Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Haha ben en son seni gördüğümde bayağı mutlu ve sarhoştun. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Seninle ilgilenmesi bayağı zordu. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Hee iyi yapıyorsun, hava almak falan iyidir arada oksijen almak önemli. :)

Ben ne yapayım ya, yarın okçuluk şeysine gideceğim ok atacağım, biraz onun heyecanı var, işte okula gidip bir kaç şey halletmem lazım onu ne zaman yapacağımı ayarlamam gerek. Böyle işte.

Oo sakurademonla mı buluşuyorsun? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha ben en son seni gördüğümde bayağı mutlu ve sarhoştun. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Seninle ilgilenmesi bayağı zordu. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Hee iyi yapıyorsun, hava almak falan iyidir arada oksijen almak önemli. :)

Ben ne yapayım ya, yarın okçuluk şeysine gideceğim ok atacağım, biraz onun heyecanı var, işte okula gidip bir kaç şey halletmem lazım onu ne zaman yapacağımı ayarlamam gerek. Böyle işte.

O ben değildim bence ama neys..

Hee iyi kolay gelsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

@Caprihorn güncel animelere bakıyor musun? Horimiya 'nın orada gördüm seni de nasıl beğendin mi? Çok methettiler ve pplerde görünce llisteme eklemeden edemedim.

Bana sormamışsın ve bilmiyorum yorumumu umursar mısın ama güzel bir seri ya. Karakterler falan tatlı, romantizmi iyi. Sürüklüyor kendisini. Sezon içerisinde zevkle izlediğim serilerden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, Bir saat önce tarihinde yazdı:

@Caprihorn güncel animelere bakıyor musun? Horimiya 'nın orada gördüm seni de nasıl beğendin mi? Çok methettiler ve pplerde görünce llisteme eklemeden edemedim.

Şu an tek Jujutsu Kaisen'i takip ediyorum.Çok fazla anime izlediğim için sıkılmıştım biraz.Jujutsu bitince bakacağım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bana sormamışsın ve bilmiyorum yorumumu umursar mısın ama güzel bir seri ya. Karakterler falan tatlı, romantizmi iyi. Sürüklüyor kendisini. Sezon içerisinde zevkle izlediğim serilerden.

Yazının orada görmedim avi senide, iyi iyi herkes izlemiş. 

Konusu ne peki?

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet. :) İnşallah beni oklamaz. :D 

Bilmiyorum aksini kanıtlaman lazım... :)

Sağ olasın. 

Ben kendimi tanırım, o hiç benmis gibi gelmedi bana :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

Yazının orada görmedim avi senide, iyi iyi herkes izlemiş. 

Konusu ne peki?

Ben kendimi tanırım, o hiç benmis gibi gelmedi bana :D

Her takip ettiğim seriye yazmıyorum ya. Bir ara yazıyorum ama bazen üşeniyorum falan işte. 

Konusu şöyle bir şey, oğlanın hiç arkadaşı yok, herkes bunu karamsar falan buluyor, gözlüklü çok düz bir tipi var, kız ise oldukça popüler ve başarılı. İkisinin de okul haricindeki hayatları farklı. Oğlan zincirli küpeli saçları falan yapılı bir şekilde takılıyor (yakışıklı duruyor yani) kız ise tam bir ev hanımı, bu yüzden hiçbir sosyal aktiviteye katılamıyor çünkü sürekli evde iş çıkıyor ve bu yaptıklarını bir başkasının bilmesini istemiyor. Oğlan ve kız rastgele bir olay sonucu karşılaşıyor, birbirlerinin hiç görünmeyen yüzlerini görüyorlar. İşte arkadaş oluyorlar, ilişkileri yavaş yavaş ilerliyor falan filan. Mangası daha güzelmiş her zamanki gibi. :D Onun haricinde dediğim gibi karakterler falan gayet iyi. Güzel bir havası var.

Bilmiyorum bana kanıtlamalısın yoksa seni hep öyle bileceğim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Her takip ettiğim seriye yazmıyorum ya. Bir ara yazıyorum ama bazen üşeniyorum falan işte. 

Konusu şöyle bir şey, oğlanın hiç arkadaşı yok, herkes bunu karamsar falan buluyor, gözlüklü çok düz bir tipi var, kız ise oldukça popüler ve başarılı. İkisinin de okul haricindeki hayatları farklı. Oğlan zincirli küpeli saçları falan yapılı bir şekilde takılıyor (yakışıklı duruyor yani) kız ise tam bir ev hanımı, bu yüzden hiçbir sosyal aktiviteye katılamıyor çünkü sürekli evde iş çıkıyor ve bu yaptıklarını bir başkasının bilmesini istemiyor. Oğlan ve kız rastgele bir olay sonucu karşılaşıyor, birbirlerinin hiç görünmeyen yüzlerini görüyorlar. İşte arkadaş oluyorlar, ilişkileri yavaş yavaş ilerliyor falan filan. Mangası daha güzelmiş her zamanki gibi. :D Onun haricinde dediğim gibi karakterler falan gayet iyi. Güzel bir havası var.

Bilmiyorum bana kanıtlamalısın yoksa seni hep öyle bileceğim. :D 

Güzelmiş iyi iyi.

Rüyalar gerçek değildir :innocent-onion-head-emoticon:

Ben kaçayım artık, görüşürüz :bye1-onion-head-emoticon:

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.