Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben ufaklığımdan beridir hayvanlara biraz düşkünmüşüm, hatta bir ara ufakken kurbağa yakalamışım elim ile :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

ama çok ufakmışım 4-5 yaşlarında, olayı hatırlamıyorum.

Ben şahsen hayvan ayırt etmiyorum elime yılanda versen, tarantulada versen tutar severim :thank_you__onion_by_elcerbero:

Anlamıyorum insanlar neden tiksinip korkuyor bu hayvanlardan.

Birtek kertenkele gibi çok hızlı hayvanları tutmam, bir anda fırlayıp elbisemin içind girecekmiş gibi hissediyorum.

Bilmiyorum belki daha önce biri fırlayıp içine girmiştir o yüzden tutamıyorumdur :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Gorkito, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben ufaklığımdan beridir hayvanlara biraz düşkünmüşüm, hatta bir ara ufakken kurbağa yakalamışım elim ile :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Ben şahsen hayvan ayırt etmiyorum elime yılanda versen, tarantulada versen tutar severim :thank_you__onion_by_elcerbero:

Birtek kertenkele gibi çok hızlı hayvanları tutmam, bir anda fırlayıp elbisemin içind girecekmiş gibi hissediyorum.

Tarantuladan korkmayıp ta kertenkeleden korkmakta ne desem bilemedim.:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 minutes ago, Gorkito said:

Kertenkele deyince aklıma Salamanderler geldi, çok tatlılar. Hiç yakalamayı denemedim ama kertenkeleler de eğlenceli bence. Bir bakıyorsun orada, sonra bir bakıyorsun gözden kaybolmuş.

Senin kadar olamasa da ben de küçükken elime karınca halan alırmışım. :)

Spoiler

Ben bir hayvandan çok korkuyorum aslında. :) Ama şimdi söylemeyeyim, fotoğrafını falan koyarsınız, harbi giderim şurada kalpten. :D

Senin korktuğun bir şey var mı peki cesur yürek?:evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Kertenkele deyince aklıma Salamanderler geldi, çok tatlılar. Hiç yakalamayı denemedim ama kertenkeleler de eğlenceli bence. Bir bakıyorsun orada, sonra bir bakıyorsun gözden kaybolmuş.

İçeriği Gizle

Ben bir hayvandan çok korkuyorum aslında. :) Ama şimdi söylemeyeyim, fotoğrafını falan koyarsınız, harbi giderim şurada kalpten. :D

Senin korktuğun bir şey var mı peki cesur yürek?:evil-smile-onion-head-emoticon:

Salamanderler :embarrassed1-onion-head-emoticon: çok tatlişler ama kertenkeleler sanki yarışa hazırlanıyor,

Bu arada hayvan büyükse hızlı olmasından rahatsız olmuyorum

Birazcık yükseklik var, daha doğrusu yüksekteyken aşşağı doğru bakınca yeterince yüksek olmayan korkuluktan, aşşağı çekilicekmiş gibi hissedersin ya, onu korkuluğa 1 metre yaklaşınca hissediyorum. Başkada varda şu an aklıma gelmiyor.

Hayvanın ne olduğunu söyle :ahaaah-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Tarantuladan korkmayıp ta kertenkeleden korkmakta ne desem bilemedim.:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Tarantuladan korkmam ama pekte hoşlanmam, çünkü onu okşayamayız tüylerinden dolayı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben biraz piskopattım, büyük kırmızı karıncaların bacaklarıma tırmanmasına izin verdiğimi hatırlıyorum, sonra karıncalarda  biri beni ısırınca dert etmemiştim ama sonra hepsi birden ısırınca silktim üstümden:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Bundada epey küçüktüm, sadece olayı ve nerede olduğunu hatırlıyorum, yaşımı hatırlamıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Bilgisayardan görsen bile korkar mısın ya?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet. Canlısını gördüğümü düşünemiyorum bile. 

Eee peki sen neyden korkarsın?:big-eye-onion-head-emoticon:

Böceklerden özellikle uçabilen böceklerden çok korkarım.Odamda falan böcek olunca önce camdan atmaya çalışıyorum,yanına yaklaşmaya bile korktuklarım olunca genelde işin sonu böcek için kötü bitiyor.

Köpek,kedi,karga gibi hayvanlar dışında pek hayvan yok burada o yüzden daha önce görmediğim bir hayvan görsem korkabilirim.Sonra alışabilirim belki belli olmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.