Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Gel sarılalım :dead-crazy-rabbit-emoticon: Yalnız olmadığımı bilmek güzel :D Cidden bazen çekilecek dert değil, haftada en az bir gün saatlerce sağa sola dönerim resmen rutinim oldu :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

pegasusejder, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Cidden yarım saat sürse oh bugün erken uykuya dalmışım diyorum. :D Bir yerden sonra çıldırıp kalkıyorum ben, bazen de senin gibi dönüp duruyorum. :/

Dostlar yatakta gün içinde çok zaman geçirmeyin sadece uyumak için kullanın, bide gün içinde vücudunuzu yorarsanız daha rahat uyursunuz. Spor yapıyor musunuz ? Yeşil çayı tavsiye ederim rahatlatıyor, mayıştırıyor özellikle adaçayı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir çok şey denedim, doktora falan da çıktım ama fayda etmiyor cidden. :/ Öyle değil, dünya bize göre ters yaşıyor. :D 

Hahaha doğru diyorsun. Yapacak bir şey yok, oldum olası böyleyim, gece insanıyımdır zaten, geceleri daha üretken oluyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir şey soracağım, belki size de oluyordur sanmıyorum ama ben hangi ortama girersem gireyim sanki söylediğim veya yazdığım her şey sanki garipseniyormuş gibi ya da tuhaf görünüyormuş gibi hani her an hakir görünüp dışlanıcakmış hissediyorum anksiyeteden dolayıdır belki de ama hep de böyle olmasa keşke can sıkıcı bir durum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Dostlar yatakta gün içinde çok zaman geçirmeyin sadece uyumak için kullanın, bide gün içinde vücudunuzu yorarsanız daha rahat uyursunuz. Spor yapıyor musunuz ? Yeşil çayı tavsiye ederim rahatlatıyor, mayıştırıyor özellikle adaçayı.

Dostum inan bana, ben yaşadığım tempoda bir hayat sürsen nasıl bayılmıyorsun dersin :D Spor yapıyorum (hatta bazen abarttığım da olur), işe gidiyorum, okula gidiyorum, hiçbir şey yapmasam bile yürüyüşe çıkıyorum ama kafamı yastığa koyunca hiçbir şey fayda etmiyor :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Dostum inan bana, ben yaşadığım tempoda bir hayat sürsen nasıl bayılmıyorsun dersin :D Spor yapıyorum (hatta bazen abarttığım da olur), işe gidiyorum, okula gidiyorum, hiçbir şey yapmasam bile yürüyüşe çıkıyorum ama kafamı yastığa koyunca hiçbir şey fayda etmiyor :(

ilginç kaç saat yatıyorsun 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir şey soracağım, belki size de oluyordur sanmıyorum ama ben hangi ortama girersem gireyim sanki söylediğim veya yazdığım her şey sanki garipseniyormuş gibi ya da tuhaf görünüyormuş gibi hani her an hakir görünüp dışlanıcakmış hissediyorum anksiyeteden dolayıdır belki de ama hep de böyle olmasa keşke can sıkıcı bir durum.

Bende eskiden o tip şeyler oluyordu ama şimdi çokta umrumda değil.

En kötü tuhaf ters tepki alırım o da dert değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Genelde yeni girdiğim bir ortamda bunu yaşadığım olur ama hayatın bana öğrettiği şeylerden biri de, aslında insanların seni o kadar da umursamadığıdır. O yüzden insanların yaptıkları, söyledikleri ya da söylemedikleri şeyi çok da üstüne alınma bence. Zaten bir süre o ortamda vakit geçirdikçe anlarsın insanların niyetlerini :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.