Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba, iyidir sen? :)

Ooo gayet iyiymiş, kolay gelsin. :)

Haha ben artık güncel izleyebiliyorum ancak, şimdi Mushishi başlayacağım gerçi. :D 

Lovecraft okuyordum normalde ama ona biraz ara verdim şimdi Jack London'ın Martin Eden kitabını okuyorum.

Halledebildin mi para işini? :D Hahaha hep benden mi bahsediyorsunuz, yerim sizi minnaklar. :D Benim çocukluk resmim mi varmış? :D Aslan fanım beee. :D Hahaha durduk yere hater kazanmışız, gelsin buraya, beni bir tanısa çok sever aslında. :D 

Geçmiş olsun. :)

He evet alıyor kardeşim :D Haha hayır durumlarımda fanınla konuşurken görüyor :D Hayır hayır,arkadaşımın çocukluk resmi:D

Sorayım olursa gelir :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Luna6528, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim işte düşünüyorum boş boş. Hangi eksiğimi kapatabilirim diye. Ama bir sürü var. Gözüm korkuyor. Bir dersten 40 vid çıktı sadece.  Pişmanım ???

Pegasus zaten söyleyeceğimi söylemiş :D Yazmak işe yarıyor. Ek olarak şunu ekleyebilirim; çalışırken en fazla 2 derse aynı anda odaklan. Aynı anda çok şey yapmaya kalkınca insan bir yere kadar dayanabiliyor, dikkat çabuk dağılıyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Ooo gayet iyiymiş, kolay gelsin. :)

Haha ben artık güncel izleyebiliyorum ancak, şimdi Mushishi başlayacağım gerçi. :D 

Lovecraft okuyordum normalde ama ona biraz ara verdim şimdi Jack London'ın Martin Eden kitabını okuyorum.

Teşekkür ederim :)

Hahaha iyi seyirler şimdiden :)

Allah'ım fantastik edebiyat okuyanlar gördükçe çok mutlu oluyorum :bye2-onion-head-emoticon:Jack London'ı severim, dili çok yalın ve akıcı. En sevdiğim kitabı Vahşetin Çağrısı'ydı. Martin Eden'ı okumadım ama seversen yaz buraya, belki ben de başlarım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

He evet alıyor kardeşim :D Haha hayır durumlarımda fanınla konuşurken görüyor :D Hayır hayır,arkadaşımın çocukluk resmi:D

Sorayım olursa gelir :D 

İyi bari. :D Heee anladım. :D Kızım düzgün belirtsene. :D Bir de senin hesabın "Kirpi" idi değil mi, yanlış hatırlamıyorum?

Haha tamamdır, haberlerini bekliyorum. :D 

Ohayou_Kerem, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim :)

Hahaha iyi seyirler şimdiden :)

Allah'ım fantastik edebiyat okuyanlar gördükçe çok mutlu oluyorum :bye2-onion-head-emoticon:Jack London'ı severim, dili çok yalın ve akıcı. En sevdiğim kitabı Vahşetin Çağrısı'ydı. Martin Eden'ı okumadım ama seversen yaz buraya, belki ben de başlarım. 

Sağ olasın. :) 

Haha seni mutlu edebilmeme sevindim. :D Vahşetin çağrısını lisede okumuştum sanırım, bak neredeyse unutmuşum, bir ara tekrar okuyayım. :) Martin Eden'i tavsiye ediyorum, zaten yarı otobiyografik yazısı, bayağı serseri olan bir adamın yüksek sosyeteden bir kıza aşık olmasıyla değişen hayatını anlatıyor. Kız için eğitim alıyor, sürekli okuyor, kendisini geliştiriyor, işte sınıf farklılıklarına değiniyor falan. Gayet akıcı bir kitap. Daha yarısına geldim ama tavsiye ediyorum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha seni mutlu edebilmeme sevindim. :D Vahşetin çağrısını lisede okumuştum sanırım, bak neredeyse unutmuşum, bir ara tekrar okuyayım. :) Martin Eden'i tavsiye ediyorum, zaten yarı otobiyografik yazısı, bayağı serseri olan bir adamın yüksek sosyeteden bir kıza aşık olmasıyla değişen hayatını anlatıyor. Kız için eğitim alıyor, sürekli okuyor, kendisini geliştiriyor, işte sınıf farklılıklarına değiniyor falan. Gayet akıcı bir kitap. Daha yarısına geldim ama tavsiye ediyorum. :D 

Vaay güzel konuymuş. Tamamdır, listeye eklendi bu kitap da. Liste ne kadar uzun diye sorma ama sakın :D Teşekkürler tavsiye için :magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha durduk yere hater kazanmışız, gelsin buraya, beni bir tanısa çok sever aslında. :D

Doğru :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Sana tavsiyem, çalışacağın dersleri ve konulara bir kağıda yazman

kağıda yazsam ders çalışmayı bırakırdım sanırım o yüzden dümdüz yardırıyorum, ne demişler Sonunu düşünen kurbağa olamaz. :pretty-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 44 dakika önce tarihinde yazdı:

Doğru :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

kağıda yazsam ders çalışmayı bırakırdım sanırım o yüzden dümdüz yardırıyorum, ne demişler Sonunu düşünen kurbağa olamaz. :pretty-onion-head-emoticon:

Haha sağ olasın. :D 

Her yiğidin farklı bir yoğurt yiyişi vardır. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.