Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

syncdes, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Tünaydın Capricim. Günün güzel geçiyordur umarım. :)

Yani fena değildi gene. :D Senin nasıl geçti abla?

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha evet kesin uyursun. :D Hahahaha hocayı niye bozuyorsunuz yav? :D Ben de Harry Potter'ın son filminde uyuya kalmıştım herkes ona şaşırır. :D 

İyi çok şükür geçmiş, geçmiş olsun. :) Evet ya susuzluk da baş ağrıtıyor bayağı. Bizim aile aslında su içer ama ben de bi sıkıntı var. :D Bazen su dibimde olsa bile hiç susuzluk hissetmediğim için unutuyorum içmeyi. :)) Yani ben böyle unutmalı durumlarda kağıda kocamanca unuttuğum şeyi yazıp gözümün önünde bir yere asıyorum, veya telefondan alarm falan. 

Haha merak etmeyin efenim artık hissedeceksiniz. :D 

Aynen ya İsmail abi cidden ayrı bir renk katıyor diziye. :) 

Tünaydın Capri, naber?

Merhaba, naber?

İyidir abi,, senden naber?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Uuu ellerine sağlık abla. :) Kendine mi örmüştün yoksa başka birine mi? Örgü örmek becerebilince bayağı zevkli. Babaannem ve onun arkadaşları bayağı örerlerdi. Onlardan görüp ben de denerdim, 4. yada 5. sınıf falandım sanırım o zamanlar babaannemlere kalmaya gidince 1 ay falan kaldığımız olurdu yazın, bir dener bir bırakırdım gibi ama her eve döndüğümde en azından ilmek atmayı becerir durumda olurdum.^^ Sonra unuturdum tabii, ta ki tekrar İzmir'e gidene kadar. Böyle bir döngü. :)                                                                                                                                                                                                                                         Şimdi iyi olmana sevindim. :) Ben de öyleyim nedense, yani su içmek genelde aklıma gelmiyor hatta bundan dolayı olan baş ağrılarını da genelde kanıksamıyorum işin garip yani. Bir de şey, suyun tatsız tadını sevmediğim için içesim gelmiyor. :onionfacepalmplz:Nasıl bir garipsem :D Tabii bu durumun böbreklere zararlı olduğunu bildiğim için karantinadan beri kendimi zorluyorum  1-1.5 litre içmek için. (beni bıraksanız günü 3 bardakla idare edebiliyordum önceden. ) Su gözümün önünde olunca illaha da içeceğim moduna giriyorum. :D :D İnsan gerçekten kendine geliyor su içince ya. :) Su dışında limonlu sodayı bayağı içiyorum, su içmekten daha çok hoşuma gidiyor nedense.^^ Bak şimdi canım yine çekti, içeyim bir tane daha.^^  Öyle bir dedikoduluk olay olmuyor bu günlerde. En son konuştuğumuz gibiyim, ders ders ders. :) :) :stress-onion-head-emoticon:

Hahaha biz su içmeyenler olarak kulüp kuralım. :D Ben bir bardakla geçiniyordum rekor ben de. :D Aynen suyu gözümün önünde tutmazsam ben de içmiyorum hatta gözümün önünde olsa bile az içtiğim zamanlar oluyor. :D 

Caprihorn, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim çok şükür. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Aynen öyle dersin veya bana bilmediğim bir şey söyle deyip terslersin. :D 

Gördüm. :) 

Hahaha iyi yapmışsın. :D 

Sen de olmasan ablasız kalacağız. :) 

Haha değil mi çok tatlı. :D 

Severim terslemeyi bunu da sen istedin hadi. :D

Ben iyi ki varım o zaman. :D

Minnaklarıma selamlar buradan. :)

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bu arada @syncdes Sherlock hikayesini seversen Yuukoku no Moriarty animesine bakabilirsin. :)

izlenecekler listemde var inşaallah bir gün. :D

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Uuu ellerine sağlık abla. :) Kendine mi örmüştün yoksa başka birine mi? Örgü örmek becerebilince bayağı zevkli. Babaannem ve onun arkadaşları bayağı örerlerdi. Onlardan görüp ben de denerdim, 4. yada 5. sınıf falandım sanırım o zamanlar babaannemlere kalmaya gidince 1 ay falan kaldığımız olurdu yazın, bir dener bir bırakırdım gibi ama her eve döndüğümde en azından ilmek atmayı becerir durumda olurdum.^^ Sonra unuturdum tabii, ta ki tekrar İzmir'e gidene kadar. Böyle bir döngü. :)                                                                                                                                                                                                                                         Şimdi iyi olmana sevindim. :) Ben de öyleyim nedense, yani su içmek genelde aklıma gelmiyor hatta bundan dolayı olan baş ağrılarını da genelde kanıksamıyorum işin garip yani. Bir de şey, suyun tatsız tadını sevmediğim için içesim gelmiyor. :onionfacepalmplz:Nasıl bir garipsem :D Tabii bu durumun böbreklere zararlı olduğunu bildiğim için karantinadan beri kendimi zorluyorum  1-1.5 litre içmek için. (beni bıraksanız günü 3 bardakla idare edebiliyordum önceden. ) Su gözümün önünde olunca illaha da içeceğim moduna giriyorum. :D :D İnsan gerçekten kendine geliyor su içince ya. :) Su dışında limonlu sodayı bayağı içiyorum, su içmekten daha çok hoşuma gidiyor nedense.^^ Bak şimdi canım yine çekti, içeyim bir tane daha.^^  Öyle bir dedikoduluk olay olmuyor bu günlerde. En son konuştuğumuz gibiyim, ders ders ders. :) :) :stress-onion-head-emoticon:

