Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

jesustod7, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam sen diye hitap edeyim. xd benim için Anime izlemek daha kolay geliyor yer kaplamıyor hem izleyip geçiyorsun, oyunlar son zamanlarda çok yormaya başladı beni. İstersen Ergo Proxy bitirebilirsin ? sonra bunun hakkında konuşuruz. (Ergo Proxy konuşucak kimse yok da)

İyi olur hehehhh. Evet ama öyle anime de sürekli aklında kalıyor o yüzden şimdilik kısa animeleri tercih ediyorum. Kısaysa izleyebilirim konuşuruz.konusu nedir?

Bir şey izleyince onun hakkında deli gibi her sahnesini konuşmak istiyorum. Ama işte izleyen olmayınca kötü oluyor :( 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Aman dostum, benim gözüme gram uyku girmiyor sen neler diyorsun :D Uyku bende çok büyük bir problem, neden bilmem ama çok zor uykuya dalıyorum, uyuyunca da zor uyanıyorum. Böyle tuhaf bir ilişkim var uykuyla. 

ben de bu sorundan muzdaribim sanırım. günlerce uyumasam bile kolay kolay uykuya dalamam, yeterince uyusam bile kolayca uyanamam. lanetli miyiz neyiz yahu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, Şimdi tarihinde yazdı:

İyi olur hehehhh. Evet ama öyle anime de sürekli aklında kalıyor o yüzden şimdilik kısa animeleri tercih ediyorum. Kısaysa izleyebilirim konuşuruz.konusu nedir?

Bir şey izleyince onun hakkında deli gibi her sahnesini konuşmak istiyorum. Ama işte izleyen olmayınca kötü oluyor :( 

Sondakini yaşıyorum ben yıllardır xd Genel izleyici kitlesinin izlediği animeleri izlemediğim için, çünkü sevmiyorum çok yüzeysel geliyor Naruto, Kimetsu no Yaiba, One Piece, Dragon Ball vb. izlediğim animeler hakkında konuşabileceğim birileri olmuyor genelde. Ergo Proxy 23 bölüm ama biraz kafa yorulması gereken bir anime, sanırım sınavların var ya da ona benzer bir şey bittikten sonra izleyebilirsin eğer istersen. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kalikaa, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

ben de bu sorundan muzdaribim sanırım. günlerce uyumasam bile kolay kolay uykuya dalamam, yeterince uyusam bile kolayca uyanamam. lanetli miyiz neyiz yahu :D

Lanetli değil, bizler seçilmişleriz :D :admire-onion-head-emoticon: (Ne için seçildiğini kendi de bilmiyor...)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Evet artık random daha çok kullanıyorum ama :D bunları da hala seviyorum.  :D   İstiyorsan arada atarım ama.

İçeriği Görüntüle

ghkljgşkgşglh

Teşekkür ederim :dandyonionplz:

içinden nasıl geliyorsa öyle kullan ben alıştım artık :D

@pegasusejder şu şahsiyette sürekli :) atıyordu :) :::::::::) gıcık gııcık :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jesustod7, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Sondakini yaşıyorum ben yıllardır xd Genel izleyici kitlesinin izlediği animeleri izlemediğim için, çünkü sevmiyorum çok yüzeysel geliyor Naruto, Kimetsu no Yaiba, One Piece, Dragon Ball vb. izlediğim animeler hakkında konuşabileceğim birileri olmuyor genelde. Ergo Proxy 23 bölüm ama biraz kafa yorulması gereken bir anime, sanırım sınavların var ya da ona benzer bir şey bittikten sonra izleyebilirsin eğer istersen. 

Hühühüü olsun artık burdan birileriyle konuşursun izlediysem benimle heheh. Listeme ekledim izlicem amaa haklısın sınavlarım yaklaştı bir de buna kafa yormamam lazım zaten zor ikna ediyorum çalışmaya xpsşsğswğ. Bu arada iyi geceler sana ve herkese:)

Başım çatlıcak derecede ağrıyor. Çok fazla telefon ve video dinlediğim için maalesef ??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hühühüü olsun artık burdan birileriyle konuşursun izlediysem benimle heheh. Listeme ekledim izlicem amaa haklısın sınavlarım yaklaştı bir de buna kafa yormamam lazım zaten zor ikna ediyorum çalışmaya xpsşsğswğ. Bu arada iyi geceler sana ve herkese:)

Başım çatlıcak derecede ağrıyor. Çok fazla telefon ve video dinlediğim için maalesef ??

Geçmiş olsun başın için, yağmur sesi dinleyerek uyuyabilirsin iyi geliyor. Sınavların iyi geçer umarım, izledikten sonra hakkında konuşuruz. İyi geceler tatlı rüyalar kovalasın seni tavşanlar. ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.