Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

18 saat önce, Ellen yazdı:

Taze kan mı olduk şimdi:ahaaah-onion-head-emoticon:

Ben Ellen, 18 yaşındayım 2 yılım dolmak üzere forumda (20 Haziran). Mezunum sınava hazırlanıyorum, ara ara kafama eserse burada bitiyorum. Dram, macera, bilim kurgu ve ara ara spor türünde anime izlemeyi severim. Filmlerde de gerilim ve dram konularını severim. Resim ve müzikle ilgileniyorum, resim konusunda uzun zaman harcasam da müzik konusuna 2 yıldır felan çalışıyorum. Dublaja merakım var, amatör olarak fotoğraf çekip paylaşıyorum, 2017'de animeye ilk adımlarımı atmıştım ardından o gazla anime sayfası açmıştım, belli bir seviyeye geldikten sonra derslerden ötürü orayı da bıraktım.

Sunum hazırlamak, tasarım yapmak vs. o anlamda hoşuma gidiyor. Onun dışında genelkültür sahibi olmak istiyor ve bu konularda gelişmeye çalışıyorum.  Spor yapmayı da severim epey, her şeyden az az heybeme katmak isteyen bir insanım. 

Ya sen?

Gerçek ismin ELLEN değil değil mi? Yeni bitirdiğim romanda da ELLEN karakteri vardı aşık oldum resmen! Çok iyi kurgulanmış karakterdi be!

ayrıca : Bende Rüzgâr 21 yaşındayım. Hobi olarak psikoloji, mitoloji, kitap okurluğu ve yazarlığı, NFT, Kripto paralar ayrıca fotoğrafçılık ile uğraşıyorum. Bu günlerde fotoğrafçılık mesleği üzerine bir yerde çalışıyorum. 2 tane üniversite bitirdim ve bu sene ODTÜ düşünüyorum tabii yurt dışına gitmezsem. 500+ anime 500+ dizi 250+ film izledim daha sonrasını saymadım zaten. Manga sevmem ki anime bazlı grafiği güzel olan her animeyi izlerim. ayrıca okumaktan hoşlandığım türleri de anime olarak seviyormuşsun. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

10 saat önce, Ruzgarre yazdı:

:D Bende Rüzgâr 21 yaşındayım. Hobi oalrka psikoloji, mitoloji, kitap okurluğu ve yazarlığı, NFT, Kripto paralar ayrıca fotoğrafçılık ile uğraşıyorum. Bu günlerde fotoğrafçılık mesleği üzerine bir yerde çalışıyorum. 2 tane üniversite bitirdim ve bu sene ODTÜ düşünüyorum tabii yurt dışına gitmezsem. 500+ anime 500+ dizi 250+ film izledim daha sonrasını saymadım zaten. Manga sevmem ki anime bazlı grafiği güzel olan her animeyi izlerim.

Bende üni sınavından beri webtoon manga hastasıyım animeler artık sarmıyor sadece eski serilere arada bir göz atıyorum. İzleme hevesim geri gelirse (yaklaşık 2 senedir bir hareket yok:homelessonionplz:) izleyeceğim yığınla anime var.:ahaaah-onion-head-emoticon:

17 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ağlamaa yaaar. :) 

Sürekli uğursuzluğu anarsan kalkmaz hacı, neyi zikredersen başına o gelir. :D GEçmiş olsun, neler oluyor?

O zaten vardı da sen yeni fark ediyorsundur.

Yeni çıkan bir seri var Summertime Renderer diye, hoşuna gidebilir, bir de Tomodachi Game'e bakabilirsin. Bunun haricinde listeme bakmam lazım ama üşeniyorum. :D 

Boku Dake ga Inai Machi bir de bu seriye bakabilirsin.

Oooo selamlar Mika, naber, nasıl gidiyor?

Takt op Destiny bir tık güzel başlayıp acayip kötü bitirdi bence. :/ 

My dress up darling'e bakacağım ama erteliyorum, nasıl bir şey?

Yıllar önceydi, çok da güzeldiii. :) Anime önerisi yarışları vardı bir ara. :D 

Admin mi kaldı be reis? :D 

@Ellen adam vefasızlığından artık bizleri unutmuş, vefasızlığın kitabını yazıyor şu an noktayı koymak üzere. :') 

Ne zamandır mesaj kusmuyordum bee @Mutaika gerçi öncekilere nazaran bu hiçbir şey ama yine de olsun. :D 

Unutulmuş anime cart curtuna bakıyorum mesaj yok anime önerisine bakıyorum mesaj yok üzücü.:sad__sad__onion_by_elcerbero:

Kanka ben çağırmıyorum beni buluyor. Lanetlendim galiba.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Amy admin vs uğramıyor mu hiç ya.:oniondesuplz:

19 saat önce, Kemankech yazdı:

Halledilir be. Kurşun dökecek kimse yoksa bile bir yol okut kendini. İlla birileri vardır annane babanne tarafında.