Babama örmüştüm Aricim. Kendime daha önce örmüştüm. Battaniye gibi bir yelek çok severim kendisini. Ama o dümdüz bir şeydi. Bu babama yaptığım biraz çetrefilli bir işti. Zorladı ama sonunda yaptım. :) Ya haha genelde ilk babaanne anneanneler gaza getirir aynen. Daha eline almamışlar var sen yine tecrübelisin. :) İleride hobi olarak falan yapabilrsin. Eğlenceli oluyor. Ben oyuncak falan da ördüm. :)

İyiyim iyiyim zaten Pega tepeme çöktü iyi ol mutlu ol diye ister istemez oldum. :D Ben suyun tadını severim biliyor musun? :D Değişik meyvelerle falan tatlandırıp içebilirsin. Bir arkadaşım limon koyardı hep.  Soda da güzeldir ama ben sadesini severim. :) 

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

iyiydim ben Capricim hala iyiyim markete gittim geldim. Müzik dinleyerek birikmiş mesajlara cevap veriyorum. Birazdan karnabahar yapacağım fırında. ondan önce işlerimi hallediyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Babama örmüştüm Aricim. Kendime daha önce örmüştüm. Battaniye gibi bir yelek çok severim kendisini. Ama o dümdüz bir şeydi. Bu babama yaptığım biraz çetrefilli bir işti. Zorladı ama sonunda yaptım. :) Ya haha genelde ilk babaanne anneanneler gaza getirir aynen. Daha eline almamışlar var sen yine tecrübelisin. :) İleride hobi olarak falan yapabilrsin. Eğlenceli oluyor. Ben oyuncak falan da ördüm. :)

İyiyim iyiyim zaten Pega tepeme çöktü iyi ol mutlu ol diye ister istemez oldum. :D Ben suyun tadını severim biliyor musun? :D Değişik meyvelerle falan tatlandırıp içebilirsin. Bir arkadaşım limon koyardı hep.  Soda da güzeldir ama ben sadesini severim. :) 

iyiydim ben Capricim hala iyiyim markete gittim geldim. Müzik dinleyerek birikmiş mesajlara cevap veriyorum. Birazdan karnabahar yapacağım fırında. ondan önce işlerimi hallediyorum. :)

Hahaha bilmeden mayın tarlasına girdim herhalde. :D Neyse bakalım sen seviyorsan artık biz de seviyoruz. :D 

Tabii ki iyi ki varsın. :)) 

Hadi minnaklar gene iyisiniz Syn gibi müthiş bir abla geldi buraya. :D 

Daha eline almamışlar kısmını üstüme alınayım mı? :/

Sanki kötü bir şey yaptım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin abla. Ben pilav olmadan karnabar yiyemiyorum ya. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha bilmeden mayın tarlasına girdim herhalde. :D Neyse bakalım sen seviyorsan artık biz de seviyoruz. :D 

Tabii ki iyi ki varsın. :)) 

Hadi minnaklar gene iyisiniz Syn gibi müthiş bir abla geldi buraya. :D 

Daha eline almamışlar kısmını üstüme alınayım mı? :/

Sanki kötü bir şey yaptım. :D 

Geçmiş olsun diyeyim tekrar. :)

Sen de Pegacım sen de. 

Canım çocuklarım. ♥

Alın. okursun diye düşünmüştüm. Sen de onlardansın haliyle alınabilirsin. :)

Yok Allah razı olsun. :D

Caprihorn, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin abla. Ben pilav olmadan karnabar yiyemiyorum ya. :D

Teşekkürler. Ama ben sulu yemeğini yapmam bizde yenmez. :D Kendi tarifim var fırında.

pegasusejder, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben pilavsız yerim ama genelde suyuna ekmek falan banarım, öbür türlü doymam. :D 

Sulu yemek değil fırında değişik bir şey. Pasta gibi oluyor dilimleyip servis ediyorum. Doyarsın doyarsın bir ara vereyim tarifi dene. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun diyeyim tekrar. :)

Sen de Pegacım sen de. 

Canım çocuklarım. ♥

Alın. okursun diye düşünmüştüm. Sen de onlardansın haliyle alınabilirsin. :)

Yok Allah razı olsun. :D

Teşekkürler. Ama ben sulu yemeğini yapmam bizde yenmez. :D Kendi tarifim var fırında.

Sulu yemek değil fırında değişik bir şey. Pasta gibi oluyor dilimleyip servis ediyorum. Doyarsın doyarsın bir ara vereyim tarifi dene. :D

Hahaha senden gelecek hiçbir şey kötü olmaz ya, ondan geçmiş olsun demene gerek yok. :) 

Ayy teşekkür ederim. :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Hahaha ileriye yönelik çalışmalar yapıyorsun yani, hahaha yav başlamayı düşünüyorum inşallah. :D 

Rica ederim. :) 

Heee anladım, tamamdır verirsin bir ara tarifini, resmini de rica edebilir miyim senden? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.