Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Sağ ol.

Saat kaç oldu daha uyuyorlar.:hehe-onion-head-emoticon:

Aynen ya bu ne böyle? :D 

Ari01, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet. :) Teşekkürler.

Günaydın Rimel

Günaydın sana da :) .

Ben yine yeni yeni uyanıyorum.

Nasılsınız?

Maşallah iyi uyumuşsun. :D 

İyidir sen nasılsın?

yumulonely, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Ama benim amacım gitmek değildi sayılmaz fjkdshfdsjkşfs

Bir anlık için discord'dan çıktım. Hemen sonrasında da zaten mesaj attım birine davet atması için. Ama o kısa süre içinde pega myanimelist'den, pinterest'ten discord'dan her yerden yazmış. Neye uğradığımı şaşırdım fjdskfhsdjfs

Olsun sonuçta ben bilmeden bir anda ortadan kayboldun ve sonuçlarına katlandın. :D :D 

Eh yani sen geri döneceğim diye mesaj attığın kişiler en azından bu olaydan bahsetselerdi de biz endişelenmeseydik. Gece gece uğraştırdıydın beni kız. :D :D Eğer öyle bir şey olursa önce bana haber vereceksiniz yoksa gazabıma hazır olun. :D 

Caprihorn, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Hastayım biraz ama iyileşirim akşama doğru,sen nasılsın?

Pega abi bırakmıyor ya. :D

Hoş geldin bu arada.

yumulonely, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir an bile bırakmıyor evet sjsjsjs

Hoş buldumm :D

Bırakmam tabii sizleri, niye bırakayım? :D Haber vermeden kaybolursanız üzülürüm en azından gelin bir vedalaşalım bir şeyler yapalım. Böyle bir anda bırakıp gidince üzülüyorum, sonra da ulaşana kadar her yolu deniyorum. Hani size karşı duygularım sahte değil ki kaybolduğunuz da "Ah tüh gitmiş." deyip hiçbir şey yapmadan oturayım. :))

Gözüm üzerinizde minnaklar. :D 

Hoş geldin bu arada Yumuşşşş, nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Eh yani sen geri döneceğim diye mesaj attığın kişiler en azından bu olaydan bahsetselerdi de biz endişelenmeseydik. Gece gece uğraştırdıydın beni kız. :D :D Eğer öyle bir şey olursa önce bana haber vereceksiniz yoksa gazabıma hazır olun. :D 

Bırakmam tabii sizleri, niye bırakayım? :D Haber vermeden kaybolursanız üzülürüm en azından gelin bir vedalaşalım bir şeyler yapalım. Böyle bir anda bırakıp gidince üzülüyorum, sonra da ulaşana kadar her yolu deniyorum. Hani size karşı duygularım sahte değil ki kaybolduğunuz da "Ah tüh gitmiş." deyip hiçbir şey yapmadan oturayım. :))

Koray'a yazdım ya. Koray zaten mesajı görene kadar akşam oldu. Görünce söylemiş discorda ama geç gördü fjdsfjsdhfds

Teşekkürler abi :embarrassed1-onion-head-emoticon: Ben de üzülüyorum ama hiçbir şey dememişse konuşmak istemiyordur falan diye hiç harekete geçmem. Kötü bir şey mi bilemiyorum ama:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İyiyimm. Biyoloji notları çıkartıyorum. Sen nasılsın:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen ya bu ne böyle? :D 

Maşallah iyi uyumuşsun. :D 

İyidir sen nasılsın?

Olsun sonuçta ben bilmeden bir anda ortadan kayboldun ve sonuçlarına katlandın. :D :D 

Sağ ol abi.Bende seni bırakmayacağım.:admire-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir gün olursun be ufaklık. :D 

Bir gün elbet.:hell-yes-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Koray'a yazdım ya. Koray zaten mesajı görene kadar akşam oldu. Görünce söylemiş discorda ama geç gördü fjdsfjsdhfds

Teşekkürler abi :embarrassed1-onion-head-emoticon: Ben de üzülüyorum ama hiçbir şey dememişse konuşmak istemiyordur falan diye hiç harekete geçmem. Kötü bir şey mi bilemiyorum ama:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İyiyimm. Biyoloji notları çıkartıyorum. Sen nasılsın:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Biyoloji.:suicideoniplz:

