Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

11 saat önce, Kemankech yazdı:

Geçmiş doğum günün kutlu mutlu olsun.

Hoş geldin kaderdaşım.

Sıfırlarken nasıl bozmuş olabilirsin ya? İçini açmıyorsun bir şey etmiyorsun yani. Yoksa açtın mı?

Dövlet bubaya da slogan olarak attım, bizim için yeni bilgisayar almanız daha iyi dedi.

Dolar olmuş 17 lira. Bu devirde bilgisayar alınmaz.

Ne bileyim yaw :D Ben sıfırladım açtım hangi sürümü kullanmak istiyorsunuz dedi bastım olmadı ayarları ile oynadım bir daha açılmadı :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Bence de almamız lazım :D

Babam zorla da olsa alacak o bilgisayarı :DDD

9 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ahahaha dişçiden neden korkuyorsun, neyin var? :D 

Dikkatli kullan şunu ya. :D 

Küçüklükten beri fobim ya :D Hala küçüğüm ama olsun :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Ne bileyim çok korkunç geliyor :uhuhuh-onion-head-emoticon:Bende bilmiyorum ya, diş etim büyümüş o yüzden yemek yiyemiyordum onu kestiler şimdi kanal tedavisi ve dolgu yaptırmaya gidicem :D Doktor kolum kadar iğne sokuyor ya :crying2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 saat önce, burakwoz yazdı:

Selamlar bir ölü aranıza geri döndü :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Ooo hoş geldin kardeş, nasılsın?

2 saat önce, kirpii yazdı:

Küçüklükten beri fobim ya :D Hala küçüğüm ama olsun :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Ne bileyim çok korkunç geliyor :uhuhuh-onion-head-emoticon:Bende bilmiyorum ya, diş etim büyümüş o yüzden yemek yiyemiyordum onu kestiler şimdi kanal tedavisi ve dolgu yaptırmaya gidicem :D Doktor kolum kadar iğne sokuyor ya :crying2-onion-head-emoticon:

Ahahaha kendinin farkında olman gayet iyi. :D Seninkiler de korkulacak kadar varmış şimdi, korkmakta haklısın. :D İnsanın ağzına bir şeyler sokup iş yapıyorlar, yani aslında korkulacak bir şey. :D Senin minnak kolun en fazla ne kadar olabilir ki? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, kirpii yazdı:

Ne bileyim yaw :D Ben sıfırladım açtım hangi sürümü kullanmak istiyorsunuz dedi bastım olmadı ayarları ile oynadım bir daha açılmadı :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Bence de almamız lazım :D

Babam zorla da olsa alacak o bilgisayarı :DDD

Hyadaa. Yutupdan bakarsın bi dahakine.

Dövletin de kompitırlara ihtiyacı var :D

Almışken güzel bişey aldır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ahahaha kendinin farkında olman gayet iyi. :D Seninkiler de korkulacak kadar varmış şimdi, korkmakta haklısın. :D İnsanın ağzına bir şeyler sokup iş yapıyorlar, yani aslında korkulacak bir şey. :D Senin minnak kolun en fazla ne kadar olabilir ki? :D 

Hoş buldum forumun yapı taşı,andallar ve ilk insanların kralı , senpaimiz büyüğümüz :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, burakwoz yazdı:

Hoş buldum forumun yapı taşı,andallar ve ilk insanların kralı , senpaimiz büyüğümüz :bye2-onion-head-emoticon:

Ahahaha o kadar da abartıya gerek yok, sadece boş boş takılıyorum. :D Nasıl gidiyor?

@Kemankech keman kardeş senin nasıl gidiyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ahahaha o kadar da abartıya gerek yok, sadece boş boş takılıyorum. :D Nasıl gidiyor?

@Kemankech keman kardeş senin nasıl gidiyor?

Gitmiyor pek. Sallana sallana. Hastanede stajdayım,bayram dönüşü insanlar yığıldı bugün ,yorucuydu. Sen napıyon reis nasılsın ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, pegasusejder yazdı:

Tabii haklıyım :D Gittik ve uyuşmadı 4 kez uyuşturup yapabildi :crying2-onion-head-emoticon: Konuşamıyorum hala ya :D senin kolunun yarısı kadar bir şey:uhuhuh-onion-head-emoticon: 

6 saat önce, Kemankech yazdı:

Hyadaa. Yutupdan bakarsın bi dahakine. 

Dövletin de kompitırlara ihtiyacı var :D

Almışken güzel bişey aldır :D

Bozduktan sonra baktım ve pişman oldum :DD

Alacağını pek sanmıyorum ama tamamdır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.