Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

17.07.2022 - 01:42, Pseudohomophylus yazdı:

:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Selamlar

Aleyküm selamlar gülüm:spa-onion-head-emoticon:naber? Nasıl gidiyor NFT işleri?

İyi bakalım, umarım beklediğinden çok daha güzel gelir sonuçlar

Sorsam muhtemelen sen de ne olduğunu unuttuğunu söyleyeceksin -.-

Hayır efendim başka kullandığımı hatırlamıyorum 

Dediğim gibi ilki Tsukuyo cosplay'i idi hatta hala turkanime hesabımda da o bulunuyor

Sen belki beni başkasıyla karıştırıyorsundur malum 1,5-2 yıl uzun bir süre:innocent-onion-head-emoticon:

Güzeldir tabi ben seçtim sonuçta:spa-onion-head-emoticon:

Hayırlı geceler Kemano-kun hoş gelmişsen ya da ben hoş geldim o,0

Güzel bence bir de amele yanığıyla döndün mü müthiş olur:cool-onion-head-emoticon:

@Zorojuroseni yeniden buralarda görmek güzel, nerelerdeydin yahu?

Kendinize cici bakın

Son olarak şu iki güzel insanın doğum günlerini de kutlarsanız

çok makbule geçer ne zaman görürler bilmem ama görürlerse eminim çok sevinirler

@Sejiuku ve @Mücahidem Şehide-i Cahide:thank_you__onion_by_elcerbero:

adieu~

İçeriği Görüntüle

Salla

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

10 saat önce, pegasusejder yazdı:

Kolay gelsin. :D Neler yapıyorsun? Ben de iyiyim, part-time öğretmenlik işiyle uğraşıyorum, çocuklar her hafta şaşırtabiliyor beni. :D Onun haricinde iş arayışları devam ediyor. :D 

Misal dün bir öğrencimle şöyle bir diyaloğum oldu;

-Hocam dersin bitmesine kaç dakika var

-10 dakika kaldı

-Hocam ben çok yoruldum devam edemiyorum artık

-Hadi hadi 10 dakika daha zorla kendini

-Olmuyor hocam devam edemiyorum, yapamıyorum artık... (10 yaşında çocuk meğer hayatın yükünü taşıyormuş :D ) 

Oooo kolaylar gelsin, zor iş sizinkisi. :/ Ben de iyiyim, çocuklara ders anlat falan sürdürüyoruz hayatı, onun haricinde iş arıyorum, öğrenmeye devam falan, bir de Unity anlatıyorum bir yerde, öyle gidiyor. Öğrenci detayı yukarı tarafta bulabilirsin. :D 

Artık nasıl bıcırsan uyuşturucu bile işlemiyor sana. :D Aman konuşunca ne oluyor sanki bu hayatta? :D Sen o kadar büyüdün mü ya? :D 

Ooooo hoş geldin, selamlar. :) 

Ben de bir gün döndüğümde kendimin olmamasından korkuyorum. :D Biricik hater'ımı nasıl unutabilirim? :D İyiyim çok şükür, sizin yaşlarınızda ki afacanlarla uğaşıyorum hemen hemen, öyle gidiyor hayat. :D Sen nasılsın, neler yapıyorsun?

Sana da huzurlu günler Zoro, nasılsın, nasıl gidiyor?

İyi gidiyor diyelim iyi olsun. Çalışıyorum sonrada eve gelip yatıyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Ben evdeyim maalesef. 5 ay önce babam rahatsızlanmıştı ona evde aylarca baktım. Tam o iyileşti derken bir kaç gün önce annem elini yaraladı küçük bi ameliyat felan eli alçıda şu an..

Özetle evden çıkamıyorum ah ah..

Öğretmenlik yapman ne kadar güzelll meslekdaşımmm :loveloveplz: Ah ben de özledim ya ama annemin durumu böyle olunca galiba ben Eyüle kaldım yani yeni döneme... Ühüü...

