Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Nema problema sevgili Ferris-chan :onion_head___smooch___by_elorae_chan: 

Ben iyiyim, dün kelimenin tam anlamıyla yoğundu gerçekten yoğun.

Bugün de acısını çıkarırcasına güzel bir kahvaltı hazırlayıp afiyetle yedim.

Sen nasılsın? Neler yapıyorsun?

Afiyetler olsun Pseudo-san. :embarrassed4-onion-head-emoticon: Çok yoğun günlerin üzerine en iyisi güzel bir Türk kahvesi, bilmem sever misiniz ama benim için gerçekten rahatlatıcı oluyor, bugün de buraya az da olsa güzel bir bahar yağmuru yağdı, onun eşliğinde kahve içmek ve kitap okumak çok zevkliydi. Benim de dönemim biraz yoğun, hem örgün üni hem aöf dersleri biraz yoracak bu dönem ama gelecek için getirisi oldukça sorun etmiyor, bir de yeni diller öğrenmeye ve film izlemeye sardım şu aralar, nasıl desem 2D izlemek sıkmış biraz, uzun sürelerin izleyicisi olunca. Sizin TUS sınavı hazırlığınız ve stajlarınız nasıl geçiyor? Umarım istediğiniz gibidir ve emeklerinizin karşılığını alırsınız, en içten dileklerimle. ^^ :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Afiyetler olsun Pseudo-san. :embarrassed4-onion-head-emoticon: Çok yoğun günlerin üzerine en iyisi güzel bir Türk kahvesi, bilmem sever misiniz ama benim için gerçekten rahatlatıcı oluyor, bugün de buraya az da olsa güzel bir bahar yağmuru yağdı, onun eşliğinde kahve içmek ve kitap okumak çok zevkliydi. Benim de dönemim biraz yoğun, hem örgün üni hem aöf dersleri biraz yoracak bu dönem ama gelecek için getirisi oldukça sorun etmiyor, bir de yeni diller öğrenmeye ve film izlemeye sardım şu aralar, nasıl desem 2D izlemek sıkmış biraz, uzun sürelerin izleyicisi olunca. Sizin TUS sınavı hazırlığınız ve stajlarınız nasıl geçiyor? Umarım istediğiniz gibidir ve emeklerinizin karşılığını alırsınız, en içten dileklerimle. ^^ :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Türk kahvesi evde olduğum zamanlarda kendimi mutlu etmek için yaptığım 3-5 şeyden biri övünmek gibi olsun çok da güzel yaparım:whistling-onion-head-emoticon: Günün güzel olmasına sevindim. Bugün benim için de ekstra rahatlatıcı bir gündü, az biraz soğuktu sadece^^ 

Derslerin ve çalışmaların için başarılar umarım beklediğinden daha güzel sonuçlar alırsın:wow2-onion-head-emoticon: 

Diller derken hangi dilleri öğreniyorsun?  Bir de resim çiziyorsan neredeyse sana benim paralel boyuttaki ikizim diyeceğim neyse ki kitaplar konusunda farklıyız, a tabi bir de ben senden yaşlıydım doğru :bird-onion-head-emoticon:

Sınava yönelik çalışmalar bazı günler bazı nedenlerden ötürü sekteye uğruyor. Bu aralar boş vakit buldukça soru kasmaya çalışıyorum. Konu çalışabilmem için maalesef odaklanmam şart, bunun için de ortam+bedensel iyilik hali^^ Dün nöbetteydim yarın da öyle olacak:dying-onion-head-emoticon: 

Neyse sulu göz moduna girmeden kaçayım ben

Dileklerin için teşekkürler Ferris-chan bilmukabele:congrats-onion-head-emoticon:

Yeni imza ve pp de hayırlı olsun^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.