Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Gece olunca ben de çok bozulmalar oluyor. :D 

Hee ben onlara pek bakmıyorum ya nedense. :D Ya bu kızı bayağı severim ben, kişilik olarak da sevdiğim kız tiplemesidir biraz. :D Haha yok maalesef öyleyim. :D Sana anlatırım bir ara hikayelerimi. :D 

Haha öyle kaçma ya. :D Beni bir arkadaş fena alıştırdı. :D 

Evet biraz gerilimliydi ama o kadarda değil di ya sanki. :D Hmm yarın unutursam hatırlat olur mu yatacağım şidmi. :) 

İyi geceler sana ve herkese.

Gündüzcü insanlar olarak yine iyi dayanmışız o zaman. :D

Ben daha çok mecnun ve ismail abi odaklı izliyordum sanırım ya ama tüm tipleri severdim. :)

Ben gergin biriyim zaten hiç gerek yok. :D

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Başta @syncdes olmak üzere herkese günaydın. Gününüz çok güzel geçer inşallah, bütün gün enerjik olmanız ve yapmak istediklerinizi yapabilmeniz dileğiyle...

İçeriği Gizle

Attığın müzik eşliğinde yazıyorum. Kafa karıştırmıyor tam arka plan müziğiymiş. :D Günaydın günaydın günaydın. Yine sabah işlerimi halledip geldim. İnşaallah aynen dediğin gibi bir gün olur. :)

Ari01, 4 saat önce tarihinde yazdı:

:studying-onion-head-emoticon: Hımı hımı çok teşekkür ederim. :) :)

Ooo ne güzel ya, sohbet etmek güzeldir, mutlu oldum ikinizin adına da.  :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Hayat akıp geçiyor ya Pega :D

Hazır adın geçmişken, @syncdes Nasılsın Syn abla? :) 

Günaydın Ari-chaann. :) İyiyim ördüğüm yeleği bitirdim sonunda mutluyum o yüzden aslında sabah bir baş ağrısıyla uyanmıştım ama büyük bir bardak su içip bir şeyler atıştırıp üstüne birkaç bardak çay içince geçti şükür. :) Yeterince su içmiyorum ondan başım ağrıyor biliyorum da ama yine de unutuyorum su içmeyi. :( Sen nasılsın Aricim?

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Haha teşekkür ederim, onu tanıma şerefine nail olduğum için ben mutlu oldum. :embarrassed4-onion-head-emoticon:

İlk attığın L&M videosu geldi aklıma yine. :D O benim memnuniyetim lütfen. :D

agg1401, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Artık kalıcı olarak geri döndüm.

Hoş döndün o haldeee.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 25.03.2021 - 12:16 tarihinde yazdı:

Heee sizin sınavlar işi yılan hikayesine dönmüştü doğru, yazık cidden, geçmiş olsun. :( 

Burada sana bir püü. 

Ben de bayağıdır konuşmuyoruz diye bir şey bulmuştum seninle ilgili onu atayım dedim, baktım gitmiyor, mesaj yazıyorum gönderemiyorum "Kalbime gömerim" o zaman şarkısını çalarak uzaklaştım... Buraya da gelmiyordun dedim herhalde bu bana küstü. :'( 

Discord'da gayet aktifim ya, ne zaman aktif değilim dedim. :D Vayy unutulduk yani...

Neler yaşadın anlatırsın artık özelden.

Kabul ettim bakalım. 

En azından ben sana bakarken aktif değildin sanırım T^T
Bazen de durumun rahatsız etmeyin şeyiydi ya. Gerçi öyle olmasının aslında pek bir anlamı yoktu mesaj atabilirdim. O sıra ne düşünüyordum hiç bilmiyorum fjkşsdfhdsjgfsdjf

Çok sağoll:thank_you__onion_by_elcerbero::thank_you__onion_by_elcerbero: öyle olduğunu bilsem hemen bakardım gerçekten:sad__sad__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

agg1401, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet öyle denebilir.