Öğrenciler müthiş oluyor XD Çocukların soruları felan öldürüyor beni Ahahahha

Geçmiş olsun, Allah şifa versin. Annen kurbanda mı yaraladı kendini? Dikkat etmek lazım ya. :/

Ahahaha sağ olasın. :D Bir şeyler öğretmeyi seviyorum, part-time da olsa uğraşması güzel oluyor. :D Az kalmış az merak etme. :) 

Aynen her birisi ayrı komedi ya. :D Arada yoruyorlar keretalar ama olsun. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

06.07.2022 - 11:03, pegasusejder yazdı:

Selamlar kardeş

Nasıl gidiyor?

iyi gibi denebilir, daha iyisi için uğraşıyorum

sende durumlar nasıl

07.07.2022 - 17:33, Muratika yazdı:

Selamlar arkadaşlar

Sana da selam @explorer hoş geldin, ne yapıyorsun, iyi misin, sağlığın sıhhatin yerinde mi?

hoş buldum, kendi halimde uğraşıyorum borçlarımı ödemeye, iyi sayılırım sağlığım yerinde

sen neler yapıyorsun, iyi misin, umarım sağlığın yerindedir

08.07.2022 - 15:05, Ruzgarre yazdı:

Selam , hoş geldin tekradan

İçeriği Görüntüle

9971061522482.jpg

hoşbuldum teşekkür ederim

17.07.2022 - 01:42, Pseudohomophylus yazdı:

:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Selamlar

Aleyküm selamlar gülüm:spa-onion-head-emoticon:naber? Nasıl gidiyor NFT işleri?

İçeriği Görüntüle

iyi olmaya çalışıyorum elimden geldiğince, umuyorum ki ilerde refaha ulaşacağım NFT dediğimiz şeylerle d

şuan fena değil durumlar

sen nasılsın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Allah Razı Olsun. Yok Abi, Kurbandan sonra yaralandı. Daha doğrusu pekmez kavanozu ile bi düştü camlar eline girdi. 2 derin kesik. 1 arter damarını kesmiş bi de bişi damarı. Dikildi felan.

İnşallah özledim ben de :D

Senin ilgilendiğin yaş grubu bir tık zor ben biraz daha büyükleri okutuyordum ^^

Offf o nasıl bir şey öyle ya. :/ İnşallah çabucak iyileşir. 

Göz açıp kapayıncaya kadar kavuşursun. :D 

Bilemedim büyüklerindense bunları tercih ederim herhalde. :D Gerçi duruma göre değişir ya. :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Allah Razı Olsun.

Valla ben tam böyle orta yaş grubu çocukları seviyorum. Onlardan büyükler de güzel oluyor. Seni dinliyorlar ve seninle muhatap oluyorlar. Yani ben rahat buluyorum :D

Eh yani herkesin hitap edebildiği ve rahat hissedebildiği bir kesim var. :D Benimkiler de mesela daha küçük olsalar iyice zorlanırdım herhalde. :D Bazen 7 yaşında falan çocuklar oluyor, onlara anlatması zor oluyor, daha çok okuma yazma yeni öğrenmiş bir de bunlarla uğraşıyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Ben yine hani belirli yaş gruplarına hitap ediyorum da senin için zor olsa gerek.

Küçükleri de sevmek lazım hani. Çünkü onlarla ilgilenmek, uğraşmak da apayrı bir mesele. Benim hitap kitlemin tam böyle çocukluktan çıkmış - ergenliğe giriş dönemi olan o çocuk kitle ve biraz üst yaş grubu. Kendimi daha rahat hissediyorum. Onlara ders verdiğimde nasıl desem hmm onlara ulaşabildiğimi hissediyorum diyim. Bu da mutluluk verici ^^ 

Ya genelde öğrenciler belirli yaşlarda oluyor da, bazen küçük yaşlar da denk gelebiliyor. 

Sanki aynı yaş grubuna hitap ediyoruz, benimkiler genelde 9-11 yaş oluyor, seninkiler biraz daha +12 falan galiba. .D Arada 7-8 yaş oluyor onlarla da ilgileniyorum bir şekilde. Benim için de çocuklara ulaşmak ve onlara bir şeyler öğretmen güzel bir şey ya, onların da seni sevmesi falan çok hoş oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.