Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

12 minutes ago, MikasaWithInTheFire said:

Ari channnn:rockingonionplz:

Nasılsın, neler yapıyorsun?

Öyle olmadığını umuyorum, bir günde 2. hayal kırıklığı yemem inşallah 

İyiyim Mika, sen nasılsın? Sonunda karşılaşabildik ya seninle. :bye2-onion-head-emoticon: :) Mat1 Mat2 koşturuyorum ya, bugünkü sınavda geometri biraz zorladı beni, senin dediğin gibi hiç boş bırakmaya gelmiyormuş. :) Senin nasıl gidiyor hayatın, (sormazsam olmaz :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:) derslerin?

Buradaki çoğu kişiyle bayağı muhabbetim döndü sayılır ama seninle hiç öyle güzel dedikodu yapamadık. Artık yazın yaparız diye dört gözle bekliyorum. :waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

13 minutes ago, pegasusejder said:

Haha terim senin telaşını. :D :D İyi iyi gene güzel yapmışsın aferin. :)

Belli mi olur bir anda öne çekelim falan derler. :)

Ben anladım ya, bir kaç arkadaş sağ olsun bu tarz şeyleri anlayabiliyorum. :D 

Emel abla'ya bir sorsam mı ki? :D 

İlk hayal kırıklığın ne? İkinci hangisi?

Ya o da çok sorun olur tabii ki ama mesela benim deneme sınavlarımda matematiğe harcadığım süre miktarım bize bugün verilen süreden biraz daha fazla oluyor genelde. O yüzden stres oldum biraz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

Türkçe kurallara sahip bir forumda insan garipsiyor tabii ki ve de ingilizce yazmak yasak diye biliyorum.

Anladım teşekkürler :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

BURUN, 46 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok ingilizce yazanla daha önce karşılaşmadım.Yabancı birini türk forumunda görmek biraz garip.O yüzden ister istemez şüpheleniyorsun.:dunno-crazy-rabbit-emoticon:

Hee anladım söylediğin için teşekkürler :waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bir şey olmaz sanırsam ya. :D Emel abla var grupta sor istiyorsan. :D :D 

Hadi ya. :/ Orada bayağı kar vardı cidden. :( İkinci olay ne?

Ah anne ah... Garaja inerim artık diyecektim ama bütün hevesim kaçtı. 

Trollenmek:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya o da çok sorun olur tabii ki ama mesela benim deneme sınavlarımda matematiğe harcadığım süre miktarım bize bugün verilen süreden biraz daha fazla oluyor genelde. O yüzden stres oldum biraz. :)

Sende haklısın tabii, sürpriz şeyler pek hoş olmuyor, bilsen bile şaşkınlıktan kötü yapabiliyorsun. :) Neyse geçmiş gitmiş artık. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

Ah anne ah... Garaja inerim artık diyecektim ama bütün hevesim kaçtı. 

Trollenmek:D

İkindin gibi dışarı çıkacağım diyordun? Ondan da mı vazgeçtin?

Hee. :D Amann ne olacak sanki. :D Bir tane sunucuda 2 kişi var, onlar full troll, canım sıkıldıkça gidip onlara sarıyorum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Just now, pegasusejder said:

Sende haklısın tabii, sürpriz şeyler pek hoş olmuyor, bilsen bile şaşkınlıktan kötü yapabiliyorsun. :) Neyse geçmiş gitmiş artık. :D 

Şimdi öğrendim bu hafta her gün olacakmışız. :hell-yes-onion-head-emoticon: Ama haklısın, matematik olmasın gerisi kolay. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim Mika, sen nasılsın? Sonunda karşılaşabildik ya seninle. :bye2-onion-head-emoticon: :) Mat1 Mat2 koşturuyorum ya, bugünkü sınavda geometri biraz zorladı beni, senin dediğin gibi hiç boş bırakmaya gelmiyormuş. :) Senin nasıl gidiyor hayatın, (sormazsam olmaz :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:) derslerin?

Buradaki çoğu kişiyle bayağı muhabbetim döndü sayılır ama seninle hiç öyle güzel dedikodu yapamadık. Artık yazın yaparız diye dört gözle bekliyorum. :waiting-onion-head-emoticon:

Cidden çok nankör bir ders kendileri. Benim de ne olsun aynı şekil devam ediyor, ara ara tükenmişlik yasasam da topluyorum. İki hafta iyi tyt çalıştım denemede de balını yerim inşallah.  Onun dışında bugün kar vardı, hayalerim vardı... Uçup gittiler, ben de kendimi fiziğe verdim. 

Aynen ya seninle iyi bir dedikodu yapamadık, senle güzel dedikodu yapılır gibime geliyor:D Kurtulalım inşallah yaza da buranın cılkını çıkarırız:D

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun banaa, giden yıllarıma...Hatiralar soluyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Cidden çok nankör bir ders kendileri. Benim de ne olsun aynı şekil devam ediyor, ara ara tükenmişlik yasasam da topluyorum. İki hafta iyi tyt çalıştım denemede de balını yerim inşallah.  Onun dışında bugün kar vardı, hayalerim vardı... Uçup gittiler, ben de kendimi fiziğe verdim. 

Aynen ya seninle iyi bir dedikodu yapamadık, senle güzel dedikodu yapılır gibime geliyor:D Kurtulalım inşallah yaza da buranın cılkını çıkarırız:D

Geçmiş olsun banaa, giden yıllarıma...Hatiralar soluyor...

O.o Mika Hanım siz dedikodu yapar mıydınız diyeceğim de geçen bi çıtlattık gerçi. :) 

Fizikte güzeldir be Mika. :/ Az çık karla oyna geri gir içeri. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.