Anladım, geçmiş olsun. :/

syncdes, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Gündüzcü insanlar olarak yine iyi dayanmışız o zaman. :D

Ben daha çok mecnun ve ismail abi odaklı izliyordum sanırım ya ama tüm tipleri severdim. :)

Ben gergin biriyim zaten hiç gerek yok. :D

Attığın müzik eşliğinde yazıyorum. Kafa karıştırmıyor tam arka plan müziğiymiş. :D Günaydın günaydın günaydın. Yine sabah işlerimi halledip geldim. İnşaallah aynen dediğin gibi bir gün olur. :)

Günaydın Ari-chaann. :) İyiyim ördüğüm yeleği bitirdim sonunda mutluyum o yüzden aslında sabah bir baş ağrısıyla uyanmıştım ama büyük bir bardak su içip bir şeyler atıştırıp üstüne birkaç bardak çay içince geçti şükür. :) Yeterince su içmiyorum ondan başım ağrıyor biliyorum da ama yine de unutuyorum su içmeyi. :( Sen nasılsın Aricim?

İlk attığın L&M videosu geldi aklıma yine. :D O benim memnuniyetim lütfen. :D

Hoş döndün o haldeee.

Hahaha aynen. :D 

Hee anladım ben öyle denk geldikçe izlerim ya çok odaklandığım bir şey yok sanırım. :D 

Bir şey olmaz ya merak etme, seninle bir şeyler izleyelim diyeceğim ama uyursun... :D 

Hahaha benim bayağı hoşuma gidiyor ya, ağza falan dolanıyor böyle. :D Oh oh maşallah ben de sporumu falan yaptım kahvaltıyı yapıp geldim. :D 

Bağ ağrısı mı? Nane yağı sür nane yağı. :D Aaaa sende mi benim gibi çok su içmeyenlerdensin, lisede günde bir bardak su anca içerdim. :/ Şimdi ise ben de bol bol içmeye çalışıyorum, masamda hep bir şişe olur ve o olmazsa su içmeyi unuturum. :/

Haha Syn Hanım sen bir kadınsın hem de çok güzel ve özel bir kadınsın. :D Ben de kullanırım sana ara ara bunu artık. :D 

yumulonely, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

En azından ben sana bakarken aktif değildin sanırım T^T
Bazen de durumun rahatsız etmeyin şeyiydi ya. Gerçi öyle olmasının aslında pek bir anlamı yoktu mesaj atabilirdim. O sıra ne düşünüyordum hiç bilmiyorum fjkşsdfhdsjgfsdjf

Çok sağoll:thank_you__onion_by_elcerbero::thank_you__onion_by_elcerbero: öyle olduğunu bilsem hemen bakardım gerçekten:sad__sad__onion_by_elcerbero:

Tamam tamam öyle olsun inanalım bakalım.

Spoiler

@syncdesbu sahneyi de çok sever ve kullanırım bak. :D 

Yani bilmiyorum hep öyle rahatsız etmeyin olarak kaldı ya, sanırım onu çevrim içi yapsam iyi olacak ama dediğin gibi bu bir bahane değil. :)) 

Tamam tamam. x2 :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha aynen. :D 

Hee anladım ben öyle denk geldikçe izlerim ya çok odaklandığım bir şey yok sanırım. :D 

Bir şey olmaz ya merak etme, seninle bir şeyler izleyelim diyeceğim ama uyursun... :D 

Hahaha benim bayağı hoşuma gidiyor ya, ağza falan dolanıyor böyle. :D Oh oh maşallah ben de sporumu falan yaptım kahvaltıyı yapıp geldim. :D 

Bağ ağrısı mı? Nane yağı sür nane yağı. :D Aaaa sende mi benim gibi çok su içmeyenlerdensin, lisede günde bir bardak su anca içerdim. :/ Şimdi ise ben de bol bol içmeye çalışıyorum, masamda hep bir şişe olur ve o olmazsa su içmeyi unuturum. :/

Haha Syn Hanım sen bir kadınsın hem de çok güzel ve özel bir kadınsın. :D Ben de kullanırım sana ara ara bunu artık. :D 

Tamam tamam öyle olsun inanalım bakalım.

