Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Mika-desu, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar.:whistling-onion-head-emoticon:

Raincryh 28 yaşında mı nanii? 24 bildiğim zamanlar bile şaşırıyordum, ben 15 sanarak dinliyordum...:big-eye-onion-head-emoticon:

Selam Mikka mika miiii hoş geldin sen de :loveloveplz: nasılsın tatlım?

Kemal abin de öyle sanıyormuş :whistling-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sınavlar dışında iyiyim. :D

İnşallah ikimizinki de iyi geçer.:thank_you__onion_by_elcerbero:

Hadi inşallah Rimmell-can, yeterince çalışmışsan neden kötü geçsin, bir de böyle düşün :onion_yep_by_7anime7drawer7: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bugünü ben de pazartesi sanıyordum, bence takvimin bir yanlışlığı var, bugün pazar değil pazartesi olmalı. :D 

Hoş geldin Mika, naber? :waiting-onion-head-emoticon:

Sınavların ne zaman senin?

Yarın başlıyor haftaya çarşamba veya perşembeye kadar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Sinirlerim bozuk :D Bugünü pazartesi zannetmişim 8 de dersim vardı ben de geç kaldım diye seviniyordum yatıcakken sucular geldi uykum kaçtı sonra baktığımda bugünün pazar olduğunu gördüm:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Üzdün :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: İyi tarafından bakalım güne erken başladın, ertelediğin bir kaç işi veya kendini mutlu edecek başka şeyleri yapabilirsin bu süre içinde

Jikan wa okane-desu:angel2-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Yeterince çalıştım zaten akşam bir tekrar yaparım.Okuldayken sadece sınavdan önceki ders çalışıp 70 alıyordum.:embarrassed2-onion-head-emoticon:

70'in yeterli bir not olduğunu düşündüren nedir? :confused-onion-head-emoticon: İyi o zaman sınavlardan 90 aşağısı alırsan görüşürüz. :) (Bak 100 diyecektim ama yufka yürekli olduğum için 90'a düşürdüm.) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

70'in yeterli bir not olduğunu düşündüren nedir? :confused-onion-head-emoticon: İyi o zaman sınavlardan 90 aşağısı alırsan görüşürüz. :) (Bak 100 diyecektim ama yufka yürekli olduğum için 90'a düşürdüm.) 

Ne yüksek ne düşük bir not olduğu için en sevdiğim not 70 dir.:thank_you__onion_by_elcerbero:  

90 değil de 80 alsam? :D  Şıklı olsa hadi 90 derdim de yani açık uçlu olacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Haha bugünü ben de pazartesi sanıyordum, bence takvimin bir yanlışlığı var, bugün pazar değil pazartesi olmalı. :D 

Hoş geldin Mika, naber? :waiting-onion-head-emoticon:

Sınavların ne zaman senin?

Hoş bulldum:victory-onion-head-emoticon: Yine bir stres vakti buraya damlamış bulunmaktayım. :crying2-onion-head-emoticon: Yarın sınavlar var...

Naber, hm üstüne çok düşüneceğim bir soru, iyi diyeyim peşin olsun(her zamanki ben):cute1-onion-head-emoticon:

Sen nasılsın peki?:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Ne yüksek ne düşük bir not olduğu için en sevdiğim not 70 dir.:thank_you__onion_by_elcerbero:  

90 değil de 80 alsam? :D  Şıklı olsa hadi 90 derdim de yani açık uçlu olacak.

Bence düşük bir not, ileride üniversite sınavına falan hazırlanacaksın ne kadar erkenden başlayıp ne kadar notlarını yüksek tutarsan o kadar iyi. :)

Olmazzzz, en düşük 90, az önce gayet iyi çalıştığını söylüyordun kanıtlamak için en az 90 alman lazım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.