Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Lütfen, kendisi benim fanım olur... :D Profilini incele. :D 

Bu benim de minnağım olamayacağı anlamına gelmiyor. :)

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Başta @syncdes olmak üzere herkese günaydınnnn. :wow2-onion-head-emoticon: Enerjik, güzel ve mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle. :)) 

Günaydııın hocanın ders açmasını bekliyorum sonra dişçiye gideceğim. Yani umarım güzel bir gün olur. Herkes için. :D

Sosyoloji dersini anlarım umarım siz de bütün derslerinizi anlarsınız. Bol verimli bir gün diliyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:victory-onion-head-emoticon:

Sonunda gelip bana da bir selam verdin. :)) Arkadaşın nerelerde? :D Bu arada naber? :)

pambuk, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Yazım silinmiş yıkıldım ya tamam arda arda piskoloji yazısı gelmesi biraz saçma olduda admin hanım bey uyarı olarak yaptığın herşey için konu açma demiş bide gülen surat bırakmış alakası yokdu ben o test üzerinden 14 TAMITAMINA 14 kişilik bozukluğunu anlattım sadece başlığa bakılarakmı siliniyor :/ bir günümü aldı uğraştım sabah başına oturdum akşam kalktım :&
Yedeğide yok o yazıya herhan gibi yolla ulaşma imkanım varmı çünkü burayı kullanıyodum merkez olarak

Konu silinse de adminler silinmiş konuları görüyor olabilirler, onlara ulaşarak belki yardım isteyebilirsin. Onun haricinde konuyu yanlış yere falan mı açtın acaba? <geçmiş olsun, bir de yazılarını cidden ayrı bir yerde kayder.

Ucanbirkedi, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın...

Günaydın, nasılsın?

syncdes, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu benim de minnağım olamayacağı anlamına gelmiyor. :)

Günaydııın hocanın ders açmasını bekliyorum sonra dişçiye gideceğim. Yani umarım güzel bir gün olur. Herkes için. :D

Sosyoloji dersini anlarım umarım siz de bütün derslerinizi anlarsınız. Bol verimli bir gün diliyorum. :)

Hahaha haklısın tabii, hem ben senin fanınsam, benim fanımda dolaylı yoldan senin fanın oluyor. :D 

Ooo hadi bakalım inşallah kolayca atlatırsın. Haha mottomuzu unutmayalım. :) 

Anlarsın anlarsın, senin gibi süper zeki bir insan niye anlamasın? :) Teşekkürler sana da. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Konu silinse de adminler silinmiş konuları görüyor olabilirler, onlara ulaşarak belki yardım isteyebilirsin. Onun haricinde konuyu yanlış yere falan mı açtın acaba? <geçmiş olsun, bir de yazılarını cidden ayrı bir yerde kaydır.

Adminlere ulaştım hallediyoruz :gameaddictplz:

Luna6528, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Yaa kötü olmuş ben de okuyim dedim açılmadı:sweetdrop-onion-head-emoticon:. Umarım bulursun ??

Umarım ya
ee nasılsınız bu arada

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Sonunda gelip bana da bir selam verdin. :)) Arkadaşın nerelerde? :D Bu arada naber? :)

Konu silinse de adminler silinmiş konuları görüyor olabilirler, onlara ulaşarak belki yardım isteyebilirsin. Onun haricinde konuyu yanlış yere falan mı açtın acaba? <geçmiş olsun, bir de yazılarını cidden ayrı bir yerde kayder.

Günaydın, nasılsın?

Hahaha haklısın tabii, hem ben senin fanınsam, benim fanımda dolaylı yoldan senin fanın oluyor. :D 

Ooo hadi bakalım inşallah kolayca atlatırsın. Haha mottomuzu unutmayalım. :) 

Anlarsın anlarsın, senin gibi süper zeki bir insan niye anlamasın? :) Teşekkürler sana da. :)

İyiyim,parmağımı kestim:onionfacepalmplz:,derste yazı yazamamam dışında da sorunum yok,sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha veririm ben :hate-crazy-rabbit-emoticon: Bende bilmiyorum :D dün gece sabah cevap veririm onlara diyip gitti:D İyiyim dersteyim,derste 1 sınıf daha var onlar cevap veriyodu buraya bakayım dedim :music-crazy-rabbit-emoticon: Sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, Şimdi tarihinde yazdı:

Haha veririm ben :hate-crazy-rabbit-emoticon: Bende bilmiyorum :D dün gece sabah cevap veririm onlara diyip gitti:D İyim dersteyim derste 1 sınıf daha var onlar cevap veriyodu buraya bakayım dedim :music-crazy-rabbit-emoticon: Sen nasılsın 

Haha sağ olasın. :) Hahaha gidiş o gidiş herhalde. :D Şu dersini ne zaman güzelce dinleyeceksin. :) 

Ben de iyiyim, kahvaltı yaparım birazdan. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.