Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Bence böyle hissediyorsan, o ortama çok da ait hissetmiyorsun demektir. Zorlamanın çok da manası yok, illa yeni insanlarla tanışacağım diye tanışmana gerek yok. Mesela buraya bu tarz bir şeyi yazabilmen, belli bir güvenin işareti, paylaşabiliyorsun. Geriye sadece çekincelerin kalıyor, onlar da biz sana "hayır canım çekinme" dedikçe geçecektir bence :D 

Yine de bu seni yıldırmasın, yeni yeni ortamlara gir, insanları tanı, sohbet et. Elbet kendini rahat hissedeceğin ortamlar bulacaksın ama iş önce kendinde başlıyor tabi :admire-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim samimi yaklaşımınız için, iyi ki varsınız. Bir gün Morpheus'un beni bulmasını ümit ediyorum, umarım Matrix gerçektir ya da ona benzer bir şey vardır. O zaman her şey daha güzel olur. (R.I.P Descartes)

DinginKurbaga, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle hissetmene gerek yok cevap vermek istemesem, boşuna olduğunu düşünsem, yada keyif almasam cevap vermezdim. Biraz rahat olmaya bak  böyle deyince çok komik oluyor ama başka yolu yok. Şöyle bir öneride bulunabilirim, bir şeye önem verirsen önemli olur büyür önem vermezsen küçülür. Yani aklına bu tip düşünceler gelince aklından kovmaya çalışma üzerinde de düşünme, bırak kalsın kenarda. Bu şekilde davranırsan zamanla rahatlarsın inşallah.

Bilmiyorum bizim insanımızın bir sorunumu yoksa tüm insanlığın sorunumu ama insanların bu denli art niyetli olması ya da ben bir ortama sadece iyi vakit geçirmek için girmeme rağmen insanların rahat duramaması sorun çıkartması olsun gelenek sanırım kanımızda var böyle bir şey duramıyoruz yani, bi japon komutanının sözüydü sanırım '' Düşmanını tanı ki, kendini tanıyasın '' burda düşman kısmı hariç her şey güzel. (değilim çünkü) Her neyse şöyle veya böyle geçinmek zorundayız sonuç olarak. Söylediğin her şey için teşekkür ederim, uygulamaya çalışacağım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

ben tembel bir kurbağa olarak sınava hazırlanıyorum :boring-crazy-rabbit-emoticon:

ahahah başarılar şimdiden. Bu azimle en iyisi yapacağına inanıyorum :admire-onion-head-emoticon:

DinginKurbaga, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

mekatroniği ilk defa duydum 

Hadi ya aslında baya popüler şu aralar. 4 mühendisliğin birleşimden oluşan hibrit bir bölüm (makine, elektronik, bilgisayar, kontrol otomasyon). Tüm bunlar birleştirince robotik üzerine bir mühendislik ortaya çıkıyor ve evet o robot kafa benim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.