Mehhh olmadı evde hallederiz iki dk da adasadasdasd :embarrassed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, BURUN yazdı:

Unutulmuş anime cart curtuna bakıyorum mesaj yok anime önerisine bakıyorum mesaj yok üzücü.:sad__sad__onion_by_elcerbero:

Kanka ben çağırmıyorum beni buluyor. Lanetlendim galiba.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Amy admin vs uğramıyor mu hiç ya.:oniondesuplz:

Eskisi gibi de uğraşamıyorum ben ya zaten. :/ 

Burna üç kere iyice su çek. :) 

Uğruyorlar da bence burayı saldılar, öyle çok büyük bir ihlal yapılmadığı sürece çok umursamıyorlar herhalde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, BURUN yazdı:

Bende üni sınavından beri webtoon manga hastasıyım animeler artık sarmıyor sadece eski serilere arada bir göz atıyorum. İzleme hevesim geri gelirse (yaklaşık 2 senedir bir hareket yok:homelessonionplz:) izleyeceğim yığınla anime var.:ahaaah-onion-head-emoticon:

O heves bende de arada kaçıyor genelde film dizi veya kitap okuduğum için çok da zor olmuyor tekrar bkamak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.05.2022 - 11:26, pegasusejder yazdı:

Ağlamaa yaaar. :) 

Sürekli uğursuzluğu anarsan kalkmaz hacı, neyi zikredersen başına o gelir. :D GEçmiş olsun, neler oluyor?

O zaten vardı da sen yeni fark ediyorsundur.

Yeni çıkan bir seri var Summertime Renderer diye, hoşuna gidebilir, bir de Tomodachi Game'e bakabilirsin. Bunun haricinde listeme bakmam lazım ama üşeniyorum. :D 

Boku Dake ga Inai Machi bir de bu seriye bakabilirsin.

Oooo selamlar Mika, naber, nasıl gidiyor?

Takt op Destiny bir tık güzel başlayıp acayip kötü bitirdi bence. :/ 

My dress up darling'e bakacağım ama erteliyorum, nasıl bir şey?

Yıllar önceydi, çok da güzeldiii. :) Anime önerisi yarışları vardı bir ara. :D 

Admin mi kaldı be reis? :D 

@Ellen adam vefasızlığından artık bizleri unutmuş, vefasızlığın kitabını yazıyor şu an noktayı koymak üzere. :') 

Ne zamandır mesaj kusmuyordum bee @Mutaika gerçi öncekilere nazaran bu hiçbir şey ama yine de olsun. :D 

Selam, iyidir senden?  Aynı valla.

Güzeldi aslında Takt Op. ben tam bitirmedim ama hâla hoşuma gidiyor. 

My dress up darling de çerezlik, tatlı bir anime. Marin Kitagawa'yı seven çoktu ben de izlemeye başlamıştım. Boyle vıcık vıcık seylerin olmaması hoşuma gitti benim.

Unutulmuşuz be felan draması yapardım da nick degistim ya kızamiyorum kimseye.

21 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Gerçek ismin ELLEN değil değil mi? Yeni bitirdiğim romanda da ELLEN karakteri vardı aşık oldum resmen! Çok iyi kurgulanmış karakterdi be!

ayrıca : Bende Rüzgâr 21 yaşındayım. Hobi olarak psikoloji, mitoloji, kitap okurluğu ve yazarlığı, NFT, Kripto paralar ayrıca fotoğrafçılık ile uğraşıyorum. Bu günlerde fotoğrafçılık mesleği üzerine bir yerde çalışıyorum. 2 tane üniversite bitirdim ve bu sene ODTÜ düşünüyorum tabii yurt dışına gitmezsem. 500+ anime 500+ dizi 250+ film izledim daha sonrasını saymadım zaten. Manga sevmem ki anime bazlı grafiği güzel olan her animeyi izlerim. ayrıca okumaktan hoşlandığım türleri de anime olarak seviyormuşsun. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Yok gerçek ismim değil fakat sosyal platformlarda hep bunu kullanıyorum.

Memnun olduum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Ellen yazdı:

Selam, iyidir senden?  Aynı valla.

Güzeldi aslında Takt Op. ben tam bitirmedim ama hâla hoşuma gidiyor. 

My dress up darling de çerezlik, tatlı bir anime. Marin Kitagawa'yı seven çoktu ben de izlemeye başlamıştım. Boyle vıcık vıcık seylerin olmaması hoşuma gitti benim.

Unutulmuşuz be felan draması yapardım da nick degistim ya kızamiyorum kimseye.

Ben de iyiyim, hafta sonu oyun yarışması var, bir de mekana gitcez, orada yatıp kalkacaz, ona hazırlanıyorum. :D Sen neler yapıyorsun?

Bakalım sonuna ne diyeceksin? :D 

Hmm anladım, bi bakayım diyorum ama sıra gelir inşallah bir ara. :D Çok fazla gördüm sağda solda övüyorlardı.

Nick değişse de tanıyan tanır bee. :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, pegasusejder yazdı:

Eskisi gibi de uğraşamıyorum ben ya zaten. :/ 

Burna üç kere iyice su çek. :) 

Uğruyorlar da bence burayı saldılar, öyle çok büyük bir ihlal yapılmadığı sürece çok umursamıyorlar herhalde.

Sarıyordu be :sad__sad__onion_by_elcerbero:

Onuda yazdım listeye.

O zaman köppek gibi flood yapam :embarrassed2-onion-head-emoticon:

13 saat önce, Ruzgarre yazdı:

O heves bende de arada kaçıyor genelde film dizi veya kitap okuduğum için çok da zor olmuyor tekrar bkamak

Pc aldığımdan beri oyunlara sardım o yüzden pek aklıma gelmiyordu şimdi pc zortladığı için sarasım var ama saracak bir şey bulamıyorum.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

8 saat önce, Kemankech yazdı:

Yabiliyorsan bekletme hiç :D

Hemen asdasd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.