Kimyadan iyidir. :D

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Tünaydın herkese

Gece 3 te yatınca uyanamıyo insan :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Tünaydın.Ben kaçta yatarsam yatayım 9 da uyanıyorum ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerçi o sıra discord'da yoktum ben yazdıysa görmemiş olabilirim ama Mely'e yazdığımda o da bilmiyordu olayı. :D 

Yani eğer zaten pek muhabbetimizin olmadığı birisiyse harekete geçmem ama sevdiğim ve muhabbetimin olduğu birisiyse en azından bir neden duymak isterim. İşte nedenine göre geri dön/dönme diye konuşuruz, eğer benimle konuşması sıkıntı değilse birbirimizle konuşacak ortamlar buluruz. Mesela Mika sınavlardan dolayı girmiyor ve onu zorlamıyorum dön diye, hani buna saygı duyarım. :D Onun haricinde ara ara görüştüğümüz platformlar var arada birbrimizin halini hatrını sorarız bu da bana yetiyor. 

Kısacası sevdiğim birisiyse öyle açıklama yapmadan kaybolma lüksü yok. :D 

Bende iyiyim kimya sunumu hazırlamam lazım. :/ 

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Tünaydın herkese

Gece 3 te yatınca uyanamıyo insan :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Gece 4-5 gibi yattığımda da 10'da kalkıyordum. :D Demek ki insan uyanabiliyormuş. :D 

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Sağ ol abi.Bende seni bırakmayacağım.:admire-onion-head-emoticon:

Bir gün elbet.:hell-yes-onion-head-emoticon:

Yok orası belli olmaz ben her an gidebilirim. :evil-smile-onion-head-emoticon:Dediğim gibi bir ben habersiz kaybolabilirim buralarda. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Biyoloji.:suicideoniplz:

Kimyadan iyidir. :D

Kimya... Maalesef sunum hazırlıyorum şu an. :(

Aha benim gibi olan biri. :D Sen gerçekten de varisimsin Rimu-chan. :D ADını değiştirmeyeceksen artık Capri-chan'da diyebilirim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerçi o sıra discord'da yoktum ben yazdıysa görmemiş olabilirim ama Mely'e yazdığımda o da bilmiyordu olayı. :D 

Yani eğer zaten pek muhabbetimizin olmadığı birisiyse harekete geçmem ama sevdiğim ve muhabbetimin olduğu birisiyse en azından bir neden duymak isterim. İşte nedenine göre geri dön/dönme diye konuşuruz, eğer benimle konuşması sıkıntı değilse birbirimizle konuşacak ortamlar buluruz. Mesela Mika sınavlardan dolayı girmiyor ve onu zorlamıyorum dön diye, hani buna saygı duyarım. :D Onun haricinde ara ara görüştüğümüz platformlar var arada birbrimizin halini hatrını sorarız bu da bana yetiyor. 

Kısacası sevdiğim birisiyse öyle açıklama yapmadan kaybolma lüksü yok. :D 

Gece 4-5 gibi yattığımda da 10'da kalkıyordum. :D Demek ki insan uyanabiliyormuş. :D 

Yok orası belli olmaz ben her an gidebilirim. :evil-smile-onion-head-emoticon:Dediğim gibi bir ben habersiz kaybolabilirim buralarda. :D 

Vedasız gitme ya.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Neyse bende üniversite için Ankara'ya gelirim.:evil-smile-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Kimya... Maalesef sunum hazırlıyorum şu an. :(

Aha benim gibi olan biri. :D Sen gerçekten de varisimsin Rimu-chan. :D ADını değiştirmeyeceksen artık Capri-chan'da diyebilirim. :D 

Kolay gelsin.

Değiştirmeyeceğim.:good-job-onion-head-emoticon:

Belki. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle yaparsam gün içinde durduk yere uykum gelir benim

Caprihorn, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiymiş seninki, ben günde 9 saat uyuyorum uyandıran olmazsa.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.