Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 saat önce, Beytize yazdı:

azcık öyle oluyor hele günümüzde :D kola gelsin özel hayatın da bol  şans diliyorum :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

Bu böyleyse iş bulmak kim bilir ne kadar zordur yaa of gene stres oldum. Teşekkürler özel hayatta başarısız ve şansız bir insanım ihtiyacım var. Senin özel hayat nasıl

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Hayır, dışarıdaki manda yavrularına dedim .d Güzel sohbet eden biri zaten bilgili birisidir. :pointing-onion-head-emoticon:

Bence kibirli olmaya gerek yok. Tabii ki bazı insanlar dinlemeye bile değmiyor (bkz. eski bir belediye başkanı) onları görmezden gelelim. Zaten o tip insanlara bakınca kendini çok iyi sanıp tembel olma ihtimali var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Muratika yazdı:

Bence kibirli olmaya gerek yok. Tabii ki bazı insanlar dinlemeye bile değmiyor (bkz. eski bir belediye başkanı) onları görmezden gelelim. Zaten o tip insanlara bakınca kendini çok iyi sanıp tembel olma ihtimali var.

E tabii görmezden gelebilmemiz içinse gözümüzün önünden çıkarmalıyız o yüzden hepsini öldürelim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Muratika yazdı:

Bu böyleyse iş bulmak kim bilir ne kadar zordur yaa of gene stres oldum. Teşekkürler özel hayatta başarısız ve şansız bir insanım ihtiyacım var. Senin özel hayat nasıl

iyi ve kötü olmasıda bir ipucu verdiği için bu bilgileri kendime saklıyorum :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.