İçeriği Gizle

@syncdesbu sahneyi de çok sever ve kullanırım bak. :D 

Yani bilmiyorum hep öyle rahatsız etmeyin olarak kaldı ya, sanırım onu çevrim içi yapsam iyi olacak ama dediğin gibi bu bir bahane değil. :)) 

Tamam tamam. x2 :D 

Evet uyurum ben bir de zaten ekrana falan bakamayacağım için kesin uyurum. Of bir şey geldi aklıma anlatacağım artık yapacak bir şey yok. Üniversitede bir derste hoca Passengers filmi var ya onu bir övüyor bir övüyor. Gözünüzü ayıramayacaksınız kesinlikle izleyin sizin bayağı ilginizi çeker falan. Canım en yakın arkadaşım hemen "Hocam Syn (tabi burası gerçek adım böyle yazınca garip oluyor ama. :D) o filmde uyuyakaldı." dedi. Hocanın bana bakışlarını ve sınıftaki kahkahaları asla unutamıyorum. :D 

Geçmese nane yağı sürecektim ama geçti şükür. Susuzluk çok baş ağrıtırmış o yüzden her sabah uyanınca içmeye çalışıyorum ama genelde unutuyorum. Babam da hiç içmez. Bazı geceler uyumadan önce bana bugün hiç su içmedik değil mi diye sorar. :D Üzücü ama cidden aynı ben de öyleyim unutuyorum. :(

Teşekkürler yeniden kadınlığımı hiç bu kadar hissetmemiştim. :D 

İsmail abiiiiiiğğ. Hooop :D Adamın güldürmediği bir sahne yok. Yeni nesiller izleyin, izlettirin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet uyurum ben bir de zaten ekrana falan bakamayacağım için kesin uyurum. Of bir şey geldi aklıma anlatacağım artık yapacak bir şey yok. Üniversitede bir derste hoca Passengers filmi var ya onu bir övüyor bir övüyor. Gözünüzü ayıramayacaksınız kesinlikle izleyin sizin bayağı ilginizi çeker falan. Canım en yakın arkadaşım hemen "Hocam Syn (tabi burası gerçek adım böyle yazınca garip oluyor ama. :D) o filmde uyuyakaldı." dedi. Hocanın bana bakışlarını ve sınıftaki kahkahaları asla unutamıyorum. :D 

Geçmese nane yağı sürecektim ama geçti şükür. Susuzluk çok baş ağrıtırmış o yüzden her sabah uyanınca içmeye çalışıyorum ama genelde unutuyorum. Babam da hiç içmez. Bazı geceler uyumadan önce bana bugün hiç su içmedik değil mi diye sorar. :D Üzücü ama cidden aynı ben de öyleyim unutuyorum. :(

Teşekkürler yeniden kadınlığımı hiç bu kadar hissetmemiştim. :D 

İsmail abiiiiiiğğ. Hooop :D Adamın güldürmediği bir sahne yok. Yeni nesiller izleyin, izlettirin. :)

Hahaha evet kesin uyursun. :D Hahahaha hocayı niye bozuyorsunuz yav? :D Ben de Harry Potter'ın son filminde uyuya kalmıştım herkes ona şaşırır. :D 

İyi çok şükür geçmiş, geçmiş olsun. :) Evet ya susuzluk da baş ağrıtıyor bayağı. Bizim aile aslında su içer ama ben de bi sıkıntı var. :D Bazen su dibimde olsa bile hiç susuzluk hissetmediğim için unutuyorum içmeyi. :)) Yani ben böyle unutmalı durumlarda kağıda kocamanca unuttuğum şeyi yazıp gözümün önünde bir yere asıyorum, veya telefondan alarm falan. 

Haha merak etmeyin efenim artık hissedeceksiniz. :D 

Aynen ya İsmail abi cidden ayrı bir renk katıyor diziye. :) 

Caprihorn, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Tünaydın. :spa-onion-head-emoticon:

Tünaydın Capri, naber?

Gorkito, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

merhaba demeye geldim :hi-onion-head-emoticon:

Merhaba, naber?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.