Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

10 saat önce, Bag Of Bones yazdı:

Dediğin gibi iyi diyelim iyi olsun, hava buz gibi bende hasta oldum olacağım :frozen-onion-head-emoticon:Ben koşturmalardan şimdiden yoruldum ya emekliliğe daha çok var mı :dying-onion-head-emoticon:Az az kitap okumaya başladım can sıkıntısından, Jack London Vahşetin Çağrısı. Bir köpeğin gözünden anlatıyor hikayeyi, kitabın bi sonunu görelim ona göre daha sonra yazarım buraya. Sen kitap okumayı sever misin? Var mı okuduğun bir şeyler bu aralar, veya tavsiye edebileceğin? İyi günler.

Evet havalar bir anda feci soğudu. :/ Ahahaha sanırım biraz daha var. .') Vahşetin Çağrısını çok uzun zaman önce okumuştum, güzel kitaptı. Jack London'ın kitapları güzel ya sarıyor bayağı. Severim kitap okumayı ama çok çalkantılı ilerler benimkisi. :D Bir ara gayet düzgün bir şekilde okuyorum falan sonra bir dönem hiç okumuyorum, sonra geri okumaya başlıyorum öyle gidiyor. Bu aralar Kan, Ter ve Pikseller kitabını okuyorum, malum sektörümle aynı olduğu için. :D Bitirince Sherlock Holmes serisine başlamayı düşünüyorum. Ne tarz seviyorsun ki?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

03.10.2022 - 15:38, pegasusejder yazdı:

Ohooo sen kötü düşünürsen zaten kötüyü çekersin, baştan kaybediyorsun. :D 

iki üç haftadır iyi tek bir olay yaşamadım ki kötü düşüneyim. Benim normalim bu artık. Su gider, internet kesilir, doğalgaz yürümez, ısıtıcı patlar. Okuyacak kimsem de yok ki burada bi okutup üfletsem kendimi.

05.10.2022 - 01:48, explorer yazdı:

teşekkür ederim, fiziksel bişey yok ya sadece hayat zorluyo D

Allah kolaylık versin. Biraz geç yazdım ama bu memlekette yaşadıkça bu duaya hepimizin ihtiyacı olacak :'3

05.10.2022 - 18:24, Beytize yazdı:

güle güle efenimm siz demlerseniz bana da yollayınız:smoking2-onion-head-emoticon: 

Aman efe'm bu nece müsafir ağırlamaktır. Püskevit kısmısını ben getirdim zaten :snack-crazy-rabbit-emoticon:

06.10.2022 - 00:19, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Ayy Teşekkür Ederimmmm ^^

Elhamdülillah İyiyim, Allah Razı Olsun ^^  Sen nasılsın Ejder Abi?

Bu ara yoğunum (galiba hepppp yoğunum) uzun süredir gelemedim. İşte geçen aklıma geldi uğradım ama pek zaman olmuyor gibi gibi. Beni hatırladığın için Teşekkürler (: Mutlu Oldum ^^

Sen neler yapıyorsun?

Ooo kimler gelmiş kimler. Hayat herkese yoğun, mazeretlerini kabul etmiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kemankech yazdı:

iki üç haftadır iyi tek bir olay yaşamadım ki kötü düşüneyim. Benim normalim bu artık. Su gider, internet kesilir, doğalgaz yürümez, ısıtıcı patlar. Okuyacak kimsem de yok ki burada bi okutup üfletsem kendimi.

Ooo kimler gelmiş kimler. Hayat herkese yoğun, mazeretlerini kabul etmiyorum.

Geçmiş olsun kardeş, Allah sabır ve güç versin, işlerin rast gelir inşallah. :) 

Bunu diyen de 10 gün geç gelmiş. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

09.10.2022 - 09:48, pegasusejder yazdı:

Evet havalar bir anda feci soğudu. :/ Ahahaha sanırım biraz daha var. .') Vahşetin Çağrısını çok uzun zaman önce okumuştum, güzel kitaptı. Jack London'ın kitapları güzel ya sarıyor bayağı. Severim kitap okumayı ama çok çalkantılı ilerler benimkisi. :D Bir ara gayet düzgün bir şekilde okuyorum falan sonra bir dönem hiç okumuyorum, sonra geri okumaya başlıyorum öyle gidiyor. Bu aralar Kan, Ter ve Pikseller kitabını okuyorum, malum sektörümle aynı olduğu için. :D Bitirince Sherlock Holmes serisine başlamayı düşünüyorum. Ne tarz seviyorsun ki?

Bilim kurgu çok sevmiyorum ya çok derine indiği zaman kafalar karışıyor benim herşey tadında güzel gerçi genelleme yapacak kadar kitapta okumadım :sleeping-onion-head-emoticon: Senin favori kitapların neler hoşuma giden olursa bakayım bende :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İyi günler, iyi forumlar :whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Kemankech yazdı:

Amin ya. Tek internet sıkıntım kaldı. Ona da dua edin hallolsun. 

Eninde sonunda dönüp geliyorum ama :D

İnşallah internetin de hallolur. :) 

Sen adamsın çünkü. :D 

7 saat önce, Bag Of Bones yazdı:

Bilim kurgu çok sevmiyorum ya çok derine indiği zaman kafalar karışıyor benim herşey tadında güzel gerçi genelleme yapacak kadar kitapta okumadım :sleeping-onion-head-emoticon: Senin favori kitapların neler hoşuma giden olursa bakayım bende :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İyi günler, iyi forumlar :whistling-onion-head-emoticon:

Benim direkt bir tür zevkim yok ya, o an ne istersem onu okudum. :D Favori kitap deyince de aklıma direkt bir şey gelmedi. :D Canavarın Çağrısı kitabına bakabilirsin belki, korku kitabı gibi duruyor ama pek alakası yok, küçük bir çocuğun hikayesini anlatıyor ama biraz hüzünlü. Glenn Made yazarını severim, onun kitapları falan güzel oluyor, betimlemeleri de çok iyi. Tarihi roman tarzı seversen Gılgamış ve Spartacus var, bu ikisini de bayağı sevmiştim. 

Sana da iyi günler. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.