Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

@pegasusejder Tonikawa'nın 2 bölümünü ve Horimiya'nın 6 bölümünü izledim. Ah bir kendime geldim yaa. :wow2-onion-head-emoticon::relax2-onion-head-emoticon:

Spoiler

Tonikaku adı gibi çook kawaiiymiş. :) Hem Clannad hem de o, bir kawaiilik bombardımanına tutuldum ya. Clannad'ı bitirip araya şöyle aksiyonlu bir +17 sıkıştırıp izleyebilirim belki. Ama bir eleştiri yapmam gerekirse, o ilk görüşte aşk olayını pek hissedemedim ben. :sweetdrop-onion-head-emoticon:

Horimiya şu an tam ihtiyacım olan şeymiş. :D Ama animenin tarzından sanki 12 bölüm olacakmış gibi hissettim, nasıl desem biraz çerezlik bir havası vardı. Bu kadar iyi karakterler yapıp biraz drama bile kaydırılabilecek bir konuyu 24 bölüm yapmalarını ve azıcık daha ciddi yapmalarını isterdim, o zaman tadından yenmezdi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder Tonikawa'nın 2 bölümünü ve Horimiya'nın 6 bölümünü izledim. Ah bir kendime geldim yaa. :wow2-onion-head-emoticon::relax2-onion-head-emoticon:

İçeriği Gizle

Tonikaku adı gibi çook kawaiiymiş. :) Hem Clannad hem de o, bir kawaiilik bombardımanına tutuldum ya. Clannad'ı bitirip araya şöyle aksiyonlu bir +17 sıkıştırıp izleyebilirim belki. Ama bir eleştiri yapmam gerekirse, o ilk görüşte aşk olayını pek hissedemedim ben. :sweetdrop-onion-head-emoticon:

Horimiya şu an tam ihtiyacım olan şeymiş. :D Ama animenin tarzından sanki 12 bölüm olacakmış gibi hissettim, nasıl desem biraz çerezlik bir havası vardı. Bu kadar iyi karakterler yapıp biraz drama bile kaydırılabilecek bir konuyu 24 bölüm yapmalarını ve azıcık daha ciddi yapmalarını isterdim, o zaman tadından yenmezdi. :D

Ohhh ne güzel sevindim senin adına. :) :waiting-onion-head-emoticon:

Spoiler

Yani aşk olayı evet hızlı oluyor ama sonra neden birbirlerine aşık olduklarını falan anlatıyorlar. Seri biraz daha komiklik üstüne diyebilirim ara arada romantik duygular serpiştiriyorlar. İkisinin de çok masum olması ve ilişkide cinsellikten ziyade duyguları ön planda tutmaları, en ufak bir şeyde utanmaları falan çok hoşuma gidiyor. :D 

Horimiya'nın mangası da bitiyormuş. :D Mangasının çok daha iyi olduğunu falan söylüyorlar da ben de animeyle yetiniyorum. :) Dediğin gibi 12 bölüm falan olur herhalde, inşallah 2. sezonu çabuk gelir. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.