Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Hawa, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler :victory-onion-head-emoticon: Evet :D

Derste hiçbir şey yapmamak elde değil:D Hocaların anlattığı şeyi anlamazsam salıyorum zaten :D

Hahaha öyle olsun bakalım. :)) 

Luna6528, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahahahaeheheh minnakızz:cheer1-onion-head-emoticon:

İyi öğlenlerr bu arada.

Darling in the franxx izleyen var mı. Biriyle çok fena konuşasım var bunun hakkında. 

Sizi gidi minnaklar sizi. :) :waiting-onion-head-emoticon:

İyi öğlenler. 

Haha onu da izledim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha estağfurullah teşekkür edilecek bir şey yapmıyorum ki, mesela biri bana sarışınsın dese teşekkür etmem mi gerekiyor? Hayır, çünkü olan şeyi söylüyor, ben de işte olan şeyleri dile getiriyorum anca. :))

Ohoo bu laftan sonra umudum kalmadı. .)) 

Haha yok ya yani orada olsam falan cidden yardıma gelirdim, teyzeden de kötü bir şey olarak bahsetmiyorum ki. :D Zaten istemesem hiç gitmezdim. :D 

Hahaha günün sonunda yine bizleri düşünen Syn ablaya selam olsun. :) Yalnız perde deyince aklıma geldi yakında bizde başlarız...

Syn seninle ben buralara kavuracağız belli, sonunda benim gibi birisi geldiği için mutluyum. :D Artık minnaklar için hem bir abi hem bir abla var burada. Hazır olun minnaklar. :yesss-crazy-rabbit-emoticon: Senin nelerin varmış onu özelden konuşalım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Tamam diyeyim bundan sonra o zaman. :D

Attım. :)

Böyle diyeceğini biliyordum ama nedense silmedim yazdığımı. :D

Gönüllerin ablası Syn burada. Herkese selam. :D

Minnaklar çok tatlı oldu amanın. :D Kavuralım bakalım inşaallah. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam diyeyim bundan sonra o zaman. :D

Attım. :)

Böyle diyeceğini biliyordum ama nedense silmedim yazdığımı. :D

Gönüllerin ablası Syn burada. Herkese selam. :D

Minnaklar çok tatlı oldu amanın. :D Kavuralım bakalım inşaallah. :) 

Aynen öyle dersin veya bana bilmediğim bir şey söyle deyip terslersin. :D 

Gördüm. :) 

Hahaha iyi yapmışsın. :D 

Sen de olmasan ablasız kalacağız. :) 

Haha değil mi çok tatlı. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

:)

Bitmedi spoi verme ama çok güzel değil mii. Bunun tarzında anime biliyorsan söyleyebilirsin bir de :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Yani havası daha farklıdır ve romantizmi yoktur ama ondan daha iyi kabul edilen kült vir seri olan Neon Genesis Evangelion'a bakabilirsin. :) Seri de yani fena değildi. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 hours ago, syncdes said:

Gündüzcü insanlar olarak yine iyi dayanmışız o zaman. :D

Ben daha çok mecnun ve ismail abi odaklı izliyordum sanırım ya ama tüm tipleri severdim. :)

Ben gergin biriyim zaten hiç gerek yok. :D

Attığın müzik eşliğinde yazıyorum. Kafa karıştırmıyor tam arka plan müziğiymiş. :D Günaydın günaydın günaydın. Yine sabah işlerimi halledip geldim. İnşaallah aynen dediğin gibi bir gün olur. :)

Günaydın Ari-chaann. :) İyiyim ördüğüm yeleği bitirdim sonunda mutluyum o yüzden aslında sabah bir baş ağrısıyla uyanmıştım ama büyük bir bardak su içip bir şeyler atıştırıp üstüne birkaç bardak çay içince geçti şükür. :) Yeterince su içmiyorum ondan başım ağrıyor biliyorum da ama yine de unutuyorum su içmeyi. :( Sen nasılsın Aricim?

İlk attığın L&M videosu geldi aklıma yine. :D O benim memnuniyetim lütfen. :D

Hoş döndün o haldeee.

Uuu ellerine sağlık abla. :) Kendine mi örmüştün yoksa başka birine mi? Örgü örmek becerebilince bayağı zevkli. Babaannem ve onun arkadaşları bayağı örerlerdi. Onlardan görüp ben de denerdim, 4. yada 5. sınıf falandım sanırım o zamanlar babaannemlere kalmaya gidince 1 ay falan kaldığımız olurdu yazın, bir dener bir bırakırdım gibi ama her eve döndüğümde en azından ilmek atmayı becerir durumda olurdum.^^ Sonra unuturdum tabii, ta ki tekrar İzmir'e gidene kadar. Böyle bir döngü. :)                                                                                                                                                                                                                                         Şimdi iyi olmana sevindim. :) Ben de öyleyim nedense, yani su içmek genelde aklıma gelmiyor hatta bundan dolayı olan baş ağrılarını da genelde kanıksamıyorum işin garip yani. Bir de şey, suyun tatsız tadını sevmediğim için içesim gelmiyor. :onionfacepalmplz:Nasıl bir garipsem :D Tabii bu durumun böbreklere zararlı olduğunu bildiğim için karantinadan beri kendimi zorluyorum  1-1.5 litre içmek için. (beni bıraksanız günü 3 bardakla idare edebiliyordum önceden. ) Su gözümün önünde olunca illaha da içeceğim moduna giriyorum. :D :D İnsan gerçekten kendine geliyor su içince ya. :) Su dışında limonlu sodayı bayağı içiyorum, su içmekten daha çok hoşuma gidiyor nedense.^^ Bak şimdi canım yine çekti, içeyim bir tane daha.^^  Öyle bir dedikoduluk olay olmuyor bu günlerde. En son konuştuğumuz gibiyim, ders ders ders. :) :) :stress-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.