerde kötüyüm diyemem bir yerlere iyilik bırakam :D ooooo yok daha develer hazirana kaç hafta var banne banne daha önce buluşalımm <_<

BEn onu iyi olma durumuna demedim, ondan sonraki kısım için demiştim. :D Hahahaha para harcamamak şartıyla olabilir, bu ay kriz içerisindeyim, hazirana düzeltirim inşallah. :D Bir de diğer arkadaşın dönemi başladı, onun dönemi de haziran gibi biter herhalde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, pegasusejder yazdı:

BEn onu iyi olma durumuna demedim, ondan sonraki kısım için demiştim. :D Hahahaha para harcamamak şartıyla olabilir, bu ay kriz içerisindeyim, hazirana düzeltirim inşallah. :D Bir de diğer arkadaşın dönemi başladı, onun dönemi de haziran gibi biter herhalde.

Heeee fjfjfjfjjxkxk tabi harcamayalım bu duruma ben daha çok sevinirim :admire-onion-head-emoticon: o arkadaşın dönemi basladı da sevgilisiyle başlamamış ama kıskanıyorum aşkımı -,- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Heeee fjfjfjfjjxkxk tabi harcamayalım bu duruma ben daha çok severim :admire-onion-head-emoticon: o arkadaşın dönemi basladı da sevgilisiyle başlamamış ama kıskanıyorum aşkımı -,- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18 saat önce, Muratika yazdı:

Max kaç adam toplayabilirsin? Ona göre ben de toplayayım

Benim de yok :D?

Hemen hazırlıyorum, baya eğlenceli olacak gibi:happy-onion-head-emoticon:

Üjj.

Sen senin yanında olamayacağın için olabilir mi? Ayınştayın olur diyo ama olmuyo.

Ben de gideyim engizisyonla kilise cemaatini çağırim bakim.

18 saat önce, pegasusejder yazdı:

İyiyim çok şükür, hayat akıyor bir şekilde, sen ne yaptın?

Şükür ne olsun. İstiklal marşı, akraba ziyaretleri, protokole teşekkür, kapanış. Şimdi de sabahın köründe kalmamın neredeyse kesin olduğu bir dersi dinliyorum (dinlemiyor).

9 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

İçeriği Görüntüle

tamam-inandim.gif

Gittim, geldim ve bil bakalım n'olacak keman efendi... Evet doğru yeniden gideceğim 

Ama -ölmediğim sürece- senin üzerine yemin ederim ki yeniden geleceğim:D

Ah- aklıma gelmişken bu sana armağanım olsun. Maskeli prensimden bir kuple sanat *sözleri üzerine alınma ama* :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Bu arada bana baklava yaptırabilecek bir güç henüz var olmadı:D Yaparsan yeriz elbet

@Kemankechcano iletinin estetiği bozulduğu için şarkıyı sona atıyorum

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle
57333dfc642487dd9752d40d631fee82.jpg

Forum bırakılmaz. Ara verilir. Ben de ölmediğim (meşgul olmadığım, ara vermediğim, internete erişemediğim vb. durumlar harici) sürede burada bekleyeceğim.

Kahrolsun toksik maskülenite. Şaka bir yana ben yaparım baklava ya. Ölümden (veya miğde spazmından) korkmuyorsanız yiyebilirsiniz. :D

Yine mütüşlü bir şeyler gibi gözüküyor ama derste olduğumdan dinleyemiyorum. Sonra edit geçerim :)

Alttaki resmi de açamıyorum nedense. Belki telefondan girdiğim içindir ama merak ettim.

Edit: pörfekt

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.